Dodaj do ulubionych

akcja "odbąbelkować Pollaka"

21.07.04, 17:09
odgazowac go, bo jakistaki nabuzowany chodzi. rzuca sie na watki, podbija im
oczy i w ogole martwie sie o niego.
Obserwuj wątek
    • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 19:08
      Złota jesteś kobieta, Anielo. Czy ja się aby nie powtarzam?

Tu jest forum i tu się walczy! (to drugie, obok "tu jest forum i tu się łowi
      tolerantów", z trzech prawideł).
      • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 19:10
        Czekamy na odpowiedni sygnał od psa.na.berdyczów.
        • owca Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA 21.07.04, 20:42

dlaczego nie lubisz tolerantów?
          ja od czubków kopytek po końcówki różków jestem tolerantką... bardzo musisz mnie
          nie lubieć :-(
          • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 21:09
            Jakbym ich nie lubił, to .... lubiłbym tylko siebie ;)

A powaznie, nie napisalem ze ich nie lubie tylko ze .... ich łowię. Nielubię
            tylko niektórych i raczej nie ma ich tu na forum. A reszcie tolerantów... cóż,
            dla nich mam zawsze koszyk pełen prowokacji i złośliwości. Nie, nie złości. No
            chyba że któryś jest wybitny... (a że wszyscy wybitni.... ;) ) ;)

W przypadku aesów nie mozna mówić o lubieniu czy nielubieniu. Z nimi się walczy
            bo to aesy są. Wrogowie nasi publiczni. No nie tacy jak pokraczne_stworzenie
            (mój wróg najgorszy na cudzej piersi wychodowany - Panie ześlij na jego nicka
            wszelkie mozliwe błedy systemu i niech to stworzenie wiecznie będzie
            wylogowywane i poczta mu niech niedochodzi nigdy i niech w swojej przeglądarce
            widzi same tylko błedy 404.... tylko Panie, mnie pollaka nie pomyl, bo wiadomo o
            kogo i o co się rozchodzi). :)
            • owca Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA 21.07.04, 21:19

no to umówmy się, że admin_kobietę będziesz sobie gnębił i z nią walczył a owcę
              będziesz lubił, dobra? :-)
              może być?

ps. możesz mi trochę bardziej przybliżyć określenie 'tolerant'?
              • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 21:28
                owca napisała:

> no to umówmy się, że admin_kobietę będziesz sobie gnębił i z nią walczył a owcę
                > będziesz lubił, dobra? :-)

OK, ale to się nazywa wymuszenie (prawie ze rozbójnicze) ;))) Co do samej
                admin_kobieta to nie mam do niej zastrzeżeń jako do aesa. Powtarzam, nie mam do
                niej żadnych zastrzeżeń, jako do aesa. No bo krytyka jej osoby jest marginalna
                :) Ech, owca owca :)

> może być?
                >
                > ps. możesz mi trochę bardziej przybliżyć określenie 'tolerant'?

Już. Służę uprzejmie. :)
                Tolerant - wyznawca zgubnej ideologii tolerantyzmu powszechnego. Patrz też ->
                "idiotka na Wysokich Obcasach"

:)
                • owca Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA 21.07.04, 22:05
                  Gość portalu: pollak napisał(a):

> Tolerant - wyznawca zgubnej ideologii tolerantyzmu powszechnego.

hmmm...
                  jeśli uważam, że każdy człowiek w granicach swojej wolności (granice wolności
                  przebiegają na styku z granicami wolności innego człowieka) może robić co mu się
                  tylko podoba (chociaż nie wiem jak bardzo byłoby to dziwne, zboczone czy
                  idiotyczne) czy jestem tolerantką?

> Patrz też - 2;
                  > "idiotka na Wysokich Obcasach"
                  he he - odpada, nie noszę Wysokich Obcasów
                  ;-)
                  • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 22:44
                    owca napisała:

> Gość portalu: pollak napisał(a):
                    >
                    > > Tolerant - wyznawca zgubnej ideologii tolerantyzmu powszechnego.
                    >
                    > hmmm...
                    > jeśli uważam, że każdy człowiek w granicach swojej wolności (granice wolności
                    > przebiegają na styku z granicami wolności innego człowieka) może robić co mu si
                    > ę
                    > tylko podoba (chociaż nie wiem jak bardzo byłoby to dziwne, zboczone czy
                    > idiotyczne) czy jestem tolerantką?

Hehehe. Gdybym był złośliwy, to napisałbym że byłabyś tolerantką nawet gdybyś
                    tak nie myślała. Lecz oczywiście złośliwy nie jestem więc tak nie napiszę. ;)
                    Poważnie, antytolerantyzm ;) nie ingeruje w prywatne życie człowieka. Normalnie
                    człowiek (jak to juz gdzieś pisałem) różni się tym od zwierzęcia, że jest czymś
                    więcej (odkrywcze...;)). Skoro nie jest zwierzęciem (np. małpą) i potrafi
                    myśleć, należy też od niego dużo więcej wymagać. W przeciwnym wypadku obrazimy
                    go i upodlimy, bo potraktowany zostanie jak małpa lub świnia w chlewie. Ta
                    istota inteligentna jest w stanie sama dobierac sobie partnerów i jest to jej
                    prywatna sprawa. Niestety, sprawa ta przestaje być prywatna, jeśli zacznie ona
                    swoje wynaturzone pomysły prezentować na ulicy (np. zacznie latać z gołym
                    tyłkiem w ramach zboczonych parad). Podobnie będzie, jeśli człowiek zacznie
                    narzucać swój światopogląd innym, prezentując swoje wynaturzenia jako normę (ja
                    złośliwie nazywam to wprowadzeniem pedałozsnastwa do szkół - chociaż wiem że
                    może to razić;)). To ostatnie widoczne jest na przykładzie degradacji
                    "małżeństwa" jako związku dwóch mizdrzących się do siebie facetów. W tym
                    przypadku zawsze zareaguję ostro, mimo iż nie przeszkadza, czy raczej nie
                    przeszkadzało by mi, aby obok mieszkało sobie dwóch homoseksualistów. Tu
                    wychodzi jednak różnica pomiędzy normalnym człowiekiem, a tolerantem. Tolerant,
                    w ramach idiotycznego protestu, gotów przywdziać koszulkę z napisem "jestem
                    pedałem", tylko dlatego że jakiś podcięty łysol rzuci kamieniem w dziwoląga z
                    tyłkiem na wierzchu. Tolerant przyklaśnie na wieść o paradzie "gejów i
                    lesbijek", jednak byłby biski wylewu gdyby ktoś zechciał zorganizować paradę
                    ludzi heteroskesualnych.... To tyle odnośnie Twojego pytania o "wolność".
                    Pomijam już np. wszelkie kwestie dławienia się polityczną poprawnością (typowa
                    tolerancka przypadłość).

> > Patrz też - 2;
                    > > "idiotka na Wysokich Obcasach"
                    > he he - odpada, nie noszę Wysokich Obcasów
                    > ;-)

A Gazety w sobotę nie kupujesz? ;)
                    • basia Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA 21.07.04, 22:53
                      >
                      > A Gazety w sobotę nie kupujesz? ;)

ktoś przynosi?
                      • Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" - ODWOŁANA IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.04, 23:54
                        basia napisała:

> >
                        > > A Gazety w sobotę nie kupujesz? ;)
                        >
                        > ktoś przynosi?

Mi? Zwykle majordomus, przed śniadaniem ;)
                    • sceptyk Nalezy dodac 21.07.04, 23:44
                      ze bliskimi krewnymi tolerantow, z tego samego pnia filozoficznego sie
                      wywodzacy, sa postempacy. Wyznajacy postempactwo jako busole zyciowa.
                      • Gość: pollak Re: Nalezy dodac IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.04, 00:05
                        Obecnie te dwa gatunki zlały się w jeden. Pozostaje już chyba tylko kierować się
                        zasadą że czerwone jest czerwone, chociaz drobne różnice ideologiczne pozostają.
                        Np. jeden i drugi stwierdzi że homoseksualizm to norma, ale już tylko jeden
                        będzie w stanie przełknąć adopcję dzieci przez takie pary ("normalne związki"
                        przecież). Dzielić może ich także pogląd na dopuszczalność stosowania kary
                        śmierci. Z reguły jest tak, że przedstawiciele obu gatunków są unionistami
                        ełropejskimi (chociaż nie można powiedzieć że każdy unionista ełropejski jest
                        tolerantem lub postempowcem/postempakiem).
    • aniela Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" 22.07.04, 08:55
      nene, nie tak, nie przez wstrzasanie nim przeciez! odrotnie trzeba bylo.

ps. czemu nikt dotad nie zapytal o trzecie prawidlo? z zewnatrz nie lubie
      wygladac na wscibska, ale dluzej nei wytrzymam tego swedzenia jezyka.

• Gość: pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.04, 09:28
        :) Trzecie prawidło to ... nic zaskakującego - "tu jest forum i tu się karmi
        trolle". To taki mój proekologiczny wkład, z tym żeby ktoś nie pomyślał żem
        jakiś lewy ekolog. ;)
        • aniela Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" 22.07.04, 10:23
          o. znaczy dobrze trafilam. czyz nie mamy pory sniadania aktualnie? czyz nie>?
          • pollak zasadniczo 22.07.04, 20:50
            aniela napisała:

> o. znaczy dobrze trafilam. czyz nie mamy pory sniadania aktualnie? czyz nie>
            > ;?

Zasadniczo, to mamy już porę kolacji (a nawet u niektórych już po). Chociaż
            wcześniej, istotnie była to śniadaniowa pora (u niektórych) bo u mnie była to
            pora picia trzeciej kawy.
            • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 22:37
              aha fakt. mamy aktualnie pore na trzecia kawe
              • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 22:57
                Piątą chyba (kawę, nie porę)
                • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:01
                  piątą wybijają na herbatę
                  • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:11
                    Fajfoklokami się nie przejmuj. Oni nawet nie są w stanie fachowo zorganizować
                    ruchu drowego, więc wszystko na głowie mają. U nas jest piąta kawa po kisielu
                    I już.
                    • messja Re: zasadniczo 22.07.04, 23:18
                      pollak napisał:

> Fajfoklokami się nie przejmuj. Oni nawet nie są w stanie fachowo zorganizować
                      > ruchu drowego, więc wszystko na głowie mają.

ale mamy lepsze drogi, pietrowe autobusy i lotniska gdzie nie gina cale
                      samoloty. o!

i wypraszam sobie aluzje do herbaty, bo pije z mlekiem czyli po angielsku:)
                      • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:19
                        znaczy po bawarsku
                        • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:21
                          Dla mnie po chińsku. Bo kto widział herbatę z mlekiem pijać?
                          • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:23
                            fakt. ytsolgriktomi
                            • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:26
                              aniela napisała:

> ytsolgriktomi

Tak, znam. Znaczy gdzieś słyszałem. To taka firma, z tym że nie w Chinach
                              a na Tajwanie. Czekaj, oni albo pamięci albo dyski produkują ;)
                              • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:32
                                aha tajscy tatarzy konkretnie. o oszronionych brwiach (to od przeprawiania sie
                                przez wolge w czasie mrozow, zeby sie pamiec nie zepsula)
                                • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:36
                                  Taj(waj)scy... tego, jeśli chodzi o brwi, to z tamtych regionów jest zdaje się
                                  nowy krem pod brwi. Ponoć rewelacyjny... ;) (w Gali pisali, czy gdzieśtam,
                                  a że zawsze staram sie być pomocny, to informuję - pamiętam tę historię z
                                  paznokciami i kolankiem).
                                  • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:42
                                    chodzi o krem do depilacji brwi? a jak wtedy okazac zdziwienie? zwlaszcza
                                    podczas posilku!
                                    • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:47
                                      aniela napisała:

> chodzi o krem do depilacji brwi?

No nie wiem, bo tego nie doprecyzowali, a ja nie doczytałem. W każdym razie
                                      na zdjęciu była taka pani 210cm wzrostu, 36 kg wagi o gładkiej cerze i
                                      karnacji typu ściana. Urocza modelka.

> a jak wtedy okazac zdziwienie? zwlaszcza podczas posilku!

Podczas posiłku lepiej nie okazywać zdziwienia, bo można oberwać chochlą.
                                      W najlepszym razie mniejszą łyżką.
                                      • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:50
                                        to musiala byc gala zeszloroczna. w tym roku znow modna jest karnacja typu kawa
                                        z odrobina tylko mleka. a wszystko to uzyskasz w najblizszym salonie
                                        kosmetycznym.
                                        • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:52
                                          Dobrze że nie gorzka wedlowska. Milka jeszcze ujdzie, ewentualnie...
                                          • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:56
                                            znaczy fiolety sa juz passe. wyparly je roze (koniecznie przydymione!)
                                            • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:05
                                              Jak cholernie trudno być teraz trendi....
                                              • aniela Re: zasadniczo 23.07.04, 00:06
                                                wystarczy spalic rzym (i nie zalowac roz w tym dymie)
                                                • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:08
                                                  Piszesz to tak, że czytając zastanawiam się czy przypadkiem nie zostawiłem
                                                  gdzieś włączonego żelazka.
                                                  • aniela Re: zasadniczo 23.07.04, 00:10
                                                    w jakiejs karczmie np. (wychodzac sprawdz bagaz osobisty: tel., portfel i
                                                    zelasko)
                                                  • aniela Re: zasadniczo 23.07.04, 00:11
                                                    nieladnie syknelam. "zet" male jak mrowka mi ktos swisnal
                                                  • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:14
                                                    No na przykład. A zamiast żelazka może być też mleko na gazie.
                        • messja Re: zasadniczo 22.07.04, 23:36
                          aniela napisała:

> znaczy po bawarsku

no i po co bylo was do uni wpuszczac jak wy i tak w swoich zasciankowych
                          uprzedzeniach siedzicie...:)
                          • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:38
                            messja napisała:

> no i po co bylo was do uni wpuszczac jak wy i tak w swoich zasciankowych
                            > uprzedzeniach siedzicie...:)

Mnie w te junie wmanipulowano (znaczy przegłosowano mnie). Hm, napisałaś
                            "zaściankowych" - pasuje do mnie, dzięki! ;)
                          • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:38
                            no to lezymy.
                            • messja Re: zasadniczo 22.07.04, 23:42
                              aniela napisała:

> no to lezymy.

nie przejmuj sie. zawsze mozecie udawc, ze czy sie stoi czy sie lezy to sie
                              nalezy:)
                              • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:44
                                mozna tez z nudow zaczac kielkowac. np mysla. to najgrozniejszy sposob
                                zabijania nudy. bolesny i niehumanitarny.
                              • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:48
                                Ja ze swej strony pragnę jedynie doprecyzować, iż leżymy w dwóch róznych
                                miejscach naszego globu. ;)
                                • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:51
                                  z tym ze ja na gorze (w sensie globu)
                                  • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:54
                                    Im wyżej wejdziesz, tym z większym hukiem zlecisz.

Kazimierz Pawlak, z Polski, słyszy mie?
                                    • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:55
                                      mowi ze nie moze podejsc gdyz ma akurat wazny telefon miedzynarodowy.
                                      • pollak Re: zasadniczo 22.07.04, 23:58
                                        A, ciotka z Londynu dzwoni (ten człowiek w życiu słowa prawdy nie powiedział)...
                                        • aniela Re: zasadniczo 22.07.04, 23:59
                                          moze jest niemy? to okolicznosc lagadzaca chyba.
                                          • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:04
                                            Nie napisał także. Jedyną okolicznością łagodzacą jest ten kamień przytaszczony
                                            z Jeleniej Góry.
                                            • aniela Re: zasadniczo 23.07.04, 00:07
                                              czyzby to on z nieba na ziemie zladowal w jeleniej?
                                              • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:11
                                                Napisałem Jeleniej? Oczywiście Jasnej.
                                                • aniela Re: zasadniczo 23.07.04, 00:12
                                                  aha to mi przypomina ze sie sciemnia pomalu. odejde w kierunku sinej dali zatem.

jasna a.
                                                  • pollak Re: zasadniczo 23.07.04, 00:15
                                                    To ja też idę.
              • miltonia Ciesze sie Pollaku, ze mamy podobny punkt widzenia 22.07.04, 23:01

Podobnie będzie, jeśli człowiek zacznie
                > narzucać swój światopogląd innym, prezentując swoje wynaturzenia jako normę
                (ja złośliwie nazywam to wprowadzeniem pedałozsnastwa do szkół - chociaż wiem że
                > może to razić;)).

No wlasnie. Jesli grupa ludzi w nachalny sposob narzuca innym wiere w bajki,
                pod jej pretekstem manipuluje ludzmi i ich uzaleznia od siebie, wpycha sie ze
                swoim punktem widzenia wszedzie, do szkol, do wojska, do szpitali, do polityki
                i do cudzego lozka to rozumiem, ze jestes Pollaku jako antytolerantysta
                oburzony i zniesmaczony takim postepowaniem?
                • aniela Re: Ciesze sie Pollaku, ze mamy podobny punkt wid 22.07.04, 23:07
                  yhyhyh. czuje krew!
                • pollak Re: Ciesze sie Pollaku, ze mamy podobny punkt wid 22.07.04, 23:08
                  Jeśli przyjdzie Ci ktoś do domu i ogniem i mieczem będzie Ci próbował wpychać
                  cokolwiek, daj mi znać, ok? Co prawda nie robię w pogotowiu, ale całodobowy
                  serwis z ekstra usługami świadczy K52.
    • mmpm Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" 24.07.04, 12:57
      O kurde! Jestem chyba tolerantem... To dobrze czy źle?
      • pollak Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" 24.07.04, 21:22
        mmpm napisał:

> O kurde! Jestem chyba tolerantem... To dobrze czy źle?

1. Nie chyba, ale napewno.
        2. Dobrze to nie jest.
        3. Może chociaz nie jesteś postempowy...
        4. Ale spokojnie, w wielu przypadkach jest to uleczalne.
        • mmpm Re: akcja "odbąbelkować Pollaka" 24.07.04, 22:01
          pollak napisał:

> 3. Może chociaz nie jesteś postempowy...

Yyyy, a na czym polega postempowość?

> 4. Ale spokojnie, w wielu przypadkach jest to uleczalne.

Zawsze byłem nieuleczalnyekstremalnynienormalny...
          • sceptyk Postempactwo 25.07.04, 00:41
            mozna, ogolnie rzecz biorac, okresl;ic w nastepujacy sposob:

Otoz budzisz sie rano i czujesz, ze masz w glowie pustke polaczona z
            pomieszaniem. Nie wiesz co dobre, a co zle. Co wypada powiedziec, a czego nie
            wypada. Schodzisz do kiosku i tam kupujesz Gazete W. I po wstepnej, lecz
            uwaznej, lekturze 45-60 minut nagle doznajesz rozjasnienia polaczonego z
            uczuciem ulgi. Zaczynasz rozumiec otaczajacy Cie swiat. Wiesz jak interpretowac
            zjwiska - drobne i wielkie. Przychylnym okiem rzucasz na Kiszczaka i Jaruzela,
            a za to nienawidzisz antysemitow etc. Kochasz pedalow, nie cierpisz ksiezy.
            Przygarnal bys do serca Murzyna ludojada (oczywiscie on sie bedzie nazywal
            inaczej, nie Murzyn), a zadeptal (ale nie na smierc!) jakiegos z LPRu. I tak
            dalej. Jestes postempakiem!
            • mmpm Re: Postempactwo 25.07.04, 01:15
              sceptyk napisała:

> mozna, ogolnie rzecz biorac, okresl;ic w nastepujacy sposob:
              >
              > Otoz budzisz sie rano

Znaczy koło dwunastej czy wcześniej?

>i czujesz, ze masz w glowie pustke polaczona z
              > pomieszaniem.

Znaczy ja mam tak zawsze, nie tylko rano...

.Nie wiesz co dobre, a co zle. Co wypada powiedziec, a czego nie
              > wypada. Schodzisz do kiosku i tam kupujesz Gazete W.

Czytam tylko komiksy. I od czasu do czasu Przegląd Sportowy (fuj,
              kryptolekrama) - jeden egzemplarz starcza mi na tydzień.

.I po wstepnej, lecz
              > uwaznej, lekturze 45-60 minut nagle doznajesz rozjasnienia polaczonego z
              > uczuciem ulgi.

45 minut lektury BEZ PRZERWY??? Kto to wytrzyma?????

Zaczynasz rozumiec otaczajacy Cie swiat. Wiesz jak interpretowac
              >
              > zjwiska - drobne i wielkie.

Nigdy nie miałem takich odczuć.

>Przychylnym okiem rzucasz na Kiszczaka i Jaruzela,

Yyy, a w jakim zespole oni grają?

> a za to nienawidzisz antysemitow etc. Kochasz pedalow, nie cierpisz ksiezy.
              > Przygarnal bys do serca Murzyna ludojada (oczywiscie on sie bedzie nazywal
              > inaczej, nie Murzyn), a zadeptal (ale nie na smierc!) jakiegos z LPRu. I tak
              > dalej. Jestes postempakiem!
              • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.07.04, 23:57
                > >Przychylnym okiem rzucasz na Kiszczaka i Jaruzela,
                >
                > Yyy, a w jakim zespole oni grają?

W zespole Kwaśniewskiego (alias moczymorda) i Michnika (alias autorytet).
                Zgrana drużyna. ;)
                • mmpm Re: Postempactwo 26.07.04, 17:00

>
                  > W zespole Kwaśniewskiego (alias moczymorda) i Michnika (alias autorytet).
                  > Zgrana drużyna. ;)

Znaczy w innej niż Romek "Yntelygęt" Giertych i Jaś "monsz stanu" Rokita oraz
                  bracia "Telegraf-FOZZ-spieprzajdziadu" Kaczyńscy?
                  • aniela Re: Postempactwo 26.07.04, 17:12
                    eno. sio z ta wodka z mojego watku!
                    • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 21:01
                      Hehehe :)

A no chuchnijcie no obywatelu mmpm ;) A pokazcie no prawo jazdy... :)
                      • mmpm Re: Postempactwo 26.07.04, 22:10
                        Paaanieee.... eeep, a kto by mi dał jakieś prawo... eeep..
                  • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.07.04, 20:59
                    >
                    > Znaczy w innej niż Romek "Yntelygęt" Giertych

Zasadniczo w innej, choć też nie w mojej.

> i Jaś "monsz stanu" Rokita oraz

Jaś Dalibóg Rokita

> bracia "Telegraf-FOZZ-spieprzajdziadu" Kaczyńscy?

Oni niech się najpierw rozliczą z tego księżyca co go kiedyś... (chwała im
                    przynajmniej za odpowiednie stanowisko w sprawie kary smierci ;))

No, ale uczciwie trzeba przyznać ze wiele im jeszcze brakuje do postempowych,
                    czerwonych siepaczy typu UBecny urzędujący.
                    • mmpm Re: Postempactwo 26.07.04, 22:12

> Jaś Dalibóg Rokita

Chyba "Karaboska"

>
                      > No, ale uczciwie trzeba przyznać ze wiele im jeszcze brakuje do postempowych,
                      > czerwonych siepaczy typu UBecny urzędujący.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
                      • miltonia Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 11:32
                        pollak napisał:

> Jeśli przyjdzie Ci ktoś do domu i ogniem i mieczem będzie Ci próbował wpychać
                        > cokolwiek, daj mi znać, ok? Co prawda nie robię w pogotowiu, ale całodobowy
                        > serwis z ekstra usługami świadczy K52.

Coz takiego Tobie Pollaku wpychano ogniem i mieczem, ciekawam? I kto przede
                        wszystkim.
                        Krzysio to smierdzacy tchorz i zaden dla mnie autorytet. Nie odronia wiary od
                        karygodnych wyczynow panoszacego sie wszedzie kleru. Uwazam, ze kazdy ma prawo
                        robic co chce, jesli nikogo przy tym nie krzywdzi. To prosta zasada ale sie
                        dobrze sprawdza. Dlatego jestem posempakiem, tolerantem i kim tam jeszcze.
                        Rowniez feministaka, zeby Cie dobic;)
                        Sceptyku, poslugujesz sie wyjatkowo tandetana sofistyka. Wiem, ze stac Cie na
                        wiecej.

• aniela Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 11:40
                          o kurcze... a w zalozeniu mial to byc lekki, pogodny watek o tym jak
                          odbabelkowac Pollaka...
                          zakaz wstepu z pociskami mozdzierzowimi ustanawiam niniejszym. oddolnie, z moca
                          obowiazujacą wstecznie.
                          • miltonia Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 12:16
                            Aj, Aniela. Zalozenia to tutaj zazwyczaj nie wychodza, a Ty zamiast
                            malkontencic lap sie za jakas sztachete i stawaj po slusznej stronie (czyli
                            mojej). ;)
                            • aniela Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 12:44
                              nene, od sztachet robi sie szorstka skora na dloniach.
                              • fdj Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 13:05
                                Oraz człowiek może się spocić. A obydwie rzeczy, to jak wiadomo domena klasy
                                robotniczej, co to cała Polska buduje swoją stolicę i inżynierowie z
                                Petrobudowy.
                                Chociaż, jak sobie tak wyobrażę Anielę w samym podkoszulku bawełnianym typ
                                ramiączkowy z dekoltem dużym i rozchełstanej flanelowej koszuli... Aniela!!!
                                Łap tę sztachetę!!!
                                • aniela Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 13:16
                                  gdzie tak niewiarygodnie powiekszaja wyobraznie? wyobrazasz sobie ze moglabym
                                  wyjsc do ludu inaczej niz w tradycyjnej sukni rusalczej w kolorze fabrycznie
                                  splowialym?
                                  • fdj Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 13:21
                                    Znaczy, chcesz z tą sztachetą prowadzić na barykady?
                                    • aniela Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 13:29
                                      aktualnie przebywam na urlopie od prowadzenia

podpisano: Wolnosc :)
                        • Gość: pollak Re: Do Pollaka i Sceptyka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 13:21
                          Napisałem że mi? Stwierdziłem że jeśli by Tobie ktoś ewentualnie, to pierwszy
                          stanę w obronie. No może drugi, za Sceptykiem zaraz ;)
                          • miltonia Re: Do Pollaka i Sceptyka 28.07.04, 23:40

> Napisałem że mi? Stwierdziłem że jeśli by Tobie ktoś ewentualnie, to pierwszy
                            > stanę w obronie. No może drugi, za Sceptykiem zaraz ;)

Dzieki, bede pamietala, chociaz czarnych sama z przyjemnoscia pogonie.
                      • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 13:18
                        > Punkt widzenia zależy...

Ty mi dawno na czerwonego wyglądałeś... Cholerny świat...

;)
                        • aniela Re: Postempactwo 28.07.04, 13:36
                          zawstydziles go. az zrobil sie caly czerwony.
                          • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 13:59
                            Czerwony aż blady?
                            • aniela Re: Postempactwo 28.07.04, 14:28
                              Tobie tez sie wydaje ze az zzielenial?
                              • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 14:35
                                A być może jest też lewym ekologiem.

Skoro idziemy w tym kierunku to okazać się też może ze jest anarchistą.
                                • fdj Re: Postempactwo 28.07.04, 16:11

> Skoro idziemy w tym kierunku to okazać się też może ze jest anarchistą.

Murzyn?
                                  • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 16:14
                                    Rzyd!
                                    • fdj Re: Postempactwo 28.07.04, 16:30
                                      Może Maason?
                                      • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.04, 16:37
                                        Nie. Ona chyba dzieci nie ma.
                                        • fdj Re: Postempactwo 28.07.04, 16:40
                                          O, to zupełnie jak lesbijki...
                                          • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 16:59
                                            O, zostałem zdemaskowasny!!!

Tak, przyznaję się. Jestem anarchistą, Żydem i masonem. Oraz kosmopolitą (nie
                                            mylić z "Cosmopolitan"), a czasmi też cyklistą. Uważam Pana Przewodniczącego
                                            Endriu L. za najwybitniejszego naszego męża stanu ostatnich dwóch tysięcy lat.
                                            Nie przyznaję się jedynie do związków z tymi liberałami, nazywanymi
                                            niesłusznie "lewicą".
                                            • aniela Re: Postempactwo 28.07.04, 17:55
                                              a czy jestes moze lesbijka? pytam powodowana naukowa ciekawoscia wylacznie.
                                              • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 18:16
                                                Jak jesteś, to wystaw gdzieś swoją fotkę.
                                                ;)
                                                • aniela Re: Postempactwo 28.07.04, 18:18
                                                  o! obludny Pollak. a myslalam ze go matkipollki tylko interesuja.
                                                  • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 18:32
                                                    Chcę sie napatrzyć aby później nienawidzieć. Muszę poznać zło, abym mógł je
                                                    rozpoznawać. ... [tu wstawić jeszcze kilka typowych wykrętów] ...
                                              • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 18:54
                                                aniela napisała:

> a czy jestes moze lesbijka? pytam powodowana naukowa ciekawoscia wylacznie.

Hmmm, chyba tak, bo zdecydowanie wolę osby płci żeńskiej... A zwłaszcza tak
                                                piękna, młode i czarujące jan np. Aniela...
                                                (no co?)
                                            • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 18:18
                                              mmpm napisał:

> Endriu L. za najwybitniejszego naszego męża stanu ostatnich dwóch tysięcy

Mydlisz nam oczy.

> lat. Nie przyznaję się jedynie do związków z tymi liberałami, nazywanymi
                                              > niesłusznie "lewicą".

Masz na myśli tych postempowych z juni "nieboszczki" wolności?
                                              • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 18:53
                                                Nene, tych od Leszka, co skończył gorzej niż zaczął...
                                                • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 19:06
                                                  A to jeszcze gorzej.

A w sumie wałęsacze to bliscy krewni michnikowców. Jedna wielka rodzina
                                                  tolerantów, różnią się tylko tym, że jedni kochają a drudzy kochają troszkę
                                                  mniej, czerwonych siepaczy typu Kwaśniewski i s-ka.
                                                  • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 19:14
                                                    Jak oni są czerwoni, to jaki jestem ja? ;-))

M. daltonista
                                                  • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 19:18
                                                    Ooooo, jeste wiele rodzajów... rodzaji.... odmian czerwonych. Są apacze,
                                                    irokezi... Najważniejsze to pamiętać jednak o tym, że czerwone jest wredne.

A Ty jesteś tak czerwony ...................... że aż blady ;)
                                                  • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 20:02
                                                    Aha, a wszędzie wokół mnie ściana... ;_)

--
                                                    Lepper na prezydenta, premiera i prymasa!
                                                  • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 19:17
                                                    Millera miałem na myśli (mówię wprost). Tego liberała, co to pozował na lewicę.
                                                  • pollak Re: Postempactwo 28.07.04, 19:24
                                                    Mała w różnica, Leszek ten czy Lech tamten. I tak obaj są czerwoni. Z tym że
                                                    jeden jest bardziej różowy, a ten drugi podpada nico pod brąz.
                                                  • mmpm Re: Postempactwo 28.07.04, 19:57
                                                    Jeśli już, to chyba wolę czerwonych od brunatnych...
                                                  • Gość: pollak Re: Postempactwo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 23:41
                                                    Różnice są marginalne. Brunatne, to w większości przypadków czerwone z
                                                    zielonymi (lewi ekolodzy) ;)))
                                                  • fdj Re: Postempactwo 29.07.04, 10:32
                                                    pollak napisał:

> Mała w różnica, Leszek ten czy Lech tamten. I tak obaj są czerwoni. Z tym że
                                                    > jeden jest bardziej różowy, a ten drugi podpada nico pod brąz.

Bo jeden się posmarował przed opalaniem, a drugi nie...
                                                  • fdj Re: Postempactwo 29.07.04, 10:38

> różnią się tylko tym, że jedni kochają a drudzy kochają troszkę mniej

Czyli kochają inaczej?
    • mmpm 100 28.07.04, 19:15
      • mmpm Re: 100 28.07.04, 19:16
        Tak, wiem, ale od dawna już żadnej setki nie złapałem. :-)
        • Gość: pollak Apropos setki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 19:21
          Apropos setki. Czy wież że faszystowskie junijne organizacje, zabroniły
          ludziom nalewać wódkę do butelek 0,75 i 0,25. Ma być tak, jak ustalą ludowi
          towarzysze komisarze czyli 0,7 i 0,2. Cholerny totalitaryzm.
          • mmpm Re: Apropos setki 28.07.04, 19:56
            A co mnie to obchodzi? Dla mnie to mogłoby być i 0,687 litra...
            • Gość: pollak Re: Apropos setki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.07.04, 23:39
              O to właśnie chodzi, że nie mogłoby. Ale jak rozumiem, człowiek nie może być
              wolny. Związek ma taki, że.......... unionizm ełropejski to jedna z częściej
              występujących dolegliwości u czerwonych tolerantów. ;)
              • fdj Re: Apropos setki 29.07.04, 10:36
                Znaczy osobiście zawsze czułem się szykanowany przez ustalone jeszcze przez
                komuchów butelki 0,75 i 0,25. Za żadną cholerę nigdy nie mogłem dopić do
                końca... Natomiast 0,5 wchodziło mi w całości. A te połówki setek (czyli
                pięćdziesiątki) to już nie.
                Dla mnie więc zmiana komunistycznych 0,75 i 0,25 na UEropejskie 0,7 i 0,2 jest
                pozytywna.
      • edzioszka Re: 100 29.07.04, 08:21
        Em! aż się boję o Ciebie! czyżbyś miał wreście stałkę? ;)
        • mmpm Re: 100 29.07.04, 17:20
          Wydawało mi się, że sie odmeldowałem na OSDS...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka