Gość: Witek Pol
IP: *.tktelekom.pl
16.09.06, 12:26
Witam mam problem:( Otóż kupiłem wczoraj karte graficzną GF 6200 i wsadziłem
do kompa ale niestety wyskakuje mi błąd urządzenia kod 12 "To urządzenie nie
może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod
12)"Grafika odpala sie w trybie 16 kolorów i rozdzielczośći 640x480 teraz
pracuje na starej grafice a ta jest do du......powiedzcie mi co mam
zrobić???pomocy