Dodaj do ulubionych

nowa poczta a forum

18.02.08, 13:40
ja w kwestii formalnej
bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem...
czy to znaczy
że można zrezygnować z poczty@gazeta.pl
i istnieć "po staremu" na forum?
Obserwuj wątek
    • mery Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 14:07
      Taka możliwość była dana Użytkownikom przez 6 tygodniu - wysłaliśmy do nich
      specjalny mailing, gdzie była opcja - pozostaw konto bez poczty. W tej chwili
      możesz tylko skasować konto w edycji danych lub z niej nie korzystać
      przekierowując listy na inny adres.
      • neder Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 17:51
        > Taka możliwość była dana Użytkownikom przez 6 tygodniu - wysłaliśmy do nich
        > specjalny mailing, gdzie była opcja - pozostaw konto bez poczty.

no proszę ja czegoś takiego nie otrzymałam. Pewnie nie tylko ja - łatwe do
        przewidzenia biorąc pod uwagę, ze na stara pocztę docierał tylko procent
        wysłanych na nią maili ;/

pzdr
        • giwi Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 20:43
          Jeśli nawet nie otrzymałas maila to informacja jak byk stała przez 6 tygodni na widoku. Naprawdę trudno było to przegapić. Napis "poczta od nowa" walił po oczach. Administracja do tej radykalnej zmiany przygotowała się i userów doskonale. Tylko, żeby dotrzeć do informacji trzeba trochę poklikać i poczytać. Samo się nie zrobi. Wszystko było, łącznie z wersją demo.
          • neder Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 21:49
            > . Tylko, żeby dotrzeć do informacji trzeba trochę poklikać i poczytać.

Nie ja potrzebowałam/szukałam ind\formacji (jeśli tak jest to faktycznie klikam
            nim zawrócę komuę głowę zadawanym po raz z\setny pytaniem), tylko gazeta.pl ją
            dostarczała. Proste?

PS.Czytałam o całej hmmm "operacji", ale do tej informacji się nie dokopałam, bo
            nie wiedziałam nawet że istnieje taka możliwość.

pzdr
            • ols Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 22:02
              3 stycznia wysłaliśmy każdemu użytkownikowi poczty komplet informacji, łącznie z datami poszczególnych operacji. Niektórym przyszło nawet po dwa razy (ach, uroki starej poczty ;-)
              Było to kilka akapitów tekstu, ale dosyć ważnego. Między innymi napisaliśmy tam, że przestajemy świadczyć użytkownikom usługę pocztową i można przejść na usługę oferowaną przez google lub z niej zrezygnować. Oprócz tego specjalny serwis informacyjny był zalinkowany na stronie głównej portalu, na forum, na blox.pl…
              • neder Re: nowa poczta a forum 18.02.08, 22:17
                Sęk ja. Nie neguję tego, że info było na całym portalu i rzucało się w oczy,
                tylko zauważyłam, że poczta nie zadziałała. Giwi jak zwykle nadinterpretuje i z
                nudów pisze głupoty. Jak się słońce nauczysz grzecznie odpowiadać jak ols (nie
                wierzę, że to piszę) to wtedy dopiero pisz coś do mnie, ok?

PS. sorry za literówki w poprzednim poście. I w tym pewnie też ;)

pzdr
            • kropka Re: nowa poczta a forum 19.02.08, 15:32
              neder napisała:

> Nie ja potrzebowałam/szukałam ind\formacji (jeśli tak jest to
              > faktycznie klikam
              > nim zawrócę komuę głowę zadawanym po raz z\setny pytaniem), tylko
              > gazeta.pl ją dostarczała. Proste?
              czy pomyślałaś choć chwilę przed napisaniem tego postu? To pomyśl teraz:
              - na ogół jest tak, że jak ktoś wysyła Ci maila, to chce Ci przekazać jakąś
              informację. Zgadza się?
              - jedynym sposobem na odebranie tej informacji jest otwarcie maila i
              przeczytanie go. Zgadza się?
              - Nadawca nie może odpowiadać za poczynania odbiorców, czyli za brak otwarcia
              maila, nieprzeczytanie go, skasowanie itp. Gazeta.pl wzięła pod uwage fakt, że
              ktoś nie zrozumie informacji. Założono specjalne forum, gdzie można pytać i
              wyjaśniać do zarąbania.

> PS.Czytałam o całej hmmm "operacji", ale do tej informacji się nie >
              dokopałam, bo nie wiedziałam nawet że istnieje taka możliwość.
              Gdybyś kliknęła w tę informację i jeszcze ją przeczytała, to byś wszystko
              wiedziała. Czasem dobrze jest przeczytać coś więcej niż tytuł. A jesli czyta się
              jedynie duże, kolorowe, tytułowe literki, to nie nalezy miec pretensji do innych
              za brak informacji.
              Tekst pisany służy do czytania. Do oglądania służą obrazki.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka