Dodaj do ulubionych

Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:23
Prawo prasowe :)

Przeglądając najnowszy numer Angory, znalazłam kilka projektów (rządowy, prezydencki, poszczególnych partii i polityków indywidualnych) zmierzających do pozbawienia dziennikarzy możliwości pisania źle o politykach. Jest ich 13. Wybrałam jeden z nich - projekt Kancelarii Prezydenckiej:
"1. Nie wolno śmiać się z prezydenta.
2. Ani z prezydentowej.
3. Zwłaszcza z prezydentowej.
4. Wszyscy dziennikarze to małpy.
5. Nie tylko ta w czerwonym."

Czytelnicy "Odry - bo to z niej ten przedruk - proszeni są o przesyłanie dalszych propozycji do klubów parlamentarnych lub do polityków osobiście.
Obserwuj wątek
    • Gość: Małupa Diabeł Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:25
      Bo to prawda, że wszyscy dziennikarze to małpy (w czerwonym), tyle że w ...
      ... większości po ewolucji(?). Niestety nie da się tego powiedzieć o większości politykow - szczególnie rządzących.
    • Gość: kPIARZ Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:39
      Czy Prezydent Kaczyński będzie się ukrywał za immunitetem do końca kadencji?????

      Dlaczego tchórzy przed wykonaniem wyroku, jaki nałożył na niego sąd w sprawie Wachowskiego?
      • Gość: słuchacz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.07, 22:41
        No przecież Jarosław powiedział będąc w Wielkopolsce czyli w Wojniczu,że brat nie uznaje tego wyroku,bo sąd był niesprawiedliwy- nie słuhasz przywódcy! oj ty,ty
        • Gość: poślubiony Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: 80.54.16.* 22.01.07, 19:35
          sejm poprzedniej kadencji przymierzał się do wprowadzenia "bykowego" teraz to
          chyba już nie ma o czym mówić bo jeden z Braci musiałby płacić
        • Gość: lEWICOWY dIABEL Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 16:55
          Zdefiniujmy osiągnięcia naszych demokratycznych (trzech) Prezydentów wolnej powojennej Polski. Lech Wałęsa - bez matury - pierwsze demokratyzujące życie publiczne ustawy, wyjście (wypędzenie) wojsk sowieckich z Polski, decyzja o sojuszu północno-atlantyckim - wzmocnienie roli Polski na arenie międzynarodowej - trójkąty Weimarski i Wyszehradzki, podstawy ustawowe wstąpienia do UE; Aleksander Kwaśniewski (bez tytułu mgr.) - kontynuował, nic nie zepsuł, Lech Kaczyński (prof.) - wszystko psuje - i po co to pytanie o deprecjację pozycji Prezydenta?
      • Gość: Slizgacz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 09:38
        Podobno złamał rękę!!! Niektórzy twierdzą że nie zasznurował sobie znowu sznurówek i walnął na śliskichj podłogach pałacu. Potrzebny kurs ślizgania!!!
    • Gość: Prawicowy diabeł Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.07, 23:09
      Moje dwukrotne wielkie zaskoczenie!

      Słuchając porannej audycji programu I PR w krótkim czasie zostałem dwukrotnie bardzo zaskoczony.
      Po pierwsze zaskoczył mnie politolog, prof. Konarski, który stwierdził, że Prezydent powinien zmienić swoje otoczenie, bo jest niemedialne i nudne. I tu się nie zgadzam,bo gdyby tak było ludzie z tego otoczenia nie dostarczaliby codziennej, urozmaiconej rozrywki dla złaknionych śmiechu(przez łzy)i bezrobocie by nam nie spadało.Ludzie przestaliby uciekać z kraju przed wilkołakami TKM
      Po drugie zostałem zaskoczony ostrą, by nie rzec druzgodzącą, krytyką polityki kadrowej braci Kaczyńskich wyrażoną w felietonie Rafała Ziemkiewicza. Co się dzieje?Wytkształciuchy w konrnatarciu? Nawet prawicowi?
      • Gość: szczur z PIS Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.01.07, 23:09
        Statek tonie....szczury uciekają :)
        • Gość: Truposz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.07, 09:41
          pora wybrać sie do Pinocheta :-) (po radę)
          • Gość: gosc Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: 213.25.15.* 23.01.07, 10:07
            pod przewodem Wołka
            • Gość: Sabotażysta Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 20:10
              Z haseł na murach: "PiS SKIS".

              Rewolucja więc rozpoczęta! Wszak to przykład "małego sabotażu" :)
              • Gość: Ubek Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:51
                Jarek nie zawiązał sznurowadeł, tym razem skończyło się to
                złamaniem ręki.Układ znówu zadziałał.
                • Gość: Zwolennik PIS-u Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:55
                  Potknął się na lewicy!!!! Panu Bogu nerwy nie wytrzymały!!!!
                • Gość: Wersjak Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:56
                  Przychylam się do wersji o sznurówce.
                • Gość: Wnuczek Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:57
                  Moja Babcia mówi że bliźniaki tak mają - jeden złamie rękę
                  ... a drugiego boli - prawda?
                • Gość: Obserwator poślizg w pałacu prezydenckim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 10:59
                  W zaistnialej tragicznej sytuacji proponuje wprowadzic zalobe narodowa do czasu zrosniecia sie zlamanej pletwy. Oczywista oczywistoscia bedzie tez zamkniecie kin, teatrow, barow i dyskotek oraz odwolanie imprez masowych na czas nieokreslony. Popierajacy rzad i lustracje biskupi powinni tez zarzadzic msze i calodobowe czuwania w intencji zdrowia premiera. W telewizji obowiazkowo czarne znaczki i transmisje naboznego pienia. Az do odwolania.
                  • Gość: Obserwator Re: poślizg w pałacu prezydenckim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.01.07, 11:02
                    Nie ma o co robić afery. To proste - w ramach koalicjyjnjnych uzgodnień. po "jednym piwie" - dostał w papę od Lepera, aż sie n ogami nakrył i złamał rączkę.
                • Gość: Zegarmistrz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.01.07, 19:46
                  Macierewicz zostanie "rzucony na nowy front" to ustali kto wyślizgał podłogę pod preziem
                  • Gość: ABC Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: 213.199.214.* 31.01.07, 00:50
                    Nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie tak mało obiektywnie patrzą na PIS i
                    prezydenta. Obiektywnie patrzący na Polskę i polską rzeczywistość dostrzegają
                    zapewne że PIS dobiera się do skóry GANGSTEROM w białych kołnierzykach, do tej
                    pory, przez prawie 15 lat nietykalnym, których działania zmierzały tylko do
                    nabijania własnej kieszeni, sprzedaży wszystkiego co się da za odpowiednią gażę
                    i ustawiania siebie i swoich rodzin. Polecam wszystkim więcej realnego
                    spojrzenia na Polskę i mniej złośliwości. Uważam ponadto, że aby zrobić porządek
                    w kraju z wyżej wymienionymi gangsterami bracia Kaczyńscy musieliby rządzić 2
                    kadencje. Tyle czasu potrzeba by zmienić mentalność wszystkich dotychczasowych
                    posłów oraz aparatczyków z SLD którzy tymczasowo zostali odsunięci, przepraszam,
                    od żłoba. Informuję forumowiczów że nie należę do żadnej partii politycznej.
                    Ludzi oceniam po ich działaniach a nie według przynależności. POZDRAWIAM
                    • Gość: OBIEKTYWNY Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:19
                      To oceniaj-tylko najpierw przeczytaj temat o "osiągnięciach" PISu!!! Może ci się oczy otworzą? Owszem jest prawdą że osiągnięcia tego rządu którymi można się chwalić , należą działania min. Ziobry-potrafił wymusić sprawniejsze działanie prokuratur, przy czym sporo kroków podejmowanych przez niego nosi znamiona odwetu.Niemniej trudno byłoby ocenic jego działania negatywnie! Wystarczy poczytać inne gazety oprócz, czy wyłącznie,gazet w stylu Dziennik i Gazeta PolskA... Poza tym W DZIAŁANIACH TEGO RZĄDU dominuje totalny bezruch,AUTORYTARYZM OCERAJĄCY SIE O CZASY GOMUŁKOWSKIE, brak pomysłów i apatia. FaKty gazetowe i tematy zastępcze to nie postęp.Niestety.
                    • Gość: Zatroskany Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 09:02
                      Dlaczego z góry zakładasz, że każdy komu nie podoba się obecny prezydent czy premier jest wielbicielem poprzedniej władzy. Uważam, że Kaczyński nie jest dobrym prezydentem, kompromituje Polskę w świecie, i kompromituje urząd prezydenta w oczach obywateli. Co wcale nie oznacza, że wybryków Kwaśnieskiego nie uznaje za karygodne. Myśle, że ludzi o podobnych poglądach jest dużo więcej. Poza tym na forum chodzi o dyskusje, spieranie się, a także zabawę .
            • Gość: TKM Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.07, 20:13

              TKM = Teraz Kazimierz Marcinkiewicz
    • Gość: dIABEŁ Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 16:52
      Czy kto widział żeby media robiły sobie takie jaja z prezydenta?

      p.L.Kaczyński jest jedynym prezydentem na świecie,który całuje w pierścień przywódcę innego kraju; składał wieniec na grobie rabusia i mordercy ("Kuraś"); do Davos nie pojechał,bo nie zna języków... jak zdobył doktorat,gdzie na egzaminie jest język obcy ? wyliczać dalej nie będę przez litość ...
    • Gość: ZIEMNIAKOLUBY Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 16:58
      Kwaśniewski miał poczucie humoru i był taki "swój chłop"
      ... potrafił mieć dystans do samego siebie. A Kaczyński się nadyma i obraża i przez to wyśmiewanie się z niego jest samą przyjmnością.
      a PROPOS LUBICIE ZUPĘ ZIEMNIACZANĄ?
    • Gość: Obserwator Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 17:01
      Kwaśniewski, poza jedną wpadką z nietrzeźwością miał dobry wizerunek, natomiast Kaczyński to jedna wielka fajtłapa, w ciągu roku miał więcej POWAŻNYCH wpadek niż Kwaśniewski w ciągu 10 lat. Poza tym, Kwaśniewski traktował normalnie rządzących państwami zagranicznymi, a kaczorowi wydaje się, że on jest pępkiem świata, że jak tupnie nóżką, to wszyscy upadną mu do nóg. Przeciwnie, wszyscy mają go teraz w du... Niepoważne traktowanie polityki zagranicznej: odwołanie trójkąta weimarskiego bez powodu (dyspepsja to żaden powód, po to ma lekarzy, premier Miller, gdy miał wypadek helikoptera, a miał jechać do Brukseli, to pojechał na wózku inwalidzkim, bo wiedział, że musi, że należy inne kraje traktować poważnie, a kaczorowi wydaje się, że to on jest panem świata), niepojechanie do Davos, twierdząc, że to wina szwajcarów. Nieumiejętność zachowania się, po prostu ŻENADA i tyle
      • Gość: Lekarz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 22:33
        Wydaje mi się że zjeżdźając ze świńskiej górki jeden z braci złamał sobie rękę.Lepper go wyleczy
    • Gość: Człowiek z gipsu Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 22:55
      Jest taki co w marmurze.
      rękę swą wznosi ku górze.
      Inny ktoś z postumentu,
      spiżem dowodzi talentu.
      Ten zaś w granicie rzeźbiony,
      waży aż cztery tony.
      Na Ciebie gipsu miły,
      dwa kilogramy starczyły.
      • Gość: O kim to? kacka z nowego packa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.02.07, 23:55
        Media pieszczą go bez przerwy,
        Przed kamerą, pełen werwy,
        Staje i wypina głowę,
        By uprawiać nowomowę.
        Tych zwymyśla, tych pochwali,
        Ma ten komfort, jak wydali,
        Słowa, których treść nijaka.
        Jego prawda zawsze taka:
        "Ważne tylko, co on nada,
        Reszta, w kącie niech ujada."
    • Gość: Niebolszewik Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 15:55
      Jarosław własnie wpisuje się w bolszewicka kontynuację poprzedników z KC PZPR .
      To mówienie o konieczności trwania koalicji - koalicji z przestępcami , nieudacznikami -koalicji nienawiści do wszystkich majacych inne zdanie , przypomina mi " gadki " I sekretarzy PZPR Gomułki, Gierka , Jaruzelskiego z cyklu - z raz obranej drogi socjalizmu nie cofniemy sie nigdy.
      A teksty Jarosława o elitach działajacych przeciw panstwu - to teksty Gomułki przeciwko intelektualistom , Gierka przeciw KOR , a Jaruzela przeciwko Solidrności.
      Syn lektora marksizmu leninizmu pokazał że czym skorupka z młodu tym na starość trąci .
      Państwo mamy w rękach niekompetentnych , niedouczonych aktywistów PZPR-PIS . Jedyne co chroni to prywatna pzredsiębiorczość napedzjaca wzrost gospodarczy JUZ przejadany pzrez socjalistyczna polityke rzadu.
      A strażnikiem złotowki jest Skrzypek - koles co na konferencji prasowej odczytał z kartki !!!!!!!!!! pare zdan , a wszelkie merytoryczne pytania jakie dostawał od dzienniekarzy , przekazywał kolegom z Rady :)))
      a małysz skacze dalej
    • Gość: Diabeł Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 09:19
      specjalnie dla was krótki przegląd z J.Kaczyńskiego. Dobrej zabawy
      "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do
      zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
      J.K. 10.2005

