kilo6 05.10.06, 17:19 Panie Jdk dlaczego kasowane są moje posty na tym forum ? Jak do tej pory wszystkie spełniały i nie wykraczały poza regulamin forum,także chyba panu moderatorowi są one nie wygodne. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jdk Re: do JDK 17.10.06, 10:12 Witam, nie skasowałem żadnego Pańskiego postu - na pewno nie pod nickiem kilo6. Usuwam - bardzo sporadzycznie (ok. 1/mies) wylacznie posty reklamowe, lamiace regulamin forum (np. o sprzedazy sukni slubnej czy reklame zespolu weselnego). Prosze w razie czego o mejla ze szczegolami, jakiego postu to usuniecie moglo dotyczyc (moze robi to ogolny administrator forum?). Ja wszystkie posty widze - rowniez te usuniete przeze mnie. Pozdrawiam i do uslyszenia! Odpowiedz Link Zgłoś