Gość: Utor IP: 1.2.* / *.direcpceu.com 02.07.04, 14:02 Jeżeli ktoś się orjentuje, to ile kosztuje etat w administracji państwowej W naszym mieście ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: piecyk gazowy Re: Za ile...... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.04, 23:30 W Waszym mieście? Chodzi Ci Griesheim (tam jest zarejestrowana domena www.direcpceu.com)? Nie mamy pojęcia! A co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Utor Re: Za ile...... IP: 1.2.* / *.direcpceu.com 05.07.04, 09:47 Chyba się nie dogadaliśmy. Ile należy zapłacic, aby dostać się do pracy do administracji ( np. Urząd Miejski ). Odpowiedz Link Zgłoś