Gość: Spec
IP: *.fibercitynetworks.net
10.07.02, 17:16
czy ogladal ktos film "Pi"?
jakie sa wasze wrazenia?
dowiedzialem sie o nim przy okazji rozmowy o ksiazce
"kod biblii" ktorej rowniez jeszcze nie czytalem
ja ostatnio interesuje sie takimi rzeczami (glownie
ksiazkami) - fajnie sie czyta, napewno lepiej niz
jakies czysto np. historyczne itp. a i ciekawych rzeczy
czlowiek sie dowiaduje. Przez dowiaduje mam na mysli
rzeczy ogolnie przyjete jak np. przyklad istnienie
piramid, a nie domyslow np. danikena ze na nich
ladowali kosmici czy cos ;)