ender140 23.06.09, 17:30 a nic nie dorowna ra2. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rgdfgd Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 80.52.242.* 23.06.09, 17:32 Nom, ender140 racja. A jaką gre zrobiło Relic Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tian Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 17:36 relic zrobilo dawn of war.. az wstyd nie wiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
deamon-pl Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 17:37 EA dziękujemy ci za rozwalenie pięknej strategi eh. Odpowiedz Link Zgłoś
own3d1n1 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 17:38 Skąd ja to wiem ? Bo sam siedziałem na tej ankiecie dobre kilka godzin temu . Wprowadzenie red panties +10 to strenght może być fajne. Ale Crawler już raczej nie Odpowiedz Link Zgłoś
ender140 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:04 dawn of war jest cienki. za to world in conflict świetny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mass Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.09, 18:13 tnij.org/dd7z Odpowiedz Link Zgłoś
han_solo_79 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:15 C&C czyste mnie nie kręci ale Red Alerty, Generalsy i Middle Earthy i owszem i za te gry jestem w gotów przyjąć tytuł honorowego fanboja EA. Na pohybel marudom!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mathiuss Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:32 RA3 byl slaby, ale w C&C3 gralo sie calkiem przyjemnie. World in conflict tez byl swietny. ps. Oprocz DoW Relic zrobili tez doskonalego Company of heroes. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bedwyr Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 213.77.81.* 23.06.09, 19:07 Robi się z tego nowa moda(DoW2). Mam nadzieję, że przynajmniej Blizzard nie wskoczy na tą furmankę o nazwie "Innowacyjność". Odpowiedz Link Zgłoś
galekanalek Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 19:24 Może nakierują się na coś w stylu Shattered Galaxy. MMORTS coraz popularniejsze się robią. Odpowiedz Link Zgłoś
dj_sasek Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 19:53 Red Alert i C&C było najlepsze za czasów Westwood i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Culwch Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.chello.pl 23.06.09, 20:06 Nie podobają mi się zwłaszcza dwie innowacje z ankiety: "mroczniejsze filmiki w stylu raportu mniejszości" - siłą C&C i RA były zawsze kiczowate filmiki z przerysowanymi postaciami. Nie chcę, żeby było mrocznie i buro! A poza tym "Zdobywanie nagród za zabicie każdego żołnierza ... odblokowujących nowe jednostki itd" - to już zupełnie nietrafione, nolajf będzie miał nie tylko większego skilla ode mnie, ale i więcej zabawek. Rozumiem, że l33t pwnz0r może mnie zabijać z 3,5 km ze snajperki, bo jest taki dobry, ale niech gra nie uzbraja mnie przeciw niemu w procę i zaostrzony kijek (bo nie wyciąwszy najpierw 3 mld cyfrowych żołnierzy, nie odblokowałem sobie jeszcze snajperki). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 62.159.242.* 23.06.09, 20:51 JEDYNIE RED ALERT 2 jest godny uwagi-kupilem RA3 i powiem wam ze zaluje-to szankiel! jeszcze fajny jest C&C GENERALS! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.cable.smsnet.pl 23.06.09, 21:39 "Czyli właśnie jak w MMO, prawda? " Chyba Twojej starej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPAM Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 21:42 To ja się może wypowiem (na temat tym razem) Według mnie połączenie RTSa z lewelowaniem, upgatowaniem i zdobywaniem nowego sprzętu odbierze RTSowi RTSowość, będzie to coś w stylu DoW2- taktyczna zręcznoścówka. O C&C MMO nie chcę nawet słyszeć. @OldSkull Nie wiem, ale pewnie niedługo się wypowie Odpowiedz Link Zgłoś
oficerfsb Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 21:53 C&C3 jest bardzo dobrą grą, jeżeli utrzymają tę koncepcję (m.in. połączenie widoku izometrycznego z full 3D oraz niemasowość potyczek). Odpowiedz Link Zgłoś
arkras Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 22:19 a nikt nie wspomni o red alert 1 ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niesmak Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 22:44 W tej ankiecie przy 89% jest pytanie "In which state do you live?", kolejny dowód jak EA zależy na opinii europejczyków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vutirn Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.09, 22:58 Przetłumacz sobie waść "state" na Polski... Odpowiedz Link Zgłoś
mathiuss Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 22:59 Przetlumaczyc sobie mozna, ale do wyboru w ankiecie sa tylko stany USA Odpowiedz Link Zgłoś
peppers01 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 23:13 RA3: pepikomentuje.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?504250 Wiedzmin: opiswiedzmina.blox.pl/html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdaaa Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.chello.pl 24.06.09, 00:52 klasyczne cechy mmo? chyba rpga panie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niesmak Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 02:56 @vutirn Następnym razem przetłumaczę, skoro waćpan za leniwy samemu sprawdzić na czym sprawy stoją. Odpowiedz Link Zgłoś
preston81 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 24.06.09, 07:43 Blizzard i Relic biją się między sobą o palmę pierwszeństwa w RTSach. sorry relic rozumiem COH i choćby DOW 2 , ale blizzard z czym do ludzi?? z starcraftem moze? buehehehe Odpowiedz Link Zgłoś