Dodaj do ulubionych

Polskie gry w Księdze Guinnessa

25.05.10, 11:26
[Przykładowy wpis konkursowy]

Wiedźmin 2 - za największą liczbę wydawców jednego tytułu na całym
świecie.
Obserwuj wątek
    • torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:35
      Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii big_grin
      • torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:35
        torin napisał(a):

        > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii big_grin
        I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł.
        • screwball Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:42
          torin napisał(a):

          > torin napisał(a):
          >
          > > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii big_grin
          > I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł.

          Czytać ze zrozumieniem.
          • torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:48
            screwball napisał(a):

            > torin napisał(a):
            >
            > > torin napisał(a):
            > >
            > > > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii big_grin
            > > I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł.
            >
            > Czytać ze zrozumieniem.

            Taaa, tez mi to wytkneli, sam wszystkich bije za to a sam niedoczytalem smilesciana
        • osa54 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:44
          COD4 - za najpopularniejsza konsolowa gra sieciowa
          FUEL - za najbardziej rozległą produkcję w historii konsolowej rozgrywki
      • trfan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 27.05.10, 12:40
        Call of Juarez za najlepszego FPS'a w klimatach westernu.
    • alexej Franko 25.05.10, 11:35
      Franko

      Za najbardziej innowacyjną, rozbudowaną fabularnie i zaawansowaną technicznie
      grę komputerową z akcją osadzoną w stolicy pomorza zachodniego.
    • osa54 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:50
      Maluch Racer - za najgorszą fizykę jazdy w grach wyścigowych
    • 1ns1d3r Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:52
      Wolfschanze - za tak złą grę, że aż dobrą smile
    • exef Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:54
      Heroes of Might and Magic III - za najlepsze lokalną rozgrywkę wszech czasówsmile
    • ivan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:56
      Gry City Interactive - za najniższą średnią ocen smile
    • dead.space Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:56
      Painkiller - udany polski klon gry Serious Sam, swietny soundtrack,
      design poziomow, walki z ogromnymi Bossami oraz wysokie oceny w prasie. Sukces w
      Polsce jak i na swiecie gdyz doczekal sie kilku gier z podznaku Painkiller,
      dodatku o nazwie Battle out of Hell, i 2 samodzielnych gier: Overdose i
      Ressurection. Dodatkowo prawdopodobnie jest pierwsza polska gra wydana na
      konsole a dokladniej pierwsze dziecko Microsoftu - Xbox pt: Battle out of Hell
      lecz byla mieszanina podstawowej gry oraz dodatku o tej samej nazwie.
      Ciekawostka jest ze gra byla dostepna za 19,99 jak i pozniejszy dodatek.
      Studio odpowiedzialne za Painkillera czyli People Can Fly siedzi dzisiaj pod
      plaszczem Epic Games, wczesniej zlecono im port gry Gears of War. Obecnie tworza
      gre pt. Bulletstorm.

      smile
      • dead.space Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:01
        Nazwa gry na Xbox1 to
        Painkiller: Hell Wars
        drobny blad wink
      • torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:15
        Polanie, za dojenie krów!
        • torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:16
          torin napisał(a):

          > Polanie, za dojenie krów!
          W sumie to za ilość wydojonych krów w życiu smile
      • michwil Re 25.05.10, 20:03
        Gry city interactive za najnizsza srednia cene.
    • tartaq Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:05
      Painkiller za określenie najmniejszej jednostki czasu tzn czasu mijającej
      między śmiercią kolejnych przeciwników tzw. „jeden killer”.
    • abdel Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:19
      Heroes of Might and Magic III - za to, że nawet mój tata do dziś jeździ swoim
      Herosem i werbuje kolejne zastępy archaniołów i czarnych smoków.
      • pociemku KRET 25.05.10, 12:29
        KRET - za najbardziej wciągającą darmową wariację nt. tetrisa, ponadczasowość,
        maksymalnie proste założenia oraz możliwość zgniatania szkodników ogrodowych
        bez konsekwencji prawnych, gdyż w rzeczywistości krety są pod ochroną.
        Kategoria "gra której każda rozgrywka prowadzi w końcu do śmierci chronioego
        ssaka a która nigdy nie została zlinczowana przez obrońców praw zwierząt" też
        jest nie najgorsza, i niech to będzie mój typ.
      • sathorn Call of Juarez 2 25.05.10, 12:37
        Call of Juarez 2: Więzy Krwi - najwięcej pancernych zwierząt parzystokopytnych w grze FPP
    • kelen Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:35
      Książę i Tchórz - za największą ilość wywołania uśmiechu i chichotu podczas gry.
      Ewentualnie za ilość nawiązań do innych dzieł smile
      • punkstyler Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:00
        Heh, ten sam pomysł ale posta zacząłem pisać jakieś 30 min temu, niestety w
        pracy jestem i musiałem w połowie przerwać smile To tak, żeby nie było że ściągam
        big_grin A tak właściwie, to Teenagent miał chyba więcej tych odwołań i nawiązań. Z
        ciekawości jednak zapytam jakie były w KiT bo ja pamiętam bodajże wiedźmiński
        amulet.
    • punkstyler Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:51
      Teenagent - Polska gra, o największej ilości odwołań do kultury masowej.
      Występują tam nawiązania i żarty związane z "Gwiezdnymi Wojnami", "Piątkiem 13",
      "Ptakami" Alfreda Hitchcocka, utworem "Another Brick in the Wall" zespołu Pink
      Floyd czy chociażby piosenki "No Women, No Cry" i wiele, wiele innych.
    • semerkchet Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:03
      A.D. 2044 [1996] - za skomplikowanie poruszania po lokacjach tak, że trudniej było dostać
      się na drugi koniec pokoju niż rozwiązywać zagadki przygotowane przez twórców celowo ;]
    • c00kiemonstah Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:04
      Coz moze to nie bedzie gra ale uwazam ze developer People Can Fly powinien sie
      rowniez znalesc w tejze ksiedze jako ten ktory imho odniosl najwiekszy sukces
      sposrod domoroslych naszych tworcow, w koncu bycie wewnetrzym studiem EPIC to
      nie byle co, prawda?
    • wisnia87r Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:30
      Włatcy móch - za największą liczbę błędów ortograficznych w historii gier. smile Czasem widać
      że forum kipi od graczy którzy z tą grą przesadzili smile
    • skowron Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:39
      Terrorist Takedown (seria) - za najgorszą crapserię Polskich gier.
    • adin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:53
      Sadness - Za oszukiwanie branży i czas przeciągania tego kłamstwa w
      stosunku do ilości zaprezentowanych materiałów, udzielanych wywiadów i
      górnolotnych słów pod adresem tytułu. Duke Nukem Forever zostaje w ten sposób
      przegoniony a Sadness pobija rekord świata.
    • siranen Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 14:51
      Polanie 1 i Polanie 2 - Za prekursora wprowadzenia picia mleka do szkół jako zdrowego budulca ( występował jako jedyny surowiec w grze , służył do produkcji jednostek i budynków smile ) oraz pokazania że to co Polskie jest DOBRE smiledevil
    • crow_pl Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 15:35
      Call of Juarez 2: Więzy Krwi za najtwardszego konia w grach smile
    • mati2109 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 16:21
      Music Master: Chopin - pierwsza gra muzyczna o tematyce poważnej w dodatku
      finansowana przez ministerstwo
    • heretjc Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 16:41
      Cytadela (Amiga, 1995) – nagroda za kosmiczną grozę w porywająco szybkich 3 klatkach
      na sekundę, która nieświadomie dała podwaliny pod serię Halo (prototyp hełmu Master
      Chiefa) i Dead Space (praszczury Necromorphów). Dwie dodatkowe nominacje w
      kategoriach – największa ilość pobrudzonych majtów wśród użytkowników softu, oraz –
      najboleśniejsze zakwasy od żonglerki dyskietkami AD ’95.
    • ducktalesfan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 17:27
      Painkiller - największa ilość shurikenów i błyskawic wystrzelonych z maniakalnym
      śmiechem
      suspicious
    • eszuran Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 17:44
      Target - za największą liczbę łysych, których można zabić w grze komputerowej.
    • wynmacher Earth 2140 25.05.10, 18:13
      Za to że czołgi załadowane na poduszkowce nadal potrafiły strzelać tongue_out
    • arnihell Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 19:38
      Call of Juarez: Więzy Krwi - za najlepiej odwzorowane pojedynki
      rewolwerowców w grze FPP.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka