Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Grecy protestują

    IP: *.4kroki.pl 25.08.04, 18:57
    to może powtórka z Seulu gdzie sedziowie przy tumulcie widowni naginali
    werdykty i koreańczycy stali się na moment potęgą w boksie he he
    Obserwuj wątek
      • Gość: Gumie Re: Grecy protestują IP: 217.153.134.* 25.08.04, 19:22
        Podobnie powinni zrobić nasi sędziowanie walki Rżanego było poniżej pasa. Nasz
        uderza 3 razy a puntk dostaje Azer to jest smieszne i na pewno nie można tego
        nazwać sportem.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka