tatoten Re: Fikoland 29.07.10, 00:05 .......moze nie tu............ja tak chce zglosic ze dziecko z podlasia kosztuje 10 tys. na europie euro.........15 jak jest blad.. .........zyczliwy.... Odpowiedz Link Zgłoś
shiva772 Re: Fikoland 29.07.10, 21:43 To ciekawe ale niezrozumiałe - jeszcze raz zgłoś i wyraźniej :) Odpowiedz Link Zgłoś