Dodaj do ulubionych

Command & Conquer 4 to będzie MMO?

23.06.09, 17:30
a nic nie dorowna ra2.
Obserwuj wątek
    • Gość: rgdfgd Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 80.52.242.* 23.06.09, 17:32
      Nom, ender140 racja. A jaką gre zrobiło Relic tongue_out
    • Gość: tian Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 17:36
      relic zrobilo dawn of war.. az wstyd nie wiedziec
    • deamon-pl Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 17:37
      EA dziękujemy ci za rozwalenie pięknej strategi eh.
    • own3d1n1 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 17:38
      Skąd ja to wiem ? Bo sam siedziałem na tej ankiecie dobre kilka godzin temu big_grin. Wprowadzenie red panties +10 to strenght może być fajne. Ale Crawler już raczej nie
    • ender140 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:04
      dawn of war jest cienki. za to world in conflict świetny.
    • Gość: mass Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.09, 18:13
      tnij.org/dd7z
    • han_solo_79 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:15
      C&C czyste mnie nie kręci ale Red Alerty, Generalsy i Middle Earthy i owszem i za te gry jestem w gotów przyjąć tytuł honorowego fanboja EA. Na pohybel marudom!!!
    • mathiuss Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 18:32
      RA3 byl slaby, ale w C&C3 gralo sie calkiem przyjemnie. World in conflict tez byl swietny.
      ps. Oprocz DoW Relic zrobili tez doskonalego Company of heroes.
    • Gość: Bedwyr Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 213.77.81.* 23.06.09, 19:07
      Robi się z tego nowa moda(DoW2). Mam nadzieję, że przynajmniej Blizzard nie wskoczy na tą furmankę o nazwie "Innowacyjność".
    • galekanalek Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 19:24
      Może nakierują się na coś w stylu Shattered Galaxy. MMORTS coraz popularniejsze się robią.
    • dj_sasek Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 19:53
      Red Alert i C&C było najlepsze za czasów Westwood i tyle!
    • Gość: Culwch Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.chello.pl 23.06.09, 20:06
      Nie podobają mi się zwłaszcza dwie innowacje z ankiety: "mroczniejsze filmiki w stylu raportu mniejszości" - siłą C&C i RA były zawsze kiczowate filmiki z przerysowanymi postaciami. Nie chcę, żeby było mrocznie i buro! A poza tym "Zdobywanie nagród za zabicie każdego żołnierza ... odblokowujących nowe jednostki itd" - to już zupełnie nietrafione, nolajf będzie miał nie tylko większego skilla ode mnie, ale i więcej zabawek.

      Rozumiem, że l33t pwnz0r może mnie zabijać z 3,5 km ze snajperki, bo jest taki dobry, ale niech gra nie uzbraja mnie przeciw niemu w procę i zaostrzony kijek (bo nie wyciąwszy najpierw 3 mld cyfrowych żołnierzy, nie odblokowałem sobie jeszcze snajperki).
    • Gość: Gość Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: 62.159.242.* 23.06.09, 20:51
      JEDYNIE RED ALERT 2 jest godny uwagi-kupilem RA3 i powiem wam ze zaluje-to szankiel!
      jeszcze fajny jest C&C GENERALS!
    • Gość: autor Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.cable.smsnet.pl 23.06.09, 21:39
      "Czyli właśnie jak w MMO, prawda? "

      Chyba Twojej starej.
    • Gość: SPAM Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 21:42
      To ja się może wypowiem smile (na temat tym razem)

      Według mnie połączenie RTSa z lewelowaniem, upgatowaniem i zdobywaniem nowego sprzętu odbierze RTSowi RTSowość, będzie to coś w stylu DoW2- taktyczna zręcznoścówka. O C&C MMO nie chcę nawet słyszeć.

      @OldSkull
      Nie wiem, ale pewnie niedługo się wypowie wink
    • oficerfsb Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 21:53
      C&C3 jest bardzo dobrą grą, jeżeli utrzymają tę koncepcję (m.in. połączenie widoku izometrycznego z full 3D oraz niemasowość potyczek).
    • arkras Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 22:19
      a nikt nie wspomni o red alert 1 ???!!!
    • Gość: niesmak Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 22:44
      W tej ankiecie przy 89% jest pytanie "In which state do you live?", kolejny dowód jak EA zależy na opinii europejczyków.
    • Gość: vutirn Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.adsl.inetia.pl 23.06.09, 22:58
      Przetłumacz sobie waść "state" na Polski...
    • mathiuss Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 22:59
      Przetlumaczyc sobie mozna, ale do wyboru w ankiecie sa tylko stany USA smile
    • peppers01 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 23.06.09, 23:13
      RA3:
      pepikomentuje.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?504250
      Wiedzmin:
      opiswiedzmina.blox.pl/html
    • Gość: asdaaa Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.chello.pl 24.06.09, 00:52
      klasyczne cechy mmo? chyba rpga panie
    • Gość: niesmak Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 02:56
      @vutirn
      Następnym razem przetłumaczę, skoro waćpan za leniwy samemu sprawdzić na czym sprawy stoją.
    • preston81 Re: Command & Conquer 4 to będzie MMO? 24.06.09, 07:43
      Blizzard i Relic biją się między sobą o palmę pierwszeństwa w RTSach. sorry relic rozumiem COH i choćby DOW 2 , ale blizzard z czym do ludzi?? z starcraftem moze? buehehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka