Forum   rośliny doniczkowe

rośliny doniczkowe

(3 wyniki)
  • Kupiłam dziś w Biedrze fikusa ok. 1,2 metra - sporo liści suchych, opadniętych (ziemia twarda - nie podlewany był biedaczek od dobrych kilku dni) ale cena : 35zł jak na tak duże drzewko całkiem, całkiem. Nowe, młode pędy są i generalnie gęsto i naprawdę ładnie się prezentuje. Będę na dniach przesadzać i robić kąpiel wodą na wszelki wypadek. Zastanawiam się nad kupnem drugiego i mam do Was pytanie: jakie macie doświadczenie dot. roślin doniczkowych kupowanych w marketach, a w szczególności...
  • Poszukuję właśnie hurtowni czy może jakiegoś " gospodarstwa ogrodniczego" w Warszawie, gdzie byłby duży wybór roślin doniczkowych. Marzy mi się np. geranium, aloes- a tego nigdzie nie można dostać. A czy był ktoś z Was może na giełdzie w Broniszach? ostatnio ją reklamowali w TV- duży tam wybór i w jakich godzinach najlepiej się wybrać?
  • Mam 3-letnią cytrynkę.W tej czwili ok.30 cm wysokości,ani jednego liścia i ok.15 pęczków kwiatowych.Co mam robić?zerwać pączki? Myślę,że roślina osłabi się przez to kwitnienie?
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?