robertb1 21.01.02, 12:04 czy mając dyskietkę zabezpieczona przed zapisem można zainfekować ją jakimś wirusem??? Ps. moze jest to głupie pytanie ale jestem w tej dziedzinie laikiem>>>> dziękuję Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
valdeque Re: dyskietka 21.01.02, 13:45 Odpowiedz: Nie. Uzasadnienie: Jak zapewne Ci wiadomo wirusy sa programami a zatem podobnie jak innych plikow nie mozesz zapisac na dyskietce zabezpieczonej przed zapisem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Życzliwy Re: dyskietka IP: *.stacje.agora.pl 22.01.02, 09:17 Tak się nic nie stanie nie martw się!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
hacker25 Re: dyskietka 22.01.02, 13:12 jest to banalne pytanie - jasne że nie?????? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej.kontkiewicz Re: dyskietka 24.01.02, 20:29 Jest dokładnie tak jak napisał "Valdeque" Odpowiedz Link Zgłoś