agapopkiewicz 06.04.06, 12:02 szukaam pracy na terenie andaluzji ( hiszpania), biegle mowie po hiszpansku i niemiecku, oczekuje wielu opcji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andre691 Re: szukam pracy 10.04.06, 17:25 Spróbuj dowiedzieć się więcej na www.aupair.info.pl Może akurat... Odpowiedz Link Zgłoś
bestep Re: szukam pracy 16.05.06, 11:29 oferuję pracę w niemczech. znajomość niemieckiego niezbędna. tel 661 197 661 Odpowiedz Link Zgłoś