tomekbe
17.02.07, 11:55
Witam.
Wiem, że takich programów jest mnóstwo i też ich wiele już sprawdziłem. Jednak
nie znalazłem takiego, którego potrzebuje.
Chodzi mi o program, który można by uruchomić z linii komend z odpowiednimi
parametrami by zrobił animacje gif z plików gif zgromadzonych w jednym
konkretnym katalogu. Potrzebuje to do programu pisanego w C, tak, żeby można
było w programie kazać poleceniem system odpalić animatora i zrobić animacje.