marcinwrt 19.11.05, 23:04 Sprzedam opla vectrę 2.0i+gaz 89r. sprowadzony z Niemiec od 1 wł., zarejestrowany, bezwypadkowy, 120tyś.km -udok., stan idealny, cena: 6500zł. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
astaz4 Kupię---------------------------- ------opla vectre 20.11.05, 13:24 Skupujemy samochody za gotówkę,zamieniamy na fabrycznie nowe za doplatą lub uzupełniamy cenę kredytem,zamieniamy na samochody z importu za 1/2 ceny nowych (z gawarancja fabryczną. Mozliwośc zakupu samochodów z importu na raty z upustami do 40-60% ceny nowego, bezwypadkowe astaz4@gazeta.pl tel.+48 32 22 25 286 +48 32 24 43 636 Odpowiedz Link Zgłoś