bombullo
31.01.10, 18:20
"Kanonierzy"...rany boskie i Manitou!
Niewykorzystane sytuacje Arszawina i Fabregasa sie mszcza
energicznie.
Rooney i ska trzepneli im gruche po raz 3.To pogrom!W Londynie!A
dopiero 61 minuta!
Za tydzien z Chelsea moze byc podobnie.