Dodaj do ulubionych

Tomb of doom - chyba nowe

13.04.06, 15:07
www.arcadestreet.com/play-tomb-of-doom.htm
Niech ktoś się dołaczy, bo mi samej fragmentarycznie trudnawo wink
Obserwuj wątek
    • mamand Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 15:18
      no super nawet nie wiem jak przejść do 3 sali sad
      • adamari1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 16:03
        kijek podpalic, zajrzec z nim w dziure, plastuś pociągnie za dzwignie w
        ciemnosci i krata sie podniesie.
        • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 16:22
          Nalatałam się jak gupia, a na koniec ciąg dalszy nastąpismile)
          Fajna gierka.
          • katg1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 16:30
            nie mogę podpalić tego kijka
            • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 16:53
              Może spróbuj z tym drugimsmile
              • katg1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 18:27
                nie daję rady. Co z pająkiem i ścianą co przyciska bohatera?
                • katg1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 18:55
                  ok, pomału idę
                  • katg1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 18:58
                    czy coś trzeba zrobić w tym ciemnym pokoju i gdzie włożyć banana?
                    • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:05
                      Banana dajesz małpce w najwyższym pokoju.
                      W ciemnym pokoju przesunęłam wajhę.
                      • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:06
                        Wajchę, ofkorssmile
                      • katg1 Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:18
                        nareszcie przeszłam ! Wszystko przez tą wajchę
    • mamand Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:28
      no dobra, jak wziąć banana?
      mam pochodnię, fujarkę, węża i kolec smile
      • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:45
        Kolcem unieszkodliwiasz pająka.
        • mamand Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:51
          to już dawno zrobiłam
          ale nie wiem jak wziąć banana z pokoju z okiek
          • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 19:57
            Poszukaj innej drogi do pokoju skorpiona i zabierz lustro.
            • mamand Re: Tomb of doom - chyba nowe 13.04.06, 20:23
              smile))))

              dzięki
              • organza18 Re: Tomb of doom - chyba nowe 18.04.06, 13:46
                a gdzie znalezc ten klolec do zabicia pajaka???
                • 1oo Re: Tomb of doom - chyba nowe 18.04.06, 14:09
                  W pokoju z kołami zębatymi, które blokujesz kijaszkiem. Idziesz na prawo i
                  wyjdzie na Ciebie skorpion. On Cię goni, a Ty mu w zamian spuszczasz na głowę
                  ścianęsmile W nagrodę dostajesz kolec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka