Dodaj do ulubionych

Pobity prokurator w Starachowicach

IP: *.visp.energis.pl 07.02.03, 19:53
Szukamy sprawcow-kontakt 997 anonimowosc zachowana,nie pozwolmy chodzic
dzikim zwierzetom po naszych ulicach
Obserwuj wątek
          • Gość: ja... Re: Pobity prokurator w Starachowicach IP: *.visp.energis.pl 09.02.03, 14:35
            nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że gościu był nieżle "zalany" i jak
            przyjechała karetka to nie wiadomo było, czy go zawieźć na izbę wytrzeźwień czy
            przyjęć... ponoć ktoś z rodziny tego pana jest lekarzem więc wybrano drugi
            wariant...
            ale być może to co słyszałem to tylko bajki...

nie zmiena to faktu, że po starachowicach krążą bandy debili i zaczepiają
            prawie każdego kto im się pojawi na drodze...

...
            • Gość: Binio Re: Pobity prokurator w Starachowicach IP: 213.241.38.* 12.02.03, 11:21
              Gość portalu: ja... napisał(a):

> nie wiem na ile to prawda, ale słyszałem, że gościu był nieżle "zalany" i jak
              > przyjechała karetka to nie wiadomo było, czy go zawieźć na izbę wytrzeźwień
              czy
              >
              > przyjęć... ponoć ktoś z rodziny tego pana jest lekarzem więc wybrano drugi
              > wariant...
              > ale być może to co słyszałem to tylko bajki...
              >
              > nie zmiena to faktu, że po starachowicach krążą bandy debili i zaczepiają
              > prawie każdego kto im się pojawi na drodze...
              >
              > ...

Bo z tego miasta niedługo się zrobi getto dla bandytów i pijaków (nie obrażając
              mieszkańców Starachowic). Minie już ze 2 lata jak opuściłem Starachowice i z
              moich obserwacji wynika że przestępczość rośnie w tępie zastraszającym. O ile w
              połowie lat 90-tych spokojnie można było wyjść wieczorem i nie bać się że
              zostanie się pobitym czy napadniętym, to obecnie wszędzie pełno jest
              wieczorowych pijanych zbirów. W szczególności w centrum (nie wspominając już o
              Majówce czy Zakładowej... bo tam nigdy nie było ciekawie)
    • Gość: Binio No pewnie... :) IP: 213.241.38.* 05.07.03, 01:04
      Gość portalu: mumi napisał(a):

> Szukamy sprawcow-kontakt 997 anonimowosc zachowana,nie pozwolmy chodzic
      > dzikim zwierzetom po naszych ulicach

Może to sam Basiak albo kumpel z pomocą kolegi kolegów pomógł się pobić
      prokuratorowi??? Albo jeszcze lepiej... może w tym wszystkim uczestniczył przy
      pomocy kolejnego milimetra nasz (p)oseł Jagiełło -oczywiście o niczym nie
      wiedząc- ???
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka