Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    FLOTYLLA KOLEJORZA

    IP: *.icpnet.pl 28.02.02, 13:49
    Na Bałtyku w manewrachh udział biorą m.in.
    ORP LECH
    ORP POZNAŃ
    ORP GNIEZNO
    Obserwuj wątek
      • pronto Re: FLOTYLLA KOLEJORZA 28.02.02, 13:52
        Gość portalu: guerra napisał(a):

        > Na Bałtyku w manewrachh udział biorą m.in.
        > ORP LECH
        > ORP POZNAŃ
        > ORP GNIEZNO

        Służa na nich poznańscy geje, którzy maja umilic czas wojskom NATO! Wszyscy
        poznańscy marynaze sa pasywni, co jest równe temu ze sa ciotami!

        • Gość: exe Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.icpnet.pl 28.02.02, 14:00
          > Służa na nich poznańscy geje, którzy maja umilic czas wojskom NATO! Wszyscy
          > poznańscy marynaze sa pasywni, co jest równe temu ze sa ciotami!

          Wracaj pod kamien mala...

          • Gość: Loki Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.echostar.pl 28.02.02, 16:38
            wrocławska ciotka się wkurwie,że nie ma ich ORP Zadupie
            • Gość: Pablo Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 28.02.02, 18:32
              Nie wiem jak Was, ale mnie ten "pronto" nudzi! Ciągle o tych gejach. Może
              Wrocław to królestwo gejów. U nas jakoś nikt tego tematu nie porusza, a on ...
              ciągle. A tak na serio to szkoda że nie spotkamy się już z tymi wrocławskimi
              pierdołami, bo oni spadną w tym roku do II ligi, a my(o czym wszyscy wiedzą) do
              pierwszej. :)
              Pzdr
              • Gość: pluto Re: FLOTYLLA KOLEJORZA IP: 213.77.112.* 01.03.02, 19:11
                loki- ale sie stałes agresywny dla gosci!!! :)))

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka