Gość: Lukasz IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 10:48 coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara szmata to sie nie ma czemu dziwic Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 11:35 a potem mowia ze polscy zolnierze to debile. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 11:53 niestety nie trafiles ale chciales byc bystry i pokazac co potrafisz Odpowiedz Link Zgłoś
warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 11:57 twoj adres mowi wszystko o Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 16:25 niestety sie mylisz i to bardzo Odpowiedz Link Zgłoś
warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 16:28 o kurde, zdekonspirowalem tajniaka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 21:21 tak tak zdekonspirowales tajniaka. Zycze ci powodzenie w dalszym tropieniu moze upolujesz cos ciekawszego niz studenta z W-wy uzywajacego internetu przez zwykle dodzwanianie sie przez Polboxa. Odpowiedz Link Zgłoś
znawca Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 13.05.02, 08:28 Studenta WAT-u, w kamaszach do 2010 roku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 13.05.02, 16:38 kolejny tropiciel! i kolejny blad! ale ku waszej szpiegowskiej manii wyjasniam, co dowiedzialem sie na ten temat: mam podobno dodzwanianie przez serwer polboxa dla wojska. Studentem jestem ale UW Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bross Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 16:34 Ten mecz to super promocja dla Bułgarek w Bułgarskiej. Może dostaną oferty pracy w kolorowych klubach St. Pauli .... Odpowiedz Link Zgłoś
warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 16:46 niestety, brudnych nie przyjmuja. Ostatnie w Polsce lazienki znajduja sie przy Lazienkowskiej w warszawie. Ordnung muss sein! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Sasza Re: panzerschreck Lukasz IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 18:42 Gość portalu: Lukasz napisał(a): > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara > szmata to sie nie ma czemu dziwic Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy. Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera, a dodzenie przed meczem nad Poznaniem tez mialo miejsce oberwanie chmury co musialo odstraszyc poniektorych kiboli. Po trzecie trepie to byl tylko mecz towarzyski. Po czwarte trepie znam pewien klub, w ktorym za rzekome sprzedanie meczu jedna z gwiazdek dostala po mordzie, innym zas uszkodzono bryki ;)) Sasza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: W Re: panzerschreck Lukasz IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 20:07 Co to znaczy "dodzenie", trepie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lukasz Re: panzerschreck Lukasz IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 21:19 Gość portalu: Sasza napisał(a): > Gość portalu: Lukasz napisał(a): > > > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara > > szmata to sie nie ma czemu dziwic > > Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy. tak podaly serwisy internetowe a im bardziej ufam niz tobie > Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera, o to bardzo zle wrozy Lechowi bowiem w Polsce bardzo czesto pada deszcz a wiec i malo ludzi bedzie przychodzic. A co dopiero zima:)) >a dodzenie przed meczem a co to jest dodzenie?????????????????????? > nad Poznaniem tez mialo miejsce oberwanie chmury co musialo odstraszyc > poniektorych kiboli. nie ma co prawdziwi wojownicy w Poznaniu: tylko deszcz popadal a ci juz sie wystraszyli > Po trzecie trepie to byl tylko mecz towarzyski. no tak to wszytsko tlumaczy, nawet was wiecej przyszlo niz na sprzedany mecz z LKS > Po czwarte trepie tego zupelnie nie rozumiem???? trepie????? >znam pewien klub, w ktorym za rzekome sprzedanie meczu jedna z > gwiazdek dostala po mordzie, innym zas uszkodzono bryki ;)) i bardzo dobrze > > Sasza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lechita Re: panzerschreck Lukasz IP: 210.103.42.* 13.05.02, 07:03 Gość portalu: Lukasz napisaŠŠ(a): > Gość portalu: Sasza napisaŠŠ(a): > > > Gość portalu: Lukasz napisaŠŠ(a): > > > > > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak s > tara > > > szmata to sie nie ma czemu dziwic > > > > Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy. > tak podaly serwisy internetowe a im bardziej ufam niz tobie > > Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera, > o to bardzo zle wrozy Lechowi bowiem w Polsce bardzo czesto pada deszcz a wiec > i > malo ludzi bedzie przychodzic. A co dopiero zima:)) Boli cie ze Lech ma dwukrotnie lub trzykrtonie wieksza frekwencje niz twoj smieszny klubik? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pcheła Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.pkobp.pl 13.05.02, 11:41 Widzę, że co niektórym bardzo dopowiada fakt, że na KOLEJORZO czasmi przychodzi mniej kibiców. Widocznie mogą się wtedy dowartościować. Tylko, że od tego na meczach ich klubów nie przybędzie kibiców. No cóż, zawsze mniejszy kompleks niższości. Skoro na Lecha czasami przychodzi 4- 7 tys. kibiców (najgorsze wyniki na Bułgarskiej) a u nas czasami też 4-7 tys. kibiców (najlepsze wyniki u zdecydowanej większości klubów w Polsce) to nie jest tak źle. A jak w Poznaniu przyjdzie jeszcze mniej to u nas będzie jeszcze lepiej. Niestety taki typ myślenia prezentuje wielu kibiców innych drużyn(np. Łukasz)zaasdroszczących Lechowi frekwencji. Zawsze lepiej ponaśmiewać się z innych niż postarać się zrobić coś we własnym środowisku, aby równać do lepszych. Smutne jest także to, że tak żenujący post w treści założył student, czyli człowiek, który w najbliższym okresie będzie decydował o wizerunku naszego kraju. Ponadto o tak minimalistycznym sposobie myślenia - im gorzej u innych tym lepiej u nas. Drogi Łukaszu - tak trzymaj!! Więcej nam takich potrzeba, szczególnie w stolicy!! Zobaczymy Łukaszu ilu kibiców zjawi się na najbliższym meczu Legii na Łazienkowskiej z Radomskiem, jak by nie było meczu Mistrza Polski. Idź koniecznie bo obawiam się, że nie będzie ich nawet 4 tys. a z Tobą będzie zawsze o jednego więcej. Mimo wszystko pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www Łukasz po ..... zakładasz taki wątek??? IP: 157.25.125.* 13.05.02, 12:19 Odpowiedz Link Zgłoś