Dodaj do ulubionych

Forum eksperckie we Wroclawiu - problem

IP: *.kom-net.pl 18.03.02, 19:00
Chyba zapomnieliscie nadac komputerowi p. Krzysztofa Kiniorskiego odpowiednich
uprawnien tak, aby jego nick pokazywal sie na czerwono, a watki, na ktore
odpowiedzial, byly odfajkowane.

Pozdrawiam!
Obserwuj wątek
    • Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wroclawiu - problem IP: *.kom-net.pl 19.03.02, 19:06
      Juz dziala jak powinno. Dzieki!
    • Gość: Pafik Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 22.04.02, 18:00
      Prosze o podpiecie tego forum pod wyszukiwarke - i ogolna, i dolnoslaska.

      Czy licznik tego forum jest skladowa glownego wroclawskiego licznika?



      Pozdrawiam!
      • Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 25.04.02, 22:30
        Gość portalu: Pafik napisał(a):

        > Prosze o podpiecie tego forum pod wyszukiwarke - i ogolna, i dolnoslaska.
        >

        No widze, ze pod ogolna wyszukiwarke jest juz podpiete. A czemu pod dolnoslaska
        nie?
        • Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 13.05.02, 21:03
          Gość portalu: Pafik napisał(a):

          > No widze, ze pod ogolna wyszukiwarke jest juz podpiete. A czemu pod dolnoslaska
          >
          > nie?

          To jak bedzie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka