Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu

    IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 10:48
    coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara
    szmata to sie nie ma czemu dziwic
    Obserwuj wątek
      • warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 11:35

        a potem mowia ze polscy zolnierze to debile.
        • Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 11:53
          niestety nie trafiles ale chciales byc bystry i pokazac co potrafisz
          • warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 11:57

            twoj adres mowi wszystko o Tobie.
            • Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 16:25
              niestety sie mylisz i to bardzo
              • warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 16:28

                o kurde, zdekonspirowalem tajniaka.
                • Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 21:21
                  tak tak zdekonspirowales tajniaka. Zycze ci powodzenie w dalszym tropieniu moze
                  upolujesz cos ciekawszego niz studenta z W-wy uzywajacego internetu przez
                  zwykle dodzwanianie sie przez Polboxa.
                  • znawca Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 13.05.02, 08:28
                    Studenta WAT-u, w kamaszach do 2010 roku.
                    • Gość: Lukasz Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.wp.mil.pl 13.05.02, 16:38
                      kolejny tropiciel! i kolejny blad! ale ku waszej szpiegowskiej manii wyjasniam,
                      co dowiedzialem sie na ten temat: mam podobno dodzwanianie przez serwer polboxa
                      dla wojska. Studentem jestem ale UW
      • Gość: bross Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 16:34
        Ten mecz to super promocja dla Bułgarek w Bułgarskiej.
        Może dostaną oferty pracy w kolorowych klubach St. Pauli ....
        • warsau Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu 12.05.02, 16:46
          niestety, brudnych nie przyjmuja. Ostatnie w Polsce lazienki znajduja sie przy
          Lazienkowskiej w warszawie. Ordnung muss sein!
      • Gość: Sasza Re: panzerschreck Lukasz IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 18:42
        Gość portalu: Lukasz napisał(a):

        > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara
        > szmata to sie nie ma czemu dziwic

        Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy.
        Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera, a dodzenie przed meczem
        nad Poznaniem tez mialo miejsce oberwanie chmury co musialo odstraszyc
        poniektorych kiboli.
        Po trzecie trepie to byl tylko mecz towarzyski.
        Po czwarte trepie znam pewien klub, w ktorym za rzekome sprzedanie meczu jedna z
        gwiazdek dostala po mordzie, innym zas uszkodzono bryki ;))

        Sasza

        • Gość: W Re: panzerschreck Lukasz IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 12.05.02, 20:07
          Co to znaczy "dodzenie", trepie?
        • Gość: Lukasz Re: panzerschreck Lukasz IP: *.wp.mil.pl 12.05.02, 21:19
          Gość portalu: Sasza napisał(a):

          > Gość portalu: Lukasz napisał(a):
          >
          > > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak stara
          > > szmata to sie nie ma czemu dziwic
          >
          > Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy.
          tak podaly serwisy internetowe a im bardziej ufam niz tobie
          > Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera,
          o to bardzo zle wrozy Lechowi bowiem w Polsce bardzo czesto pada deszcz a wiec i
          malo ludzi bedzie przychodzic. A co dopiero zima:))
          >a dodzenie przed meczem
          a co to jest dodzenie??????????????????????
          > nad Poznaniem tez mialo miejsce oberwanie chmury co musialo odstraszyc
          > poniektorych kiboli.
          nie ma co prawdziwi wojownicy w Poznaniu: tylko deszcz popadal a ci juz sie
          wystraszyli
          > Po trzecie trepie to byl tylko mecz towarzyski.
          no tak to wszytsko tlumaczy, nawet was wiecej przyszlo niz na sprzedany mecz z LKS
          > Po czwarte trepie
          tego zupelnie nie rozumiem???? trepie?????
          >znam pewien klub, w ktorym za rzekome sprzedanie meczu jedna z
          > gwiazdek dostala po mordzie, innym zas uszkodzono bryki ;))
          i bardzo dobrze
          >
          > Sasza



          • Gość: Lechita Re: panzerschreck Lukasz IP: 210.103.42.* 13.05.02, 07:03
            Gość portalu: Lukasz napisaŠŠ(a):

            > Gość portalu: Sasza napisaŠŠ(a):
            >
            > > Gość portalu: Lukasz napisaŠŠ(a):
            > >
            > > > coraz mniej tych kibicow na Lechu- no ale coz jak sie sprzedaje jak s
            > tara
            > > > szmata to sie nie ma czemu dziwic
            > >
            > > Po pierwsze trepie nie 4 a 5,5 - 6 tysiecy.
            > tak podaly serwisy internetowe a im bardziej ufam niz tobie
            > > Po drugie trepie przez niemal caly mecz lalo jak cholera,
            > o to bardzo zle wrozy Lechowi bowiem w Polsce bardzo czesto pada deszcz a wiec
            > i
            > malo ludzi bedzie przychodzic. A co dopiero zima:))

            Boli cie ze Lech ma dwukrotnie lub trzykrtonie wieksza frekwencje niz twoj
            smieszny klubik?
      • Gość: Pcheła Re: az 4tys kibicow ogladalo sprzedwczykow w Poznaniu IP: *.pkobp.pl 13.05.02, 11:41
        Widzę, że co niektórym bardzo dopowiada fakt, że na KOLEJORZO czasmi przychodzi
        mniej kibiców. Widocznie mogą się wtedy dowartościować. Tylko, że od tego na
        meczach ich klubów nie przybędzie kibiców.
        No cóż, zawsze mniejszy kompleks niższości. Skoro na Lecha czasami przychodzi 4-
        7 tys. kibiców (najgorsze wyniki na Bułgarskiej) a u nas czasami też 4-7 tys.
        kibiców (najlepsze wyniki u zdecydowanej większości klubów w Polsce) to nie
        jest tak źle. A jak w Poznaniu przyjdzie jeszcze mniej to u nas będzie jeszcze
        lepiej. Niestety taki typ myślenia prezentuje wielu kibiców innych drużyn(np.
        Łukasz)zaasdroszczących Lechowi frekwencji. Zawsze lepiej ponaśmiewać się z
        innych niż postarać się zrobić coś we własnym środowisku, aby równać do
        lepszych.
        Smutne jest także to, że tak żenujący post w treści założył student, czyli
        człowiek, który w najbliższym okresie będzie decydował o wizerunku naszego
        kraju. Ponadto o tak minimalistycznym sposobie myślenia - im gorzej u innych
        tym lepiej u nas. Drogi Łukaszu - tak trzymaj!! Więcej nam takich potrzeba,
        szczególnie w stolicy!!
        Zobaczymy Łukaszu ilu kibiców zjawi się na najbliższym meczu Legii na
        Łazienkowskiej z Radomskiem, jak by nie było meczu Mistrza Polski. Idź
        koniecznie bo obawiam się, że nie będzie ich nawet 4 tys. a z Tobą będzie
        zawsze o jednego więcej. Mimo wszystko pozdrawiam!
      • Gość: www Łukasz po ..... zakładasz taki wątek??? IP: 157.25.125.* 13.05.02, 12:19
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka