radek.zaleski 25.05.10, 11:26 [Przykładowy wpis konkursowy] Wiedźmin 2 - za największą liczbę wydawców jednego tytułu na całym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:35 Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii Odpowiedz Link Zgłoś
torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:35 torin napisał(a): > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł. Odpowiedz Link Zgłoś
screwball Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:42 torin napisał(a): > torin napisał(a): > > > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii > I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł. Czytać ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:48 screwball napisał(a): > torin napisał(a): > > > torin napisał(a): > > > > > Duke Nukem Forever - za najdłużej wydawaną grę w historii > > I za największą liczbę graczy czekających na ten tytuł. > > Czytać ze zrozumieniem. Taaa, tez mi to wytkneli, sam wszystkich bije za to a sam niedoczytalem Odpowiedz Link Zgłoś
osa54 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:44 COD4 - za najpopularniejsza konsolowa gra sieciowa FUEL - za najbardziej rozległą produkcję w historii konsolowej rozgrywki Odpowiedz Link Zgłoś
trfan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 27.05.10, 12:40 Call of Juarez za najlepszego FPS'a w klimatach westernu. Odpowiedz Link Zgłoś
alexej Franko 25.05.10, 11:35 Franko Za najbardziej innowacyjną, rozbudowaną fabularnie i zaawansowaną technicznie grę komputerową z akcją osadzoną w stolicy pomorza zachodniego. Odpowiedz Link Zgłoś
osa54 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:50 Maluch Racer - za najgorszą fizykę jazdy w grach wyścigowych Odpowiedz Link Zgłoś
1ns1d3r Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:52 Wolfschanze - za tak złą grę, że aż dobrą Odpowiedz Link Zgłoś
exef Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:54 Heroes of Might and Magic III - za najlepsze lokalną rozgrywkę wszech czasów Odpowiedz Link Zgłoś
ivan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:56 Gry City Interactive - za najniższą średnią ocen Odpowiedz Link Zgłoś
dead.space Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 11:56 Painkiller - udany polski klon gry Serious Sam, swietny soundtrack, design poziomow, walki z ogromnymi Bossami oraz wysokie oceny w prasie. Sukces w Polsce jak i na swiecie gdyz doczekal sie kilku gier z podznaku Painkiller, dodatku o nazwie Battle out of Hell, i 2 samodzielnych gier: Overdose i Ressurection. Dodatkowo prawdopodobnie jest pierwsza polska gra wydana na konsole a dokladniej pierwsze dziecko Microsoftu - Xbox pt: Battle out of Hell lecz byla mieszanina podstawowej gry oraz dodatku o tej samej nazwie. Ciekawostka jest ze gra byla dostepna za 19,99 jak i pozniejszy dodatek. Studio odpowiedzialne za Painkillera czyli People Can Fly siedzi dzisiaj pod plaszczem Epic Games, wczesniej zlecono im port gry Gears of War. Obecnie tworza gre pt. Bulletstorm. Odpowiedz Link Zgłoś
dead.space Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:01 Nazwa gry na Xbox1 to Painkiller: Hell Wars drobny blad Odpowiedz Link Zgłoś
torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:15 Polanie, za dojenie krów! Odpowiedz Link Zgłoś
torin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:16 torin napisał(a): > Polanie, za dojenie krów! W sumie to za ilość wydojonych krów w życiu Odpowiedz Link Zgłoś
tartaq Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:05 Painkiller za określenie najmniejszej jednostki czasu tzn czasu mijającej między śmiercią kolejnych przeciwników tzw. „jeden killer”. Odpowiedz Link Zgłoś
abdel Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:19 Heroes of Might and Magic III - za to, że nawet mój tata do dziś jeździ swoim Herosem i werbuje kolejne zastępy archaniołów i czarnych smoków. Odpowiedz Link Zgłoś
pociemku KRET 25.05.10, 12:29 KRET - za najbardziej wciągającą darmową wariację nt. tetrisa, ponadczasowość, maksymalnie proste założenia oraz możliwość zgniatania szkodników ogrodowych bez konsekwencji prawnych, gdyż w rzeczywistości krety są pod ochroną. Kategoria "gra której każda rozgrywka prowadzi w końcu do śmierci chronioego ssaka a która nigdy nie została zlinczowana przez obrońców praw zwierząt" też jest nie najgorsza, i niech to będzie mój typ. Odpowiedz Link Zgłoś
sathorn Call of Juarez 2 25.05.10, 12:37 Call of Juarez 2: Więzy Krwi - najwięcej pancernych zwierząt parzystokopytnych w grze FPP Odpowiedz Link Zgłoś
kelen Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:35 Książę i Tchórz - za największą ilość wywołania uśmiechu i chichotu podczas gry. Ewentualnie za ilość nawiązań do innych dzieł Odpowiedz Link Zgłoś
punkstyler Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:00 Heh, ten sam pomysł ale posta zacząłem pisać jakieś 30 min temu, niestety w pracy jestem i musiałem w połowie przerwać To tak, żeby nie było że ściągam A tak właściwie, to Teenagent miał chyba więcej tych odwołań i nawiązań. Z ciekawości jednak zapytam jakie były w KiT bo ja pamiętam bodajże wiedźmiński amulet. Odpowiedz Link Zgłoś
punkstyler Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 12:51 Teenagent - Polska gra, o największej ilości odwołań do kultury masowej. Występują tam nawiązania i żarty związane z "Gwiezdnymi Wojnami", "Piątkiem 13", "Ptakami" Alfreda Hitchcocka, utworem "Another Brick in the Wall" zespołu Pink Floyd czy chociażby piosenki "No Women, No Cry" i wiele, wiele innych. Odpowiedz Link Zgłoś
semerkchet Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:03 A.D. 2044 [1996] - za skomplikowanie poruszania po lokacjach tak, że trudniej było dostać się na drugi koniec pokoju niż rozwiązywać zagadki przygotowane przez twórców celowo ;] Odpowiedz Link Zgłoś
c00kiemonstah Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:04 Coz moze to nie bedzie gra ale uwazam ze developer People Can Fly powinien sie rowniez znalesc w tejze ksiedze jako ten ktory imho odniosl najwiekszy sukces sposrod domoroslych naszych tworcow, w koncu bycie wewnetrzym studiem EPIC to nie byle co, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
wisnia87r Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:30 Włatcy móch - za największą liczbę błędów ortograficznych w historii gier. Czasem widać że forum kipi od graczy którzy z tą grą przesadzili Odpowiedz Link Zgłoś
skowron Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:39 Terrorist Takedown (seria) - za najgorszą crapserię Polskich gier. Odpowiedz Link Zgłoś
adin Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 13:53 Sadness - Za oszukiwanie branży i czas przeciągania tego kłamstwa w stosunku do ilości zaprezentowanych materiałów, udzielanych wywiadów i górnolotnych słów pod adresem tytułu. Duke Nukem Forever zostaje w ten sposób przegoniony a Sadness pobija rekord świata. Odpowiedz Link Zgłoś
siranen Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 14:51 Polanie 1 i Polanie 2 - Za prekursora wprowadzenia picia mleka do szkół jako zdrowego budulca ( występował jako jedyny surowiec w grze , służył do produkcji jednostek i budynków ) oraz pokazania że to co Polskie jest DOBRE Odpowiedz Link Zgłoś
crow_pl Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 15:35 Call of Juarez 2: Więzy Krwi za najtwardszego konia w grach Odpowiedz Link Zgłoś
mati2109 Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 16:21 Music Master: Chopin - pierwsza gra muzyczna o tematyce poważnej w dodatku finansowana przez ministerstwo Odpowiedz Link Zgłoś
heretjc Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 16:41 Cytadela (Amiga, 1995) – nagroda za kosmiczną grozę w porywająco szybkich 3 klatkach na sekundę, która nieświadomie dała podwaliny pod serię Halo (prototyp hełmu Master Chiefa) i Dead Space (praszczury Necromorphów). Dwie dodatkowe nominacje w kategoriach – największa ilość pobrudzonych majtów wśród użytkowników softu, oraz – najboleśniejsze zakwasy od żonglerki dyskietkami AD ’95. Odpowiedz Link Zgłoś
ducktalesfan Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 17:27 Painkiller - największa ilość shurikenów i błyskawic wystrzelonych z maniakalnym śmiechem Odpowiedz Link Zgłoś
eszuran Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 17:44 Target - za największą liczbę łysych, których można zabić w grze komputerowej. Odpowiedz Link Zgłoś
wynmacher Earth 2140 25.05.10, 18:13 Za to że czołgi załadowane na poduszkowce nadal potrafiły strzelać Odpowiedz Link Zgłoś
arnihell Re: Polskie gry w Księdze Guinnessa 25.05.10, 19:38 Call of Juarez: Więzy Krwi - za najlepiej odwzorowane pojedynki rewolwerowców w grze FPP. Odpowiedz Link Zgłoś