Gość: Nika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 23:10 A był taki dobry... Ciekawe czy się z tego podniesie? Trzymam kciuki, bo jest niesamowity, mimo że Czesi z grupy nie wyszli... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj