Gość: gość portalu
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.07.10, 19:02
tematy to nie dyktatura moderatora,piszą ludzie,których coś
interesuje.Usuwanie wątków fachowych jest już kuriozalne i
karygodne.Michnik nie wygląda mi na człowieka, który kieruje się religią
katolicką,żydowską lub moralnością, już raczej obłędem wybiórczym
Kaczyńskiego.Forum jest odradzane.