gara9 29.03.02, 12:33 Jak ocenia pan grę Wojciech Serafina? Czy uważa pan, że ma szanse aby znaleźć się w szerokiej kadrze? Zgłoś Obserwuj wątek
Re: Wojtek Serafin gara9 napisał(a): > Jak ocenia pan grę Wojciech Serafina? Czy uważa pan, że ma szanse aby znaleźć > się w szerokiej kadrze? Mogę tylko pozytywnie ocenić grę Wojtka. Zaczął od ciężkiego meczu z Olympiakosem potem nieźle radził sobie w lidze. Ma tę niewdzięczną rolę, że raz gra na ataku, raz na libero. To młody zawodnik i jeśli nadal będzie się rozwijał to za rok za dwa znajdzie się na pewno w kadrze. Zgłoś