Dodaj do ulubionych

Za ile......

IP: 1.2.* / *.direcpceu.com 02.07.04, 14:02
Jeżeli ktoś się orjentuje, to ile kosztuje etat w administracji państwowej
W naszym mieście ?
Obserwuj wątek
    • Gość: piecyk gazowy Re: Za ile...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 23:30
      W Waszym mieście? Chodzi Ci Griesheim (tam jest zarejestrowana domena
      www.direcpceu.com)? Nie mamy pojęcia! A co?
      • Gość: Utor Re: Za ile...... IP: 1.2.* / *.direcpceu.com 05.07.04, 09:47
        Chyba się nie dogadaliśmy.
        Ile należy zapłacic, aby dostać się do pracy do administracji ( np. Urząd
        Miejski ).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka