01.03.05, 19:00
czego to ludzie nie wymysla
info.onet.pl/1,15,11,9782786,29268039,1488985,0,forum.html
Obserwuj wątek
    • Gość: bekart Re: dywersja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.05, 13:33
      co jest dozwolone nie jest zabronione
    • alex.4 Re: dywersja 02.03.05, 14:37
      temat nie związany z Białymstokiem... powinien trafić do Hyde Park`u
      • justusz Re: dywersja 02.03.05, 18:25
        jak to nie zwiazany ?. Takie blankiety własnie w Białymstoku sa wykładane ale
        niestety nie widziałem ich np. w Warszawie .
        Poza tym to zadna nowa dywersja...pomysł Urbana sprzed bodajze 4 lat
        opublikowany w NIE
    • Gość: juzef Re: dywersja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.05, 19:21
      Najsztub pyta” (TVN) Wałęsę o dekomunizację i lustrację. Wałęsa odpowiada, że
      esbeków i partyjnych powinien zweryfikować naród w wyborach. Na to Najsztub, że
      naród wybrał Oleksego. „Więc trzeba zmienić naród” – rzecze Wałęsa, a potem
      ubolewa, że popełnił błąd, bo powinien postąpić jak Lenin, Castro lub Kim Ir
      Sen i nie oddawać władzy narodowi. Błędu nie popełnił przepytywany przez
      Najsztuba prałat Jankowski, który stwierdził, że sprzedaje wino Monsignore
      niepijącym. A tak w ogóle to w Gdańsku wszyscy zdrowi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka