Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Arsenal - MU

    31.01.10, 18:20
    "Kanonierzy"...rany boskie i Manitou!
    Niewykorzystane sytuacje Arszawina i Fabregasa sie mszcza
    energicznie.
    Rooney i ska trzepneli im gruche po raz 3.To pogrom!W Londynie!A
    dopiero 61 minuta!
    Za tydzien z Chelsea moze byc podobnie.
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka