05.10.06, 17:19
Panie Jdk dlaczego kasowane są moje posty na tym forum ? Jak do tej pory wszystkie spełniały i nie wykraczały poza regulamin forum,także chyba panu moderatorowi są one nie wygodne.
Obserwuj wątek
    • jdk Re: do JDK 17.10.06, 10:12
      Witam,

      nie skasowałem żadnego Pańskiego postu - na pewno nie pod nickiem kilo6.
      Usuwam - bardzo sporadzycznie (ok. 1/mies) wylacznie posty reklamowe, lamiace
      regulamin forum (np. o sprzedazy sukni slubnej czy reklame zespolu weselnego).

      Prosze w razie czego o mejla ze szczegolami, jakiego postu to usuniecie moglo
      dotyczyc (moze robi to ogolny administrator forum?). Ja wszystkie posty widze -
      rowniez te usuniete przeze mnie.

      Pozdrawiam i do uslyszenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka