edycja_kopiuj_wklej 06.06.09, 07:10 Chcialam sie pochwalic i podziekowac. Dzieki intensywnej pracy dziewczyn obecnie jestem na pierwszymmiejscu najbardziej aktywnych Unikreaturowcow Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
edycja_kopiuj_wklej Re: 1 miejsce w Uni 06.06.09, 07:48 No i drugi plus waszego wkladu. Wlasnie rozbudowalam sobie domek na wsi Odpowiedz Link Zgłoś
loola_kr Re: 1 miejsce w Uni 06.06.09, 10:06 Gratulacje!!!! Poklikam wieczorem bo zara ide na parade smoków Odpowiedz Link Zgłoś