Forum   akcji firmy

akcji firmy

(3 wyniki)
  • Witam, Dlaczego Polacy nie dostawali i nie dostają akcji firm które zostały zbudowane w PRL-u. Przeciez wtedy wszyscy pracujący się na nie składali !!! Moi rodzice także chociaż nie pracują w tzw. Produkcji. Czy nauczyciel użerający się z debilami, z których ma zrobić szanowanych obywateli nie zasługuje na to aby dostać akcje firm które 30 lat działały w PRL ??? Taki np Orlen?
  • Czesc. interesowal sie ktos z was akcjami firm z rumunii i bulgarii w perspektywie wejscia tych krajow do ue? moze znacie jakies fundusze, ktore bawia sie w inwestowanie tam? pozdrawiam.
  • Może ktoś teraz powiedzieć która spółka jest ,,w dołku'' i ma zaniżoną jak na swoją wartość cenę? Czytałem , że Waren Buffet jak jeszcze był młody miał taką metodę żeby kupować akcje firm po bardzo niskich cenach , które miały małe zainteresowanie ,a ich sytuacja na pierwszy rzut oka nie wyglądała dobrze , za to był w nich duży potencjał. Żeby kupić takie akcje trzeba mieć nosa. Udało się Wam kiedyś tak? I może ktoś poda przykład z przeszłości
Pokaż wątki z forum:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?