28.07.10, 23:50
zapraszam
Tekst
linka
Obserwuj wątek
    • tatoten Re: Fikoland 29.07.10, 00:05
      .......moze nie tu............ja tak chce zglosic ze dziecko z podlasia kosztuje
      10 tys. na europie euro.........15 jak jest blad..

      .........zyczliwy....
      • shiva772 Re: Fikoland 29.07.10, 21:43
        To ciekawe ale niezrozumiałe - jeszcze raz zgłoś i wyraźniej :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka