Dodaj do ulubionych

firma sanfarm

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 19:47
Czy ktos pracowal lub pracuje- opinie zarobki
Obserwuj wątek
    • el.commandante Re: firma sanfarm 24.06.09, 17:54
      chyba nikt tam nie pracuje
      • Gość: zgred Re: firma sanfarm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 22:00
        pracuję tam dużo osób z tbg miedzy innymi i ja,praca spoko jak praca
        a zarobki niezełe nie mozna narzekać .Z dojazdami nie ma problemu bo
        zawsze się z kimś ustawiasz.
        • el.commandante Re: firma sanfarm 24.06.09, 23:17
          a są jakieś przyjęcia??
          i co masz na myśli mówiąc niezłe zarobki?
          może więcej szczegółów
          • olka1234.82 Re: firma sanfarm 17.11.14, 10:31
            Firma Sanfarm do idylla dla znudzonych życiem .
            Miłość panująca wśród pracowników jest tak wielka , że żyć bez siebie nie mogą.
            A z dobrych źródeł mi wiadomo , iz impezy TZ. FIRMOWE są mocno zakrapiane emocjami
            Tak wiec polecam pracę w Sanfarmie ,

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka