26.03.17, 18:58
Mecz Czarnogóra- Polska w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018.
Obserwuj wątek
    • genia50 Re: 20.45 26.03.17, 21:05
      Dla mnie to nudy. Czasem mnie zaciekawi jakiś mecz, ale to rzadko.
      • genia50 Re: 20.45 26.03.17, 22:07
        Chociaż się nie pasjonuję, to niechby wygrali.
        • genia50 Re: 20.45 26.03.17, 22:08
          ....nasi , oczywiście.
    • 7sprawiedliwosc7 Re: 20.45 26.03.17, 21:26
      0:1 Lewandowski
      • palacz67 Re: 20.45 26.03.17, 21:27
        Super!
    • 7sprawiedliwosc7 Re: 20.45 26.03.17, 22:05
      1:1 a wcześniej Lewandowski miał dwie setki.
      • palacz67 Re: 20.45 26.03.17, 22:07
        Idę kibicować, może prędzej wygramy:-)
        • wislocki12 Kibicowanie 26.03.17, 22:28
          Tylko nie Ty! ;-))
    • 7sprawiedliwosc7 Re: 20.45 26.03.17, 22:25
      1:2 Piszczek. Brawo
      • wislocki12 Profanacja 26.03.17, 22:32
        Też się cieszę! :-))
        PS Uważam, że wnoszenie flag narodowych na stadion powinno być zakazane! A wypisywanie na nich nazw jakichś zakompleksionych miejscowości uważam za skandaliczną profanację. :-((
      • palacz67 Re: 20.45 26.03.17, 22:41
        Udalo się! Dobranoc:-)
    • 7sprawiedliwosc7 Re: 20.45 26.03.17, 22:41
      Zwycięstwo. Po remisie Rumunów z Duńczykami mamy bardzo dobrą sytuację w grupie.

      Polska 13
      Czarnogóra 7
      Dania 7
      Rumunia 6
      Armenia 6
      Kazachstan 2

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka