Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Pyrek i Waleriańczyk bez medali

    IP: *.krakow.sdi.tpnet.pl 25.08.03, 20:48
    no i co ? chlopak ma jeszcze duuuzo czasu, ledwie zaczal odnosic
    sukcesy, a juz dziennikarze widza w nim nowego zbawce polskiej
    lekkiej atletyki, dajcie mu spokoj !!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: Tomek Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: rat:* / 192.168.1.* 25.08.03, 20:54
        To co? jak zwykle, nie? I tak już się w TVP nachwalili
        Waleriańczyka, więc po co ten medal....
      • Gość: irman Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 21:07
        OK, ja też liczę na niego w przyszłości ale na najważniejszej
        imprezie sezonu faworytowi nie wypada takiej żenady robić.
        Typowe dla naszych sportowców.
      • Gość: Rad Dawes Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.client.comcast.net 25.08.03, 21:09
        Tego Walerianczyka to ktos tu wyraznie nie lubi. Wczoraj
        pisaliscie, ze nie chcial rozmawiac z polskimi dziennikarzami.
        Mlody jest chlopak to jeszcze nie wie, ze sukces w sporcie mozna
        osiagnac olewajac treningi, ale na pewno nie olewajac
        dziennikarzy (zwlaszcza polskich).
        Dajcie spokoj temu chlopakowi!!! Raz dobrze skoczyl, a teraz
        macie do niego pretensje, ze nie udalo mu sie tego wyniku
        powtorzyc? Tak jakby to bylo jego obowiazkiem...
        Oj Walerianczyk, trzeba bylo chwilke im poswiecic to by
        napisali, ze nic sie nie stalo, zes mlody i ze bedzie lepiej...
        • Gość: irman Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.08.03, 21:17
          To nie chodzi o to że złota nie zdobył, tylko o to w jakim stylu się
          zaprezentował. Co do szumu wokół niego to prawda. Przy poziomie sportu w
          naszym kraju w chwili gdy pojawi się ktokolwiek, kto choć na chwile błyśnie w
          poważnej dyscyplinie od razu jest bohaterem ogólnonarodowym, no ale to się
          chyba szybko nie zmieni.
      • Gość: debil D.Tusk zdyskwalifikowany IP: 192.168.1.* / 192.168.1.* 25.08.03, 22:14
        ajajajajaj!!!
      • Gość: Cover Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: 80.48.246.* 25.08.03, 22:32
        Nie było tak źle, tylko co za dureń to realizuje w TV ?
        W reżyserce siedzi banda zieloniutkich jak ogóreczek ignorantów
        i takim powierza się organizowanie MŚ !
      • Gość: Wojtek Buschbaum skoczyła 4,50 a nie 4,60 IP: *.rokietnica.sdi.tpnet.pl 26.08.03, 00:11
        Buschbaum skoczyła 4,50 a nie 4,60
        • Gość: fan z tymi tyczkami... IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 01:09
          to jakaś paranoja.jedzie baba na najważniejszą imprezę sportową dwóch lat i
          pierwszy raz widzi swoje tyczki.afganka bloki startowe to widziała przynajmniej
          trzy razy chociaż też nie umiała używać.tam talibowie ,a tu komuna -stąd chyba
          te problemy biednych kobiet.
      • Gość: gosciu nowa gra w internecie!!! IP: 213.17.204.* 26.08.03, 08:11
        www.samuraiwar.com/page.php?x=217360
      • Gość: Marita Koch Re: Pyrek i Waleriańczyk bez medali IP: 217.11.243.* 26.08.03, 09:58
        Po co z nich robic gwiazdy??? Oboje to przecietniacy z
        potencjalem. Koles raz w zyciu skoczyl wysoko i sie gwiazde z
        niego robi. Z przecietnych zawodnikow medali MS nigdy nie
        bedzie. A w naszej ledwoatletyce jest tylko Robert Korzeniowski.
        Reszta to ogon Europy z b.zadkimi wyskokami ponad przecietnosc.
        Dno 40 mln narodu.
      • Gość: pl i tak była najładniejsza IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 26.08.03, 15:02

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka