Gość: secret unknown
IP: 80.51.244.*
13.01.04, 11:50
Była sobie raz brzydka dziewczynka, chodziła do szkoły i robiła figle
pięknemu chłopczykowi, ponieważ bardzo zazdrościła mu urody. "Będziesz
gruby" - powtarzała sobie w myślach. "Postaram się o to niechybnie, jeszcze
będę piękniejsza od ciebie." Tak sobie powtarzała w kółko w myślach. Aby to
osiągnąć przygotowała niecny plan, który udało jej się ze wszystkimi
szczegółami zrealizować. Piękny chłopczyk skompromitował się doszczętnie i
zaczął tyć ponieważ nie wiedział, co robi źle i ze stresu zaczął strasznie
dużo jeść i utył o ponad 20 kilogramów.