Gość: ktos IP: *.4kroki.pl 25.08.04, 18:57 to może powtórka z Seulu gdzie sedziowie przy tumulcie widowni naginali werdykty i koreańczycy stali się na moment potęgą w boksie he he Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Gumie Re: Grecy protestują IP: 217.153.134.* 25.08.04, 19:22 Podobnie powinni zrobić nasi sędziowanie walki Rżanego było poniżej pasa. Nasz uderza 3 razy a puntk dostaje Azer to jest smieszne i na pewno nie można tego nazwać sportem. Odpowiedz Link Zgłoś