Dodaj do ulubionych

Wojtek Serafin

29.03.02, 12:33
Jak ocenia pan grę Wojciech Serafina? Czy uważa pan, że ma szanse aby znaleźć
się w szerokiej kadrze?
Obserwuj wątek
    • gara9 napisał(a):

      > Jak ocenia pan grę Wojciech Serafina? Czy uważa pan, że ma szanse aby znaleźć
      > się w szerokiej kadrze?

      Mogę tylko pozytywnie ocenić grę Wojtka. Zaczął od ciężkiego meczu z Olympiakosem
      potem nieźle radził sobie w lidze. Ma tę niewdzięczną rolę, że raz gra na ataku,
      raz na libero. To młody zawodnik i jeśli nadal będzie się rozwijał to za rok za
      dwa znajdzie się na pewno w kadrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka