Dodaj do ulubionych

Pomocy KOD 12

IP: *.tktelekom.pl 16.09.06, 12:26
Witam mam problem:( Otóż kupiłem wczoraj karte graficzną GF 6200 i wsadziłem
do kompa ale niestety wyskakuje mi błąd urządzenia kod 12 "To urządzenie nie
może znaleźć odpowiednich wolnych zasobów, których można użyć. (Kod
12)"Grafika odpala sie w trybie 16 kolorów i rozdzielczośći 640x480 teraz
pracuje na starej grafice a ta jest do du......powiedzcie mi co mam
zrobić???pomocy
Obserwuj wątek
    • camilla3 Re: Pomocy KOD 12 16.09.06, 12:29
      A podlaczyles karte do zasilacza?
      • Gość: Witek Pol Re: Pomocy KOD 12 IP: *.tktelekom.pl 16.09.06, 12:39
        Ta karta nie wymaga dodatkowego zsilania....!!!!pomóżcie mi prosze
        • camilla3 Re: Pomocy KOD 12 16.09.06, 12:41
          Mialam identyczna i ta potrzebowala oddzielnego zasilania wtyczka jak do HDD...
          • Gość: Witek Pol Re: Pomocy KOD 12 IP: *.tktelekom.pl 16.09.06, 12:48
            www.allegro.pl/item125756743_gigabyte_gf6200_256bit_128mb_tv_dvi_hdtv_box_wawa.html
            Ja mam dokładnie taką i nie posiada zasilania dodatkowego poprostu wystarcza jej
            to co jest pod agp co robić??
            • camilla3 Re: Pomocy KOD 12 16.09.06, 12:52
              Faktycznie, moja byla wieksza i miala wiatraczek. Nie uwazasz ze allegrowicz cie
              wykiwal i wcisnal bubla "prosto z hurtowni"?
              • Gość: Witek Pol Re: Pomocy KOD 12 IP: *.tktelekom.pl 16.09.06, 12:55
                No niestety nie bo byłem u kumpla i sprawdziłem u niego jest ok....a t jest
                jakiś problem i nie mam pojęcia co zrobić??wyczytałem że może być przyczyną
                kłucenie się urządzeń a dokładnie jest to tu
                portal.centrumxp.pl/forums/thread/320616.aspx
                ...ale nie wiem jak to zrobić pomocy
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka