Dodaj do ulubionych

Norwedzy a AM

27.08.04, 15:46
W tym roku w akademii medycznej 6 letnie studia rozpocznie grupa norwegów.
Zapłacą ponad 30 tys. za rok (taniej niż u siebie). Należy pogratulować AM.
Norwedzy wspomoga finasowo AM, co pałacu branickich bardzo się przyda...
Obserwuj wątek
    • Gość: !!! LO Re: Norwedzy a AM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 16:37
      alex.4 napisał:
      >co pałacu branickich bardzo się przyda...

      ---
      misiu, spokojnie pawtarzaj:
      pałacyk, pałacyk, pałacyk, pałacyk...
      jak się spuścisz, zacznij odmieniać przez wypadki
      • Gość: alex.4 Re: Norwedzy a AM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 16:38
        oki :]
        pozdr
    • Gość: ewe Re: Norwedzy a AM IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 27.08.04, 18:51
      no to fajniutko, bo będzie ciekawie :) a wiesz może jakies będą płci...?? :D
    • Gość: szary wiking Re: Norwedzy a AM IP: 212.122.214.* 27.08.04, 23:13
      ale norwegowie są poza UE....to tak jak Białoruś?
      biedny ten kraj norwegia, oj biedny i zacofany nieznajacy postępu i dobrobytu
      wszealkiego jaki panuje w UłE....
    • Gość: zzz Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 28.08.04, 21:25
      czy ktoś wie coś więcej o tych Norwegach????Ciekawe czy będą mieli jakieś zajęcia z lekarskim???pozdrawiam
    • alex.7 Re: Norwedzy a AM 28.08.04, 22:10
      Dzisiaj Norwegowie kroili
      zaby.
      pozdr.
      • Gość: zzz Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 29.08.04, 20:32
        a widziałeś(aś) ich? no i co fajni są czy nie bardzo???
        pozdrawiam
    • alex.7 Re: Norwedzy a AM 29.08.04, 21:26
      Fajni chlopcy z tych norwusow jeden nawet do golebia na "drinka"
      zaprosil.
      pozdr.
    • Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 29.08.04, 23:09
      a wiecej przyjechało facetów czy bab i czy sa w odpowiednimm do studiowania wieku?
      • alex.7 Re: Norwedzy a AM 29.08.04, 23:47
        zalezy kto co lubi kobitki ladne dla ciebie tez by sie
        znalazly.
        pozdr.
        • Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 30.08.04, 13:30
          mnie interesuja faceci:)pozdr
    • Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 17:24
      wiecie cos jeszcze o tych skandynawach, potomkach wikingów?
      • alex.7 Re: Norwedzy a AM 31.08.04, 23:17
        Lubia skakac na golasa do
        przerebli .
        pozdr.
        • Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 23:21
          finowie tez to lubia, sama widzialam
          pozdr
    • Gość: sushi Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 23:55
      pozdro dla nowych kolegów zza północnej granicy. czekam na potomków georga Busha;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka