Forum   e-mail

e-mail

(227 wyników)
 • Witam Pół roku temu mój szanowny pracodawca obdarował swoich podwładnych smartfonami z dostępem do Internetu abyśmy byli non stopo online. Dziennie na telefon przychodzi kilkadziesiąt e-maili. Nie ważne czy w dzień czy w nocy, czy jesteś w pracy czy poza, czy kierujesz autem, czy jest niedziela czy Boże Narodzenie. 95% tych e-maili to spam lub wiadomości kierowane do innego adresata. Nawet w nocy o 5.30 codziennie automat z firmy wysyła jakieś raporty, które nie są do niczego potrzebne. To...
 • Witam jakiś czas temu zmieniłam poczciwą pocztę systemu windows w Viście na Windows Live Mail. Niestety ma to bardzo wkurzającą wadę, za każdym razem adres muszę wpisywać od początku do końca - nie podpowiada adresów wpisanych wcześniej ani wpisanych właśnie do książki. Podpowiada mi bardzo stare adresy, prawdę mówiąc nie wiem dlaczego tylko niektóre. Czy ktoś wie czy da się włączyć normalne podpowiadanie adresów e-mail w tym dziwnym programie?
 • Email to nie tylko nośnik wiadomości, ale przeróżnych załączników, wobec których ograniczenia są coraz bardziej liberalne. Na dzień dzisiejszy nie ma zamiennika. Teoretycznie wiadomości jako takie można wymieniać przez wewnętrzne systemy portali społecznościowych, chociażby FB, ale to tylko półprodukty, które w kluczowym momencie będzie do niczego nie przydatne. Ewentualnym rozwiązaniem jest chmura(dropbox, yousendit) plus jakiś system wiadomości błyskawicznych, ale tego w formie "user frie...
 • czy to jakiś nowy wirus? czy ktoś wie jak chronić własną skrzynkę nadawczą przed takimi nadużyciami doprowadzającymi pewnie ostatecznie do blokowania domeny na innych serwerach pocztowych? - dzisiaj otrzymałem z własnej działającej i normalnie używanej skrzynki e-mail na drugi swój adres 2 e-maile bez widocznych załączników z podpisem i adresem kierującym do jakiejś firmy bestwest-offer.com ( whois.domaintools.com/bestwest-offer.com )
 • Wyslalam maila na 120 sekund przed upłynięciem piekielnie ważnego (nieprzesuwalnego) deadline'u. Jak duża jest szansa, że mail pojawi się w skrzynce odbiorczej adresata w ciagu tych 120 sekund? Czy maile dochodza w czasie rzeczywistym czy moze byc jakis nieciekawy poslizg?
 • Jak dodać kilkanaście plików (graficznych) jako zał. do e-maila w poczta.onet.pl ? Podobno można korzystając z flasha ? Dzięki ;)
 • Kto z Was potrafi odczytać adres "e-mail" z kodu źródłowego poniżej podanej strony i, jak to sie robi ?: www.gls-jobs.biz/index-c.html
 • Jak mogę skonfigurować e-mail w sieci orange. Wiem że istnieje automatyczna konfiguracja, która przesyła gotowy SMS, ale ja nie wiem co wpisać w polu "adres e-mail" - czy trzeba podać jakąś istniejącą już pocztę, czy zakłada sie nową - pogubiłam sie zupełnie.
 • Uważajcie na Multibank i mBank!!!! dlaczego? zapytajcie osoby, które wzięły kredyt przed 9/2006. Pozdrawiam
 • jw, czy jest możliwość "powrotu" do skasowanych e-maili, jeśli już ich nie mam w koszu, w domowym komputerze?
 • Od jakiegoś czasu...około 3tygodni ...nie mogę wejśc do żadnej skrzynki e-mail z komputera domowego. Z pracy - żaden problem. Nigdy wcześnie nie mialam takiego problemu, a niestety komputer to dla mnie raczej "magiczna skrzynka" więc nie wiem co robić. Mam świeżo zainstalowanego antywirisa AVAST, ale pan , który robił przegląd komputera i instalował ten program powiedział, że to nie ma nic wspólnego z moim kłopotem. Zawsz korzystałam i korzystam z WINDOWS INTERNET EXPLORER. Na pewno hasł...
 • Mam takie obawy - otwarty e-mail
 • Mam male pytanie jak wysłać e-maila z tego telefonu , jak chce wysłać wyskakuje mi że mam podać jakieś hasło PLUSNET ale ja nie wprowadzałam nigdy żadnego hasła :( prosze o pomoc to dla mnie bardzo ważne
 • Jak to kto korzysta z tego samego adresu przez 20 lat? Każdy normalny człowiek. Zmieniać email to prawie jakby zmieniac imię i nazwisko.
 • mogę napisać wiadomość ale jak wysyłam to wyświetla mi wiadomość,że nie może tego zrobić bo nie może znależć hosta i nazwy serwera- skąd mam wziąć te informacje?
 • czy da sie wyslac?? pewnie sie da ale trzeba wyslac jako sms i zamiast numer telefonu podad adres maila czy wyslac normalna wiadomosc e-mail?? i ile kosztuje to w erze?? wiec ktos??
 • e-mail(5)

  Proszę o informację w jaki sposób mogę wykasować e-mail. Po wejściu na stronkę gdzie loguje się e-mail mam wpisane kilka e-maili,które są zapisane alfabetycznie.Jak mogę wykasować ten który jest mi nie potrzebny.
 • Fałszywe e-maile wzywające do podania danych osobowych trafiają na konta pocztowe klientów banków w Polsce. Phishing - bo tak nazywa się ten rodzaj elektronicznego oszustwa - staje się plagą Internetu. Cały tekst: www.rzeczpospolita.pl/dodatki/raporty_040930/raporty_a_16.html
 • Co mam zrobić? E-maile wyświetlają mi się normalnie, tyle,że nie wgrywa się zawartość e-maila typu obrazki. W outlooku nie było problemu- e-maile "dogrywały się" podczas połączenia z internetem. W The Bat! nic mi się nie wgrywa. Można to zmienić?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?