Gość: pieczoka@tlen.pl
IP: *.dz.euro-net.pl
16.03.04, 19:17
czy wspinaczka jest sportem ekstremalnym? wspinacze mają byc tymi
co "uprawiają sporty ekstremalne?" więc co uprawia ten co wspina sie na blok
bez zapespieczeń alebo ten co skacze BASE?
w ogóle artykuł jest bardzo ubogi? a na pytanie "dlaczego to robią?" wcale
nie ma tam odpowiedzi. jesli zamarem tego cyklu feletonow Młodystok mialo byc
poznanie motywacji ludzi to niestety nie wyszło to najlepiej:(