21.01.02, 12:04
czy mając dyskietkę zabezpieczona przed zapisem można zainfekować ją jakimś
wirusem???

Ps. moze jest to głupie pytanie ale jestem w tej dziedzinie laikiem>>>>


dziękuję
Obserwuj wątek
    • valdeque Re: dyskietka 21.01.02, 13:45
      Odpowiedz: Nie.
      Uzasadnienie: Jak zapewne Ci wiadomo wirusy sa programami a zatem podobnie jak
      innych plikow nie mozesz zapisac na dyskietce zabezpieczonej przed zapisem.

    • Gość: Życzliwy Re: dyskietka IP: *.stacje.agora.pl 22.01.02, 09:17
      Tak się nic nie stanie nie martw się!!!!!!!!!!
    • hacker25 Re: dyskietka 22.01.02, 13:12
      jest to banalne pytanie - jasne że nie??????
    • andrzej.kontkiewicz Re: dyskietka 24.01.02, 20:29
      Jest dokładnie tak jak napisał "Valdeque"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka