Gość: Pafik IP: *.kom-net.pl 18.03.02, 19:00 Chyba zapomnieliscie nadac komputerowi p. Krzysztofa Kiniorskiego odpowiednich uprawnien tak, aby jego nick pokazywal sie na czerwono, a watki, na ktore odpowiedzial, byly odfajkowane. Pozdrawiam! Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wroclawiu - problem IP: *.kom-net.pl 19.03.02, 19:06 Juz dziala jak powinno. Dzieki! Link Zgłoś
Gość: Pafik Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 22.04.02, 18:00 Prosze o podpiecie tego forum pod wyszukiwarke - i ogolna, i dolnoslaska. Czy licznik tego forum jest skladowa glownego wroclawskiego licznika? Pozdrawiam! Link Zgłoś
Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 25.04.02, 22:30 Gość portalu: Pafik napisał(a): > Prosze o podpiecie tego forum pod wyszukiwarke - i ogolna, i dolnoslaska. > No widze, ze pod ogolna wyszukiwarke jest juz podpiete. A czemu pod dolnoslaska nie? Link Zgłoś
Gość: Pafik Re: Forum eksperckie we Wro - problem 2 i pytanie IP: 2.4.STABLE* / *.kom-net.pl 13.05.02, 21:03 Gość portalu: Pafik napisał(a): > No widze, ze pod ogolna wyszukiwarke jest juz podpiete. A czemu pod dolnoslaska > > nie? To jak bedzie? Link Zgłoś