11.08.16, 14:49
Tak jakby chciala powiedziec : jestem ortodoksyjna.
Obserwuj wątek
    • cambria1.2 Re: Obrosty 11.08.16, 19:44
      Ze Szczecina?



      Wpisz swoją odpowiedź
      • kanuk Re: Obrosty 11.08.16, 20:18
        Uznam te odpowiedz za wyjatkowo trafna ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka