Gość: bobo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.09, 19:47 Czy ktos pracowal lub pracuje- opinie zarobki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zgred Re: firma sanfarm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.06.09, 22:00 pracuję tam dużo osób z tbg miedzy innymi i ja,praca spoko jak praca a zarobki niezełe nie mozna narzekać .Z dojazdami nie ma problemu bo zawsze się z kimś ustawiasz. Odpowiedz Link Zgłoś
el.commandante Re: firma sanfarm 24.06.09, 23:17 a są jakieś przyjęcia?? i co masz na myśli mówiąc niezłe zarobki? może więcej szczegółów Odpowiedz Link Zgłoś
olka1234.82 Re: firma sanfarm 17.11.14, 10:31 Firma Sanfarm do idylla dla znudzonych życiem . Miłość panująca wśród pracowników jest tak wielka , że żyć bez siebie nie mogą. A z dobrych źródeł mi wiadomo , iz impezy TZ. FIRMOWE są mocno zakrapiane emocjami Tak wiec polecam pracę w Sanfarmie , Odpowiedz Link Zgłoś