      "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także." powiedział Jarosław Kaczyński.
      "Życie Warszawy", 10 lipca 2006

      "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
      Jarosław Kaczyński, 2002.11.15, Trójka

      W "Głosie Wybrzeża" z 18 i 22 czerwca 2003 r. opublikowano wywiad z panem posłem Jarosławem Kaczyńskim. Powiedział on:
      "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa,
      dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To
      formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie
      korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do
      kopania rowów".

      W serwisie PAP-u z 2004.03.25, Jarosław Kaczyński potwierdził:
      "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim
      momencie je przedstawię".

      Jarosław Kaczyński, 2004.02.16, PR3:
      "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę
      zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do
      czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

      Jarosław Kaczyński, 22 marca 2004, Czat gazeta.pl
      "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w
      samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie -
      Samoobrona i SLD."

      Marzec 2005 rok / antena RMF FM
      RMF FM: Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
      Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy
      nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

      RMF FM: Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe?
      Lech Kaczyński: "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper
      udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest
      nierealne."

      Sejm IV RP, expose premiera Kaczyńskiego:
      "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

      "budowa 3 milionów mieszkań w najbliższym czasie nie jest nierealna. Można to zrobić, a jedyną taką realną przeszkodą, nie do
      przełamania jest niechęć obywateli do zakupywania mieszkań."
      • Gość: Popieram prezia Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 09:46
        1000% poparcia dla Pana Prezydenta Kaczyńskiego za stosunek do Niemców.
        Tak jest! Pan Prezydent swoim męskim ,zdecydowanym głosem,płynnie po niemiecku, niech im powie, co o nich myśli!I niech spojrzy im w oczy i silną,mocną posturą niech im popędzi kota. Niech czują respekt.Do boju Panie Prezydencie.Tylko proszę zapiąć marynarkę i wziąć ze soba sznurówki do butów.Proszę
        • Gość: Zmartwiony Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 11:50
          JA TEŻ POPIERAM!!!!!!!!!!!!!!Ale, ale...czy ktoś podpowiedział braciom komu kibicują i w co się gra???? No to ja podpowoem: pamiętajcie że nasza flaga ma kolor biało-czerwony i nasi w taich barwach wystąpią-no to tym kibicujcie!!
    • Gość: czytelnik Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 12:02
      "Newsweek" wykazał podobieństwa między J. Kaczyńskim i W. Putinem.
      Politycy w radio "Z" skupili się nad różnicami pomiędzy tymi dwoma mężami stanu. Przytoczę dwie. Komorowski: Putin nad Rosją panuje, Kaczyński chciałby nad Polską panować. Pawlak: Putin opiera się na silnych służbach specjalnych, Kaczyński służby te rozmontowuje.
      • Gość: Porównywacz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 12:04
        czy nie jest tak ,że porównanie Putina do Prezydenta "wszytkich PISiorów" może obrażać Putina ????...który wie gdzie znajduje się sztandar podczas ceremonii...wie jak posługiwać się mikrofonem i ...słuchawki mu są niepotrzebne ...z uwagi na ...znajmość języków obcych
        • Gość: Obserwator Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 20:54
          Po zdymisjonowaniu Sikorskiego bracia przeglądają kadry...Efekty przeglądu chwilowo nieznane, kontuzja ręki uniemożliwia wyjazd na konsultacje do Torunia.
          Premier nie ma czasu ale może włączy Radio M i zorientuje sie kogo powołać. Moja propozycja:Sandrę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEST "BOMBOWA" a to przecież resort siłowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: Portrecista Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 20:56
          Portrety premiera i prezydenta powinny zawisnac w kazdej klasie szkolnej!.Po srodku mozna dodac pociagla twarz ministra edukacji...
          • Gość: Ryzk fizyk Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 20:59
            ja znam szkołe w której za komuny stało popiersie Lenina.
            ... Po każdej przerwie woźna musiała go wycierać ponieważ ciagle było oplute. Ryzykowałabyś powieszenie tych zdjęć ?
            • Gość: Chcący Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 08:43
              Kto ryzykuje ten w kozie nie siedzi.Ryzykujmy.Ja chce ich portretów wszędzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              • Gość: Obserwator Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 09:11
                50 razy latał do domu w Sopocie specjalnym samolotem
                tak mówią o Prezydencie w radio... to wychodzi raz na tydzień - ponoć pobił na głowę Kwaśniewskiego, jak widać Niesiołowski miał rację, przynajmniej co do drugiego bliźniaka, nazywając go 'hurtownikiem' w obsadzaniu kolesiów na stołkach (w przeciwieństwie do 'detlisty' Kwacha). Tanie państwo? DLA KACZYŃSKICH JAK NAJBARDZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                • Gość: Kibic nielotów Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 09:20
                  Gdybyś był nielotem, jak on, też byś wykorzystał każdą okazję do wzniesienia się nad poziomy.A może Kaczor lata do Sopotu, żeby się spotykać ze słowikiem... bursztynowym? Tak czy siak,trzeba o tym donieść do Ziobry - niech się zajmie wykorzystywaniem sprzętu państwowego do prywatnych celów.On na pewno się tym zajmie(tak jak Surmaczem i jego wieśmakami).Tylko musi poczekać do zakończenia"przeglądu ministerstw" coby go wcześniej nie przeglądnęli.Nawet świeżo wyciągnięte przekręty Maksymiuka nie przykryją tak łatwo Latającego Kaczorka z "taniego państwa".
                  • Gość: Rycerz Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 09:25
                    Lech Aleksander - ksywka "Bierut", wzorem swojego poprzednika z I PRL chce odbierać stopnie polskim generałom.
                    Ciekawe, czy ten facio pamięta staropolskie:
                    "Kto miczem wojuje, od miecza ginie"?

                    Ale bedą jaja, gdy po wyborach następcy Małych Braci będą odbierać tytuły profesorom - zwłaszcza takim, którzy psim swędem zostali profesorami nie znając języków obcych
                  • Gość: Kancelistzkabaretu Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.02.07, 09:27
                    Prezydent posiadający delikatne jelita bardzo chętnie lata samolotem. Ale nie do końxca wiadomo ile razy już"względy bezpieczeństwa uniemożliwiają podanie do publicznej wiadomości tych informacji".Kabareciarnia
    • Gość: lICZNIK Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.07, 22:48
      Tanie Państwo - Paranoja

      Trzy dni po słynnej kontuzji premiera Kancelaria Prezydenta ogłosiła przetarg na montaż podgrzewanych chodników przed pałacem. Koszt - około 6 mln zł

      Może zamiast na podgrzewane chodniki dacie 6 mln na szpitale... ziarnko do ziarnka...

      Panie premierze a kiedy będą podgrzewane autostrady?
      Czekam na to z niecierpliwością, na początku proszę "ogrzać" Górę Św. Anny - w każdą zimę spędzam tam w korku na zlodowaciałym asfalcie minimum 5 godzin.
    • Gość: dORNOWATY Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.02.07, 22:49
      Na dokładkę w ramach osłody usuniętym / niektórym/ ministrom, zacznie się tworzy stanowiska ministrów bez teki / do niczego przydatnych/. Tyle tworów nie było w ostatniej historii Polski.Dopiero teraz widzę, jak się stworzy "TANIE PAŃSTWO".
      • Gość: diabeł Czy wierzycie w jego skuteczność? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 08:21
        Wszyscy znamy meszczyzne 57 letniego

        To wazna osoba.
        1.nigdy sie nie ozenił - nie wział odpowiedzialnosci za drugą osobe w czyms co sie nazywa zycie
        2.nie ma dzieci - nie zna wszstkich obowiazków wyrzeczen odpowiedzialnosci wydatków, miłosci , nie nauczył sie odpowiedzialnosci za kogos .
        3.nie zbudował sobie domu , nawet nie kupił sobie mieszkania - nie prowadził domu , nie prał , nie prasował , nie płacił czynszu - nie załatwiał tych wszystkich spraw które posiadanie zE soba niesie .
        4. nie kupił samochodu - bo nie ma prawa jazdy - nie posiadł umiejetnosci prowadzenie samochodu
        5.jeszcze 4 miesiace temu widac było ze posiada 2 garnitury , 2 koszule i 3 krawaty. czasem w jednej koszuli wystepował 3 dni z rzedu,sznurował buty co drugą dziurkę porwanymi sznurówkami
        6.od 17 lat jest na stanowisku a wiec dobrze zarabia - musi byc majetny bo nie wydał na zone , na dzieci , na dom , na samochód tak jak prawie my wszyscy
        7.Okazuje sie jednak ze nie był oszczedny ani gospodarny - nie posiada ABSOLUTNIE nic, pomimo braku wydatków jakie zazwyczaj sie miewa - i ze swojej wrecz biedy robi ZALETE. Ma nawet kredyt do spłacenia.
        8.czasem nawet buty miał jakby ze smietnika - nie probuje wiec wyobrazic sobie jego bielizny
        9.Nie pytam gdzie wydał własne zarobione pieniadze - to prywatna sprawa kazdej osoby
        10.dziwie sie tylko ze na starosc nie zaoszczedził sobie NICZEGO pomimo braku powaznych wydatków

        OD pewnego czasu pan Jarosław Kaczynski jest premierem naszego kraju - bedzie w dalszym ciągu miał obowiazki , odpowiedzialnosc , bedzie dzielił i rzadził , bedzie zarzadzał , lokował i dysponował pieniedzmi wszystkich Polaków mieszkajacych w kraju.

        I tylko dlaczego ja sie boje ??
        CZY WY W DALSZYM CIĄGU WIERZYCIE W JEGO SKUTECZNOŚĆ!?!?!?!?
    • Gość: Obserwator Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.07, 10:30
      Nasz Prezydent ma tez jedną zaletę. Potrafi skłócić wszystkich ze wszystkimi, jednoczesnie wskazując kogoś innego, za ten stan rzeczy niby-odpowiedzialnego.
      • Gość: Czlonek PIS Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 18:42
        W pełni popieram, jak zwykle zresztą, Największego z Braci Bliźniaków!
        Każdy kto krytykuje jedynie słuszną linie naszej Partii Prawo i Sprawiedliwość, jest zwolennikikiem systemu totalitarnego. Niestety 17 lat zgnilizny moralej, która panowała w III RP zrobiło swoje. Mam nadzieje, że niestrudzone działania Największych Braci Bliźniaków przywrócą nam wreszcie demokrację. Aby jednak to się stało nasza Partia musi wrescie odzyskać sądy.
    • Gość: Historyk warsiawy Re: Nie śmiać się z dzielnego szeryfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 19:01
      2005 - dzień przed wyborami sejmowymi. Brad Lech (nie mylić z PITem) ubiegający się o prezydenturę całego kraju, ukazuje się jako "dzielny szeryf" w mediach w otoczeniu wysokich rangą funkcjonariuszy stołecznej policji, i uspokaja rozkołatene serca mieszkańców stolicy po paraliżu miasta wskutek podłożenia kilkunastu atrap bomb przez organizację "Wojujący Gej". Spokój udaje się zaprowadzić, chociaż sprawców do dziś nie wykryto.A wielu innych tak. Po wygranych wyborach prezydenckich "dzielny szeryf" przestaje interesować się wyjaśnieniem sprawy, a temat szybko popada w zapomnienie. To jest prawda (studiuję w Warszawie więc pamiętam) choć wygląda na sen wariata albo najlepszy scenariusz Ani Mru Mru! Tak trzymać panie SZERYFIE!!!!
      • Gość: Bajkoczytacz Re: Nie śmiać się z dzielnego szeryfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 19:08
        Wątek pornograficzy, czyli CZY KRÓL JEST NAGI?

        Niesłuszny Andersen uczynił bohaterem swojej bajki niezresocjalizowanego w programie "Zero tolerancji" chłopca, który widząc króla bez szat krzyknął, bez jakiejkolwiek politycznej poprawności, że król jest nagi.
        Podobnie Lech Wałęsa. Zamiast nieelegancko stwierdzić, że człowiek będący Prezydentem RP jest głupi, powinien delikatnie dać do zrozumienia, że wymieniona wyżej osoba bywa intelektualnie mało wyrafinowana.
        Andersenom, Wałęsom i skrytym parówkożercom MÓWIMY STANOWCZE NIE!!!!
        • Gość: Obserwator Re: Nie śmiać się z dzielnego szeryfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 19:12
          najnowszy wątek polityczny? Prezydent obraził się na prof. Bartoszewskiego!!I NABZDYCZYŁ SIĘ!!!!!!!!!!!!!!Kto weźmie do ręki igłę? Walęsa wziął i będzie chodził do sądu...
          Myślę, że nie trzeba dyskutowaćo poziomach Pana Profesora i tego pana
          obrażalskiego, bo już samo rozważanie tej kwestii byłoby
          uwłaczające dla Tego Pierwszego. Ale powiedzcie mi proszę -
          jakim cudem to wszystko się dzieje. Czy ktoś klątwę na nasz
          Kraj rzucił?
        • Gość: Cztacz Re: Nie śmiać się z dzielnego szeryfa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 19:17
          "Niech się nie łudzą przeciwnicy PiS-u, niech nie powtarzają `jeszcze tylko dwa i pól roku': tej partii nie da się tak łatwo pokonać. Odpowiada na autentyczne zapotrzebowanie społeczne i choć nie ma żadnego spójnego programu dla Polski, to ludzie i tak będą nań głosować, ponieważ każda partia obiecująca odebranie bogatym i poniżenie mądrych, będzie miała poparcie armii osób niewiedzących, co to sukces."

          Po prostu wymarzona partia dla durniów(sł. j. polskiego: "naiwnych, salonych , głupich")!!!!!
          To fragment z blogu p.Jacka Pałasińskiego świetnie opisująca PiS i jego elektorat.
    • Gość: Poeta Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:06
      On jest prawem, on jest panem
      on jest sprawiedliwością.
      On nieomylny, on światłością
      On wzrostem wodzom podobny
      On z bratem tworzy kolektyw zgodny.
      On wyznawcom swoim wszystko wybaczy
      KOCHAMY CIĘ! - krzyczą Pisacy
      Lecz dla słoneczka mam przysłów kilka:
      Wilk nosił kilka razy-ponieśli i wilka.
    • Gość: Kidy Kiedy proces przed Trybunaem Stanu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:09
      Rozdział XXXIV KK Przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów.
      Art. 270 par 1 kk "Kto w celu uzycia za autentyczny, podrabia lub PRZERABIA dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa
      podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności lub pozbawiebnia wolności od 3 miesięcy do lat 5".

      Komentarz: materialne fałszerstwo dokumentu. Przerobienie dokumentu polaega na nadaniu mu innej treści niż pierwotnie posiadał. Może polegać na dokonaniu skreśleń, usunięciu akapitu, uczynieniu dopisków.

