Dodaj do ulubionych

Przygotowania do LŚ

23.05.02, 11:33
Panie trenerze !mam 2 pytania:1. Z gazet i informacji na PLS dowiadujemy sie że
nie ma pieniędzy na przygotowania kadry do LŚ. Czy jest szansa że nasi
zawodnicy zagrają w meczach towarzyskich z Włochami i Francuzami ?. Takie mecze
z praktycznie najlepszymi w Europie dały by możliwość sprawdzenia się przed tą
imprezą.
2. Jeśli nie ma kasy na przygotowania , czy jest sens startu w lidze światowej?
Obserwuj wątek
    • nazaro napisał(a):

      > Panie trenerze !mam 2 pytania:1. Z gazet i informacji na PLS dowiadujemy sie że
      >
      > nie ma pieniędzy na przygotowania kadry do LŚ. Czy jest szansa że nasi
      > zawodnicy zagrają w meczach towarzyskich z Włochami i Francuzami ?. Takie mecze
      >
      > z praktycznie najlepszymi w Europie dały by możliwość sprawdzenia się przed tą
      > imprezą.
      > 2. Jeśli nie ma kasy na przygotowania , czy jest sens startu w lidze światowej?

      Witam. Nie ja decyduję o pieniądzach w polskiej siatkówce. Przygotowania do Ligi
      Światowej realizujemy na tyle, na ile możemy. Wycofać się z udziału w LŚ nie
      możemy, bo ukarano by nas finansowo.
      Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka