Dodaj do ulubionych

"moderowanie" forum

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.10, 19:02
tematy to nie dyktatura moderatora,piszą ludzie,których coś
interesuje.Usuwanie wątków fachowych jest już kuriozalne i
karygodne.Michnik nie wygląda mi na człowieka, który kieruje się religią
katolicką,żydowską lub moralnością, już raczej obłędem wybiórczym
Kaczyńskiego.Forum jest odradzane.
Obserwuj wątek
    • ols Re: "moderowanie" forum 09.07.10, 10:26
      Przekażemy Adamowi, żeby o tym pamiętał podczas moderowania.
      • zbyfauch Organ Adama. 09.07.10, 13:01
        "Piloci, z którymi rozmawiał "Nasz Dziennik", są zszokowani sposobem
        narracji, jaki w tej sprawie obrał organ Adama Michnika."

        Boskie! :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka