Dodaj do ulubionych

Poznajmy się..........

01.10.12, 17:11
Witam, jestem samotnym, bezdzietnym 37- latkiem,
bardzo dokucza mi samotność.
Jestem wysokim, spokojnym, godnym zaufania, bez nałogów facetem, ze średnim wykształceniem i z poczuciem humoru, pracujący zawodowo.
Natura sprawiła mi takiego figla, że nie mogę mieć własnych dzieci,
dlatego szukam samodzielnej mamy, wdowy z dzieckiem, która czuje się samotna i
także jak ja chce mieć własną rodzinę.
Niech to będzie NORMALNA osoba w wieku 30-38 lat, wiedząca czego chce od życia, spontaniczna, szczera, najlepiej z woj. lubelskiego.
Proszę pisać na mojego e-maila, oto on:
marianek1975@gazeta.pl
Obserwuj wątek
    • rika148 Re: Poznajmy się.......... 01.10.12, 22:52
      Będziesz miał na pewno dużo zgłoszeń od dupodajek , które w imię wielkich sloganów o marzeniach o wspaniałej rodzinie , będą chciały abyś utrzymywał je i ich bachory , czyli szukanie następnego naiwnego jelenia :)
      • marianek1975 Re: Poznajmy się.......... 01.10.12, 23:34
        Mam pytanie do rika148, nie wiem jakiej jesteś płci, niby Twoje wpisy wskazują że jesteś facetem, ale po nicku brzmisz z żeńska:)))))). A może jesteś transwestytą:)))). Moja propozycja- proponuję Ci przeszczep Twojego mózgu (pewnie pozostały Ci jeszcze jakieś ochłapy szarych komórek) od krowy. Wnioski będziesz mniej ryczał, a więcej mleka dawał:)))). Leczysz się psychiatrycznie? Jeśli tak to obawiam się że z mizernymi skutkami:))))).
        Ale dobra wiadomość takie leczenie w 100% finansuje NFZ:)))))))).
        Masz jakieś stany depresyjno- lękowe, jakąś fobie, zaniki pamięci, jakieś kompleksy itp...........

rika148 napisał:

> Będziesz miał na pewno dużo zgłoszeń od dupodajek , które w imię wielkich sloga
        > nów o marzeniach o wspaniałej rodzinie , będą chciały abyś utrzymywał je i ich
        > bachory , czyli szukanie następnego naiwnego jelenia :)
        • rika148 Re: Poznajmy się.......... 02.10.12, 08:24
          Nie zajmuj się mną , a bardziej zwróć uwagę na siebie 37 letni nieudaczniku , no i na te setki listów które dostałeś od dupodajek i szykuj już dla nich kasiorę :)
          • marianek1975 Re: Poznajmy się.......... 02.10.12, 10:56
            Do rika148:
            Witaj psychol-u/ko, Twój "jad" wylewa się ustami i oczami, a ulew Twoich kompleksów osiąga granicę zenitu:)))))), bierzesz jakieś psychotropy:))))))), może leczenie zamknięte lub elektrowstrząsy pomogą......
            Masz na czole napis- "NIEBEZPIECZNY DLA OTOCZENIA, ZACHOWAJ ODSTĘP:))))))))))))).
            Twoja miernota i prostota to 2 w 1, jak szampon z odżywką do mycia włosów:))))))).
            A tak spytam, chyba brakuje Ci pożytecznego zajęcia..............................

rika148 napisał:

> Nie zajmuj się mną , a bardziej zwróć uwagę na siebie 37 letni nieudaczniku , n
            > o i na te setki listów które dostałeś od dupodajek i szykuj już dla nich kasior
            > ę :)
            • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 13:11
              Dziękuję za troskę :)
              I jak tam , któraś dupodajka , pierwszy raz w Twoim życiu chciała się z Tobą spotkać , czy nadal tak jak przez 37 lat kopią Ciebie w dupę ? :)
              • marianek1975 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 13:54
                Do rika148:
                To powiadasz że od brania psychotropów masz wymioty i miewasz złudzenia optyczne.
                Przenosisz się w czasy starożytności i jesteś Faraonem:))))))).
                A w domu dla obłąkanych jesteś Napoleonem:))))))).
                W Twym "pustostanie" głowiastym jest labirynt Minotaura:)))))))).
                A od wyładowań elektrycznych podczas Twojej sesji elektrowstrząsowej
                srasz z bólu:))))).
                Żal mi Ciebie "Kreaturo społeczeństwa".
                Jak się patrze na Twoje pisane "wypociny", tak jak najbardziej jestem za aborcją:))))))).
                Miłego popołudnia oszołomie:)))))).

rika148 napisał:

> Dziękuję za troskę :)
                > I jak tam , któraś dupodajka , pierwszy raz w Twoim życiu chciała się z Tobą sp
                > otkać , czy nadal tak jak przez 37 lat kopią Ciebie w dupę ? :)
                • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 14:34
                  Dziękuję bardzo , że opisujesz nam wszystkim objawy swojej choroby .
                  Następne zwierzenia również mile widziane :)
                  • antygon78 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 15:00
                    Rika148 ma pełne życie wrażeń, co raz pojawia się i znika, nie wiadomo gdzie zaglądnie,
                    co napisze, kogo się czepi, da popis swojego analfabetyzmu i podstawówki skończonej za łapówkę.
                    Dobra jesteś, czytać Twoje wpisy to lepsze niż staż lekarza w szpitalu psychiatrycznym:)).

rika148 napisał:

> Dziękuję bardzo , że opisujesz nam wszystkim objawy swojej choroby .
                    > Następne zwierzenia również mile widziane :)
                    • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 15:20
                      Bardzo fajnie , że tak interesuje Ciebie moje życie :)
                      Pozwalam Ci nadal dokładnie mnie obserwować i opisywać swoje wrażenia:)
                      • antygon78 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 15:43
                        Rika148- Twoje życie to ściek i szambo:)))).
                        Jest proste i puste tak jak Ty.
                        Na człowieka mi nie wyglądasz, raczej na krzyżówkę osła z nietoperzem:)))))).
                        Twój iloraz inteligencji jest na ujemnym saldzie:))))))).
                        A Twoje CV to jakby odzwierciedlenie scenariusza filmu - "Głupi i głupszy",
                        ale Ty ich przewyższasz swoją tępotą.
                        Bywaj i czekam na lepszą lekturę z Twojej strony:))))

rika148 napisał:

> Bardzo fajnie , że tak interesuje Ciebie moje życie :)
                        > Pozwalam Ci nadal dokładnie mnie obserwować i opisywać swoje wrażenia:)
                        • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 17:12
                          Bardzo fajne napisane i dowcipnie.......hihihihihihi , świetny jesteś , może Nobla dostaniesz .
                          Dawaj następny odcinek swojej autobiografii :)
                          • marianek1975 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 18:53
                            Widzę że już leki psychotropowe działają:))))))),
                            widzisz że to nie jest takie trudne, trochę chęci i jest ok:))))).
                            Nawet film mają grać według Twojego scenariusza, jak pisze antygon78,
                            jeszcze karierę jako psychopata w amerykańskim horrorze zrobisz w hollywood:))))
                            jaka świetlana kariera Ci się szykuje.
                            Od debila do karierowicza.

rika148 napisał:

> Bardzo fajne napisane i dowcipnie.......hihihihihihi , świetny jesteś , może No
                            > bla dostaniesz .
                            > Dawaj następny odcinek swojej autobiografii :)
                            • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 19:24
                              Masz ładne dwa nicki i fajnie piszesz w jednakowym stylu :)
                              Juz wiemy dlaczego nikt ciebie nie chciał przez 37 lat , ale mozesz dać nastepne powody :)
                              Pisz , pisz , pisz...............a później sobie freda zwal , tak jak dziewiczkowi przystało :)
                              • marianek1975 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 19:55
                                To masz "podwójną tożsamość rika148:))),
                                przypominając że chyba jesteś transwestytą:))))))).
                                Kim Ty w końcu jesteś......................................
                                Znasz takie powiedzonko
                                -" Być albo nie być oto jest pytanie"
                                Jednym słowem człowiek zagadka:))))))))).
                                Piszesz jakieś książki, kręcisz filmy?

rika148 napisał:

> Masz ładne dwa nicki i fajnie piszesz w jednakowym stylu :)
                                > Juz wiemy dlaczego nikt ciebie nie chciał przez 37 lat , ale mozesz dać nastepn
                                > e powody :)
                                > Pisz , pisz , pisz...............a później sobie freda zwal , tak jak dziewiczk
                                > owi przystało :)
                                >
                                • rika148 Re: Posnajmy siem......... 02.10.12, 20:11
                                  Pisz , Pisz , nie przestawaj . Chwal się jakim jesteś nieudacznikiem i że szukasz przegwintowanej przez wielu chłopów rury z bachorem . Szczytna idea . Obrączki już kupiłeś ??? :)
                                  • marianek1975 Przygoda osiołka matołka Rika148. 02.10.12, 20:40
                                    Ciebie to rodzice robili o godzinie 6.50 nad ranem, do jesteś zjeb........
                                    ojciec się śpieszył do roboty:)))))))).
                                    To i kapucyna trzepiesz.......... zwierzątka Ci już nie wystarczają:)))))).
                                    Godne pożałowania.

rika148 napisał:

> Pisz , Pisz , nie przestawaj . Chwal się jakim jesteś nieudacznikiem i że szuka
                                    > sz przegwintowanej przez wielu chłopów rury z bachorem . Szczytna idea . Obrącz
                                    > ki już kupiłeś ??? :)
                                    • rika148 Maniek ze wsi szuka przegwintowanej z bachorem 02.10.12, 21:07
                                      I jak tam ?
                                      Dużo zgłoszeń od dupodajek masz .
                                      I pamiętaj , oprócz obrączek które już kupiłeś , trochę kasy zbierz na leczenie trypla :)
                                      Szkoda , że w realu żadna dupa z małym przebiegiem Ciebie nie chce :)
                                      • marianek1975 Rika się z chłopami bzyka:))))) 02.10.12, 21:16
                                        Oj biedna ta/ten rika148,
                                        kto by pomyślał że on jest gejem:)))))).
                                        Wiem, wiem że mamy do czynienia z kochającym inaczej:)))))).
                                        Z wazelinką jedziesz czy na sucho?
                                        A nawet już trypla załapałaś, oj postępujesz nie ostrożnie :))))).
                                        Masz lepsze branie jak Rudy 102:))))))) i Szarikowi też nie odpuścisz:)))))).

rika148 napisał:

> I jak tam ?
                                        > Dużo zgłoszeń od dupodajek masz .
                                        > I pamiętaj , oprócz obrączek które już kupiłeś , trochę kasy zbierz na leczenie
                                        > trypla :)
                                        > Szkoda , że w realu żadna dupa z małym przebiegiem Ciebie nie chce :)
                                      • marianek1975 Re: Maniek ze wsi szuka przegwintowanej z bachore 02.10.12, 21:18
                                        A próbował-aś/eś z Alibabą i 40 rozbójnikami:)))))).
                                        To dopiero będzie jazda na całego bez trzymanki:)))))).
                                        Coraz więcej o sobie mówisz, nareszcie się otworzyłaś.
                                        Jak mam do Ciebie mówić per Pani , czy per Pan:))))))

rika148 napisał:

> I jak tam ?
                                        > Dużo zgłoszeń od dupodajek masz .
                                        > I pamiętaj , oprócz obrączek które już kupiłeś , trochę kasy zbierz na leczenie
                                        > trypla :)
                                        > Szkoda , że w realu żadna dupa z małym przebiegiem Ciebie nie chce :)
                                        • rika148 Re: Maniek ze wsi szuka przegwintowanej z bachore 02.10.12, 21:32
                                          Maniek nie mów o rzeczach których nie doświadczyłeś w życiu i nie masz o nich pojęcia :)
                                          Napisz lepiej jakie mleko pijesz :)
                                          • marianek1975 Całkiem poważnie. 03.10.12, 08:18
                                            Spytam Cię rika148 tak całkiem poważnie bez złośliwości z mojej strony:
                                            Czemu takim jadem plujesz się samotnych matek, do facetów co chcą z nimi się związać?
                                            Czy kiedyś zostałeś oszukany, zdradzony przez taką osobę?
                                            Czy po prostu masz za dużo wolnego czasu i nie umiesz go sobie zorganizować?

rika148 napisał:

> Maniek nie mów o rzeczach których nie doświadczyłeś w życiu i nie masz o nich p
                                            > ojęcia :)
                                            > Napisz lepiej jakie mleko pijesz :)
                                            • steffen5 I come back 03.10.12, 12:53
                                              Pojawiam sie i znikam i znikam - masz Rika na mym punkcie bzika :D
                                              To JA z RFN pisze do ciebie po latach nie obecnosci .Musialem duzo agrestu zerwac z budynka.Dzis mamy swieto zjednoczenia , tak Proleteriusze wszystkich krajow laczcie sie ;] .A Ty Marianek nie zwracaj na nia uwage ,ona zyje we wlasnym oderwanym od rzeczywistosci swiecie.Jest kochana jak Hanna Montanna :D
                                            • rika148 Re: Całkiem poważnie. 03.10.12, 12:53
                                              Maniek , trzeba było się kiedyś w szkole pytać , a nie teraz.......to może i byś zaszedł dalej :)
                                              • marianek1975 Re: Całkiem poważnie. 03.10.12, 15:17
                                                Wiesz rika148 ja na swoje wykształcenie nie narzekam, pracę też mam ok,
                                                zakładam że Ty podobnie...............
                                                Tylko jest jedna różnica, swój jad "ulewaj" w innych miejscach,
                                                zajmij się czymś bardziej pożytecznym.

rika148 napisał:

> Maniek , trzeba było się kiedyś w szkole pytać , a nie teraz.......to może i by
                                                > ś zaszedł dalej :)
                                                • rika148 Re: Całkiem poważnie. 03.10.12, 15:38
                                                  Maniek , nakazywać to możesz sobie - dla swego dzyndzelka :)
                                                  • marianek1975 rika się ze zwierzątkami bzyka:)))))) 03.11.12, 16:41
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka