Dodaj do ulubionych

PS3 tańsze o 70%

31.07.09, 11:35
ja mam nadzieje że w kolonii choć teraz kupuje PC ale na przyszłość jakby coś będzie taniej albo znajomy jakiś kupi.
Obserwuj wątek
    • teegade Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:41
      ja za swoja zaplacilem 299 euro w saturnie w düsseldorfie
    • swayzak77 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:42
      no to m$ ma pozamiatane...
    • teegade Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:43
      @swayzak77

      watpie...
    • teegade Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:46
      a tak wogole co wy sie boicie tak tego microsoftu. chyba zazdroscicie xboxowi, tylko nie wiem czego, bo to przeciez to samo tylko w innym opakowaniu
    • makuhy23 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:50
      Czy ktoś z posiadaczy konsoli Sony się boi Microsoftu? big_grin No bez żartów, mamy swoje konsole (nie zgodzę się że to to samo w tym samym opakowaniu - gdyby tak było, to kupiłbym Xboxa, bo tańszy ;>wink i traktujemy tego typu newsy w większości jako ciekawostki.
    • makuhy23 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:51
      Miało być "w innym opakowaniu"*, sorry. suspicious
    • adr2an Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:51
      Zarzekali się z Sony że nie obniżą ceny. Kryzys kryzys
    • majorzero Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:54
      GT5 + PS3Slim oraz tasze PS3 podczas konferencji na Gamescom. Tak myślę. Ostatecznie GT5 na TGS.
    • teegade Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 11:56
      no opakowanie sony bardziej mi sie podoba. blu-ray na mnie nie robi jakos wiekszego wrazenia, ale te wieczne dziecinne dociecia ze strony posiadaczy playstation. wyglada mi to albo na strach albo zazdrosc. skoro sie nikt nie boji to moze jest zazdrosc?
    • makuhy23 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:00
      teegade, a nie zauważyłeś że taka sama cześć posiadaczy xboxów robi to samo? ta wojenka się nie skończy i winne są obie strony.
    • wucash2099 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:03
      jak powiedział kiedyś mój kolega "wojna fanboyów nie ma sensu, bo czy wygrasz czy przegrasz to i tak jesteś downem" big_grin
    • donsterydo Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:05
      240$ to 720zł - ktoś wierzy, że tyle kosztuje w produkcji konsola z czytnikiem BR i dyskiem twardym... ? smile
    • vujicis Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:07
      swayzak77 juz rok po premierze PS3 mialo się tak stac, sądze ze walka do konca bedzie wyrównana.
    • donsterydo Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:10
      makuhy23: Winni są fanboje PS3, bo jak X360 mial premierę i przez rok/półtora był sam na rynku to nie było czegoś takiego jak fanboj X360, PS3 wtedy nie było na rynku, a fanboje Sony torpedowały każdy temat o X360 i grach na tę konsolę, ale tak to jest, że kto mieczem wojuje od miecza ginie i fanboje PS3 dostali to o co sami się prosili - jeszcze większą armię fanoi X360.
    • majorzero Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:14
      donsterydo: Ta wojna zaczęła się już za czasów pierwszych kompów i konsol.
    • makuhy23 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:17
      donsterydo, gdyby pierwsze wyszło PS3 to atakowali by fanboje Xboxa, chyba w to nie wątpisz?
    • krzychui88 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:19
      znam kilku posiadaczy konsol. żaden z nich nie jest fanboyem... ba! żaden z nich nawet nie spotkał osoby o fanboyowskim usposobieniu... więc pytam: jak to jest, że spotkać fanboya w realu, to jak spotkać Murzyna na polskim stadionie, a jak tylko wbijesz na jakiekolwiek forum dotyczące konsol, okazuje się, że 90% użytkowników to *ekhm* - wiadomo? nie macie innych zainteresowań poza netem i gierkami? ;>
    • majorzero Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:20
      W necie możesz grać kozaka i po ryju nie dostaniesz.
    • donsterydo Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:26
      makuhy23: Posiadacze PIERWSZEGO X'a atakowaliby posiadaczy PS3, heh mało prawdopodobne smile W przeciwieństwie do Sony to M$ nie obiecywał gruszek na wierzbie, a stąd właśnie wzięło się takie silne fanbojstwo.

      krzychui88: Ja znam 2ch posiadaczy PS3 z czego jeden jest fanbojem z krwi i kości, jak powiedziałem, że kupiłem X360 to pierwsze co usłyszałem to że mi się zepsuje, jednak los go pokarał i to PS3 mu padło :-p
    • argeth Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 12:56
      PS3 tańsze w produkcji nie oznacza tańsze w sklepie.
    • shastorm Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 13:04
      a nie możemy po prostu się cieszyć z faktu, że jest przeliczalna na dolary szansa na obniżkę ceny PS3?

      Same zalety:
      - tańsza będzie znakomita platforma do grania, w końcu co by o czarnulce nie mówić to chyba nikt dojrzały emocjonalnie wink nie powie że to badziew smile
      - będzie większa presja na rynku do kolejnej obniżki cen przez MS, może nawet "najtańsza" konsola na rynku obrośnie w piórka jeśli chodzi o wyposażenie
      - Nintendo prawdopodobnie przestanie podnosić cenę Wii

      W efekcie każdy chętny na zakup konsoli powinien być szczęśliwy z takiego newsa, bo mu mniej pieniędzy korporacje wyjmą z portfela (choć odbiją to sobie rosnącymi cenami na live/psn). No i wybór będzie jakiś taki ciekawszy.
      I jest szansa ewentualnie uzupełnienia sobie bazy platform o zwierzę innego koloru? Bo będzie taniej...

      Ale nie, wolimy tutaj napierdzielać się poduszkami big_grin
      Niestety nie jesteśmy 18sto letnimi dziewczynami w "piżamach" żeby taki widok był, hmm, interesujący big_grin
    • seruch Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 13:14
      Presja, wielka presja na $ony idzie z kazdej strony jak widac. Ciekawe czy w koncu ugna sie czy nie...
      @donsterydo
      tak ja wierze, wyprodukowanie nowego iphone 3Gs kosztuje 172$ a na ebayu zaplacisz za niego 550$(mowa o 16gb)
    • psychol324 Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 13:29
      wucash2099" Od dziś słowa twojego kolegi to moje motto xD

      Co do tematu to nie wierzę już w żadne plotki o obniżkach, Sony pewnie nawet nie drgnęło o obniżce i tyle a chętnie bym kupił PS3 za 900 zł bo design xboxa mi się już znudził lecz z początku wolałem ten od xbox'a białego bo był prosty i lekki.
    • razermail Re: PS3 tańsze o 70% 31.07.09, 13:41
      Chciałem coś dopisać, ale krzychui88 napisał to wcześniej, mogę jedynie powiedzieć że u mnie jest tak samo smile pozdro!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka