nazaro
23.05.02, 11:33
Panie trenerze !mam 2 pytania:1. Z gazet i informacji na PLS dowiadujemy sie że
nie ma pieniędzy na przygotowania kadry do LŚ. Czy jest szansa że nasi
zawodnicy zagrają w meczach towarzyskich z Włochami i Francuzami ?. Takie mecze
z praktycznie najlepszymi w Europie dały by możliwość sprawdzenia się przed tą
imprezą.
2. Jeśli nie ma kasy na przygotowania , czy jest sens startu w lidze światowej?