Gość: guerra IP: *.icpnet.pl 28.02.02, 13:49 Na Bałtyku w manewrachh udział biorą m.in. ORP LECH ORP POZNAŃ ORP GNIEZNO Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pronto Re: FLOTYLLA KOLEJORZA 28.02.02, 13:52 Gość portalu: guerra napisał(a): > Na Bałtyku w manewrachh udział biorą m.in. > ORP LECH > ORP POZNAŃ > ORP GNIEZNO Służa na nich poznańscy geje, którzy maja umilic czas wojskom NATO! Wszyscy poznańscy marynaze sa pasywni, co jest równe temu ze sa ciotami! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: exe Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.icpnet.pl 28.02.02, 14:00 > Służa na nich poznańscy geje, którzy maja umilic czas wojskom NATO! Wszyscy > poznańscy marynaze sa pasywni, co jest równe temu ze sa ciotami! Wracaj pod kamien mala... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Loki Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.echostar.pl 28.02.02, 16:38 wrocławska ciotka się wkurwie,że nie ma ich ORP Zadupie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pablo Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 28.02.02, 18:32 Nie wiem jak Was, ale mnie ten "pronto" nudzi! Ciągle o tych gejach. Może Wrocław to królestwo gejów. U nas jakoś nikt tego tematu nie porusza, a on ... ciągle. A tak na serio to szkoda że nie spotkamy się już z tymi wrocławskimi pierdołami, bo oni spadną w tym roku do II ligi, a my(o czym wszyscy wiedzą) do pierwszej. :) Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pluto Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: 213.77.112.* 01.03.02, 19:11 loki- ale sie stałes agresywny dla gosci!!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś