Gość: mefju IP: *.p.lodz.pl 01.04.01, 12:53 No panowie z TV, nie popisaliscie sie, mam nadzieje ze bedzie wiecej transmisji z play offow bo w tym sezonie byl kibel.Ja wiedzialem ze tak bedzie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kofix Re: Anwil gra ! IP: *.p.lodz.pl 01.04.01, 13:06 no..... ale wiedz że telewizja i tak kłamie Odpowiedz Link Zgłoś