Dodaj do ulubionych

1 miejsce w Uni

06.06.09, 07:10
Chcialam sie pochwalic i podziekowac.
Dzieki intensywnej pracy dziewczyn obecnie jestem na pierwszymmiejscu
najbardziej aktywnych Unikreaturowcow big_grin
https://www.legowisko.ekratis.waw.pl/~edith/smoczki/1miejsce.JPG
Obserwuj wątek
    • mariolka55 Re: 1 miejsce w Uni 06.06.09, 07:21
      smile
      no to ide dalej kilkacbig_grin
    • edycja_kopiuj_wklej Re: 1 miejsce w Uni 06.06.09, 07:48
      No i drugi plus waszego wkladu.
      Wlasnie rozbudowalam sobie domek na wsi big_grin
    • loola_kr Re: 1 miejsce w Uni 06.06.09, 10:06
      Gratulacje!!!!
      Poklikam wieczorem bo zara ide na parade smoków big_grinbig_grinbig_grin
    • rennya o jak miło 06.06.09, 19:23
      dołożyć myszki do czyjegos sukcesusmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka