alex.4 27.08.04, 15:46 W tym roku w akademii medycznej 6 letnie studia rozpocznie grupa norwegów. Zapłacą ponad 30 tys. za rok (taniej niż u siebie). Należy pogratulować AM. Norwedzy wspomoga finasowo AM, co pałacu branickich bardzo się przyda... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: !!! LO Re: Norwedzy a AM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 16:37 alex.4 napisał: >co pałacu branickich bardzo się przyda... --- misiu, spokojnie pawtarzaj: pałacyk, pałacyk, pałacyk, pałacyk... jak się spuścisz, zacznij odmieniać przez wypadki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex.4 Re: Norwedzy a AM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.04, 16:38 oki :] pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewe Re: Norwedzy a AM IP: *.82-139.bia.tkb.net.pl 27.08.04, 18:51 no to fajniutko, bo będzie ciekawie :) a wiesz może jakies będą płci...?? :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szary wiking Re: Norwedzy a AM IP: 212.122.214.* 27.08.04, 23:13 ale norwegowie są poza UE....to tak jak Białoruś? biedny ten kraj norwegia, oj biedny i zacofany nieznajacy postępu i dobrobytu wszealkiego jaki panuje w UłE.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 28.08.04, 21:25 czy ktoś wie coś więcej o tych Norwegach????Ciekawe czy będą mieli jakieś zajęcia z lekarskim???pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zzz Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 29.08.04, 20:32 a widziałeś(aś) ich? no i co fajni są czy nie bardzo??? pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
alex.7 Re: Norwedzy a AM 29.08.04, 21:26 Fajni chlopcy z tych norwusow jeden nawet do golebia na "drinka" zaprosil. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 29.08.04, 23:09 a wiecej przyjechało facetów czy bab i czy sa w odpowiednimm do studiowania wieku? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.7 Re: Norwedzy a AM 29.08.04, 23:47 zalezy kto co lubi kobitki ladne dla ciebie tez by sie znalazly. pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 30.08.04, 13:30 mnie interesuja faceci:)pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 17:24 wiecie cos jeszcze o tych skandynawach, potomkach wikingów? Odpowiedz Link Zgłoś
alex.7 Re: Norwedzy a AM 31.08.04, 23:17 Lubia skakac na golasa do przerebli . pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: vena Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 23:21 finowie tez to lubia, sama widzialam pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sushi Re: Norwedzy a AM IP: 212.160.150.* 31.08.04, 23:55 pozdro dla nowych kolegów zza północnej granicy. czekam na potomków georga Busha;) Odpowiedz Link Zgłoś