fiat_lux 01.03.05, 19:00 czego to ludzie nie wymysla info.onet.pl/1,15,11,9782786,29268039,1488985,0,forum.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bekart Re: dywersja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 13:33 co jest dozwolone nie jest zabronione Odpowiedz Link Zgłoś
alex.4 Re: dywersja 02.03.05, 14:37 temat nie związany z Białymstokiem... powinien trafić do Hyde Park`u Odpowiedz Link Zgłoś
justusz Re: dywersja 02.03.05, 18:25 jak to nie zwiazany ?. Takie blankiety własnie w Białymstoku sa wykładane ale niestety nie widziałem ich np. w Warszawie . Poza tym to zadna nowa dywersja...pomysł Urbana sprzed bodajze 4 lat opublikowany w NIE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: juzef Re: dywersja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:21 Najsztub pyta” (TVN) Wałęsę o dekomunizację i lustrację. Wałęsa odpowiada, że esbeków i partyjnych powinien zweryfikować naród w wyborach. Na to Najsztub, że naród wybrał Oleksego. „Więc trzeba zmienić naród” – rzecze Wałęsa, a potem ubolewa, że popełnił błąd, bo powinien postąpić jak Lenin, Castro lub Kim Ir Sen i nie oddawać władzy narodowi. Błędu nie popełnił przepytywany przez Najsztuba prałat Jankowski, który stwierdził, że sprzedaje wino Monsignore niepijącym. A tak w ogóle to w Gdańsku wszyscy zdrowi. Odpowiedz Link Zgłoś