      Kiedy proces przed Trybunałem Stanu?
      • Gość: Zniesmaczony Re: Kiedy proces przed Trybunaem Stanu? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 19:11
        Nie dojdzie do tego, spoko, TS niedługo zniknie w mrokach pamięci. Wczoraj widać było specyficzny błysk w oku Małego Wielkiego Brata, kiedy mówił o TS jako o przeżytku poprzedniego ustroju. Juz niedługo wszyscy będziemy kwakać, jak nam zagrają.
    • Gość: Prezio dowcipas Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.02.07, 21:54
      Wolność gospodarcza w/g Prezydenta -dowcipniś z niego:-)

      Dla mnie bomba . Planowana ustawa o samozatrudnieniu .
      Smaczkiem są kary 30.000 i dla pracodawcy i dla pracownika . Socjalizm tym się charakteryzował , że władza lepiej wiedziała co jest dobre dla obywatela , pozbawiajac go wyboru czego on chce sam.
      A tak naprawdę o co chodzi ?
      Chodzi o to żeby płacic na ZUS wiecej a nie tylko tak jak dzis 757 zł - suma wszystkich minimalnych trzech składek - samozatrudnienie .
      Chodzi o to że na samozatrudnieniu płacisz przez cały rok 19 % podatku , na umowie o prace jesli dobrze zarabiasz wpadniesz w podatek 30 a potem 40 %.

      Gadanie o jakiś prawach socjalnych jest mydleniem oczy , chodzi o to by około 600.000 - 700.000 ludzi wydrenowac kieszenie . I juz .
    • Gość: Pamiętajcie Re: Nie śmiać się z Kłeczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 20:44
      Pmiętajcie że Kłeczek jest przedstawicielem tej wspaniaej partii dwóch kuprów.
    • Gość: Proste Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 13:02
      Wczoraj w "Teraz my" Kaczmarek tłumaczył,dlaczego prezydent nie przeprosił Wachowskiego? I wyjaśnił:"bo jest niezadowolony z wyroku"
      Proste? proste
    • Gość: Singiel Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.07, 11:32
      Patrząc z perspektywy. Gomułka miał wielką zaletę !!!

      Był pojedynczy!
    • Gość: Pamiętający Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.03.07, 12:43
      Jest w Polsce taki Pan

      co jak otworzy usta widać mu szereg zepsutych i nadgniłych ząbków koloru brązowawego ( jak to musi smierdziec ) .
      Jest taki Pan co w sweterku chodził dwa tygodnie non stop ( jak to musi smierdziec )
      Jest taki Pan co jeszcze rok temu w tej samej koszuli pokazywał sie przez 4-5 dni z rzedu ( jak to musi śmierdziec )
      Skoro taki Pan potrafi tak rzadko zmieniac garderobe to i majtki i skarpetki tez nosi te same non stop przez cały tydzien ( jak to musi śmierdziec )

      Wczoraj ten Pan powiedział Polakom ze są hołota .
    • Gość: Chichotek Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.07, 13:18
      Pan prezydent Kaczyński powiada, że "Wałęsa był gorszy od Kwaśniewskiego"!

      Myślę, że dla pana prezydenta Kaczyńskiego by było bezpieczniej skorzystać z szansy niezabierania głosu na ten temat.
      Gdyż akurat jego wskaźniki poularności nie są przesadnie wygórowane.
    • Gość: Wolak mały Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 09:03
      Zgrzeszyłem

      Ludzie, ja dziś zgrzeszyłem grzechem zaniechania.
      Przegapiłem konferencję prasową Prezydenta wszystkich Wolaków, pana Lecha Kaczyńskiego.
      O czym było tym razem ??
    • Gość: Kłe kłe Re: Nie śmiać się z najlepszego Prezydenta Polski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.03.07, 09:14
      Z oświadczeń majątkowych Jarosława Aleksandra wynika, że w 2005 r. zarobił 148 tys. zł z hakiem i nie tylko nic nie odłożył, lecz przejadł jeszcze połowę swoich oszczędności, tj. 10 tys. zł
      Łatwo policzyć, że nasz solidarny poseł i wódz partii - bo wtedy jeszcze nie był premierem - wydawał w 2005 r. przeciętnie 13.167 na siebie i na kota.
      Ciekawe na co wydawał, bo przecież chyba nie na ubrania ;-)))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka