Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Anwil gra !

    IP: *.p.lodz.pl 01.04.01, 12:53
    No panowie z TV, nie popisaliscie sie, mam nadzieje ze bedzie wiecej transmisji
    z play offow bo w tym sezonie byl kibel.Ja wiedzialem ze tak bedzie...
    Obserwuj wątek
      • Gość: kofix Re: Anwil gra ! IP: *.p.lodz.pl 01.04.01, 13:06
        no..... ale wiedz że telewizja i tak kłamie

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka