Gość: SEVEN IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 25.08.03, 20:48 no i co ? chlopak ma jeszcze duuuzo czasu, ledwie zaczal odnosic sukcesy, a juz dziennikarze widza w nim nowego zbawce polskiej lekkiej atletyki, dajcie mu spokoj !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Tomek Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: rat:* / 192.168.1.* 25.08.03, 20:54 To co? jak zwykle, nie? I tak już się w TVP nachwalili Waleriańczyka, więc po co ten medal.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irman Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 21:07 OK, ja też liczę na niego w przyszłości ale na najważniejszej imprezie sezonu faworytowi nie wypada takiej żenady robić. Typowe dla naszych sportowców. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rad Dawes Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.client.comcast.net 25.08.03, 21:09 Tego Walerianczyka to ktos tu wyraznie nie lubi. Wczoraj pisaliscie, ze nie chcial rozmawiac z polskimi dziennikarzami. Mlody jest chlopak to jeszcze nie wie, ze sukces w sporcie mozna osiagnac olewajac treningi, ale na pewno nie olewajac dziennikarzy (zwlaszcza polskich). Dajcie spokoj temu chlopakowi!!! Raz dobrze skoczyl, a teraz macie do niego pretensje, ze nie udalo mu sie tego wyniku powtorzyc? Tak jakby to bylo jego obowiazkiem... Oj Walerianczyk, trzeba bylo chwilke im poswiecic to by napisali, ze nic sie nie stalo, zes mlody i ze bedzie lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: irman Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 21:17 To nie chodzi o to że złota nie zdobył, tylko o to w jakim stylu się zaprezentował. Co do szumu wokół niego to prawda. Przy poziomie sportu w naszym kraju w chwili gdy pojawi się ktokolwiek, kto choć na chwile błyśnie w poważnej dyscyplinie od razu jest bohaterem ogólnonarodowym, no ale to się chyba szybko nie zmieni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: debil D.Tusk zdyskwalifikowany IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 25.08.03, 22:14 ajajajajaj!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Cover Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: 80.48.246.* 25.08.03, 22:32 Nie było tak źle, tylko co za dureń to realizuje w TV ? W reżyserce siedzi banda zieloniutkich jak ogóreczek ignorantów i takim powierza się organizowanie MŚ ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wojtek Buschbaum skoczyła 4,50 a nie 4,60 IP: *.rokietnica.sdi.tpnet.pl 26.08.03, 00:11 Buschbaum skoczyła 4,50 a nie 4,60 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fan z tymi tyczkami... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 01:09 to jakaś paranoja.jedzie baba na najważniejszą imprezę sportową dwóch lat i pierwszy raz widzi swoje tyczki.afganka bloki startowe to widziała przynajmniej trzy razy chociaż też nie umiała używać.tam talibowie ,a tu komuna -stąd chyba te problemy biednych kobiet. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosciu nowa gra w internecie!!! IP: 213.17.204.* 26.08.03, 08:11 www.samuraiwar.com/page.php?x=217360 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marita Koch Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: 217.11.243.* 26.08.03, 09:58 Po co z nich robic gwiazdy??? Oboje to przecietniacy z potencjalem. Koles raz w zyciu skoczyl wysoko i sie gwiazde z niego robi. Z przecietnych zawodnikow medali MS nigdy nie bedzie. A w naszej ledwoatletyce jest tylko Robert Korzeniowski. Reszta to ogon Europy z b.zadkimi wyskokami ponad przecietnosc. Dno 40 mln narodu. Odpowiedz Link Zgłoś