Dodaj do ulubionych

Wspinaczka

IP: *.dz.euro-net.pl 16.03.04, 19:17
czy wspinaczka jest sportem ekstremalnym? wspinacze mają byc tymi
co "uprawiają sporty ekstremalne?" więc co uprawia ten co wspina sie na blok
bez zapespieczeń alebo ten co skacze BASE?
w ogóle artykuł jest bardzo ubogi? a na pytanie "dlaczego to robią?" wcale
nie ma tam odpowiedzi. jesli zamarem tego cyklu feletonow Młodystok mialo byc
poznanie motywacji ludzi to niestety nie wyszło to najlepiej:(
Obserwuj wątek
    • Gość: Uprzejmy Re: Wspinaczka IP: *.ld.euro-net.pl 24.03.04, 23:46
      Chłopcze szkoda że nie rozumiesz czytanego tekstu. Jesteś w tą zdolność "ubogi"
    • Gość: dody Re: Wspinaczka IP: *.pl 25.03.04, 13:03
      jak można wypowiadać się na temat sportu o którym nie ma się pojęcia.
      pozostawię Twoja wypowiedź bez większego komentarza.
      Pozrdawiam
      P.S a Ty czym w życiu się zajmijesz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka