ormond 30.07.02, 23:50 Witam... juz wiemy skad wrociles... mam nadzieje, ze w dobrym zdrowiu i w dobrej formie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 01:27 Nie moglam sie powstrzymac by wyrazic swej radosci na innym watku!:) Witaj Ralsie missed you much !!! Chatka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dazu Re: Ralston is back....!!! IP: *.208.84.228.Dial1.Stamford1.Level3.net 31.07.02, 01:56 chatka_ napisała: > Nie moglam sie powstrzymac by wyrazic swej radosci na innym watku!:) > Witaj Ralsie > missed you much !!! > Chatka ja z zapytaniem ,a Ralston to kto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmc Re: Ralston is back....!!! IP: *.mad.east.verizon.net 31.07.02, 02:05 Gość portalu: dazu napisał(a): > ja z zapytaniem ,a Ralston to kto? Jak to kto ??? - Foremek Odpowiedz Link Zgłoś
saunne Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 10:32 Cześć Rals! czemu się nie ujawniasz? Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 10:34 Pierwszy dzien w pracy, sama rozumiesz, moze wieczorem zajrzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 15:54 chatka_ napisała: > Pierwszy dzien w pracy, sama rozumiesz, moze wieczorem zajrzy :) Do wieczora bym chyba nie doczekał. Zaglądam już - choć pewnie nie na długo. Straszzzzznie dużo mam pracy :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 15:53 Gość portalu: dazu napisał(a): > chatka_ napisała: > > > Nie moglam sie powstrzymac by wyrazic swej radosci na innym watku!:) > > Witaj Ralsie > > missed you much !!! > > Chatka > ja z zapytaniem ,a Ralston to kto? Ralston to ja. Odpowiedz Link Zgłoś
freewolf Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 21:42 Gość portalu: dazu napisał(a): > ja z zapytaniem ,a Ralston to kto? Ralston..., Ralston..., słyszę odległy dźwięk dzwonów w oparach przeszłości... Ale to było dawno, on nas porzucił, zostawił, a teraz wraca syn marnotrawny i radość znów wypełnia nasze dusze. :))) A poważnie, miło Cię znów czytać Ralston. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:30 freewolf napisał: > Gość portalu: dazu napisał(a): > > > ja z zapytaniem ,a Ralston to kto? > > Ralston..., Ralston..., słyszę odległy dźwięk dzwonów w oparach przeszłości... > Ale to było dawno, on nas porzucił, zostawił, a teraz wraca syn marnotrawny i > radość znów wypełnia nasze dusze. > :))) > > A poważnie, miło Cię znów czytać Ralston. Dzięki Freewolfie. Miło jest wrócić po wojażach i zastać starych znajomych na posterunku. Słyszałem, że dorosłeś. Prawda li to? Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:34 Nie zdradzil ino co to mialo znaczyc. Balam sie pytac, bo wtajemniczenie smiercia grozilo!!! Ciesze sie ze jestes!!!, juz mialm schodzic, a tu prosze inny nocny marek :) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:44 chatka_ napisała: > Nie zdradzil ino co to mialo znaczyc. Balam sie pytac, bo wtajemniczenie > smiercia grozilo!!! > Ciesze sie ze jestes!!!, juz mialm schodzic, a tu prosze inny nocny marek :) Jak to co to miało znaczyć? Pewnie skończył 18 lat! Wolfie jak tak - czy o to chodziło? Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:47 Wolfie w takim razie o rok wczesniej do szkoly poszedl, albo dwa lat zrobil w rok, bo jakby mogl inaczej w tym roku zdawac na studia??? Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:55 Że go rok wcześniej do szkoły posłali, to i nie dziwota. Ciągiem by ino po łacinie gadał, jako by i ucony jakiś... Odpowiedz Link Zgłoś
freewolf Re: Ralston is back....!!! 02.08.02, 12:45 ralston napisał: > Że go rok wcześniej do szkoły posłali, to i nie dziwota. Ciągiem by ino po > łacinie gadał, jako by i ucony jakiś... Do szkoły chodziłem normalnie. Co do łaciny, to uczyłem się tylko fajniejszych zwrotów, zresztą skończyłem już z tym. Znam tylko kulawy angielski i jeszcze bardziej kaleki niemiecki (mam cholerny francusko - niemiecki akcent). Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 02.08.02, 12:51 A Ralston jaki ma teraz akcent!!!! :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
freewolf Re: Ralston is back....!!! 02.08.02, 12:39 ralston napisał: > Dzięki Freewolfie. Miło jest wrócić po wojażach i zastać starych znajomych > na posterunku. Słyszałem, że dorosłeś. Prawda li to? Tak > Jak to co to miało znaczyć? Pewnie skończył 18 lat! Wolfie jak tak - czy o > to chodziło? Nie Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 02.08.02, 12:48 By Cie tajemniczy Wolfie zrozumiec zastanwaiam sie kiedy ja doroslam, co stalo sie ze tak wlasnie sie poczulam. Pierwszy dluuuuuugi wyjazd za granice i ogromna tam samotnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
chatka_ Re: Ralston is back....!!! 02.08.02, 12:54 Wolfiku ale TY chyba nigdzie nie wyjezdzales, wiec chyba nie w samotnosci dorosles? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 06.08.02, 16:33 chatka_ napisała: > Wolfiku ale TY chyba nigdzie nie wyjezdzales, wiec chyba nie w samotnosci > dorosles? ;) Hmmm... to może we dwoje dorastałeś... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 15:52 chatka_ napisała: > Nie moglam sie powstrzymac by wyrazic swej radosci na innym watku!:) > Witaj Ralsie > missed you much !!! > Chatka Mnie Was również baaardzo brakowało. Już biegnę szukać wątku z wyrazami radości :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 31.07.02, 15:51 Ano jestem cały, zdrowy (nie licząc paru sińców i zadrapań) i pełen energii. Niestety przez parę najbliższych dni będzie mi ciężko tu do Was zaglądać. Mam po urlopie kupę roboty (z pewną przewagą kupy) :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oka Re: Ralston is back....!!! IP: *.17.79.204.lifespan.org 01.08.02, 00:05 Ralston, alez sie za Toba stesknilam!!! Bardzo brakowalo mi Twojej obecnosci na forum, Twojego poczucia humoru i trafnych tekstow! Mam nadzieje, ze fajnie spedziles czas. Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 01.08.02, 23:32 Gość portalu: Oka napisał(a): > Ralston, alez sie za Toba stesknilam!!! Bardzo brakowalo mi Twojej obecnosci > na forum, Twojego poczucia humoru i trafnych tekstow! > Mam nadzieje, ze fajnie spedziles czas. Och Oka - mi Ciebie również brakowało. Czekam niecierpliwie na opowieści z Dzikiego Zachodu. Ja bawiłem się fantastycznie a teraz podobnie jak Ty z robotą nie mogę się pozbierać... Odpowiedz Link Zgłoś
ralston Re: Ralston is back....!!! 06.08.02, 16:36 ormond napisał: > Witam... juz wiemy skad wrociles... mam nadzieje, ze w dobrym zdrowiu i w > dobrej formie... Taak, pomału już wracam do siebie. Udało mi się przeczytać sporo zaległości forumowych, ale jedno mnie zaskoczyło Ormondzie. 21 lipca, to nie był chyba Twój najlepszy dzień. Nie chcę wnikać, co się stało, ale mam nadzieję, że już wszystko w porządku :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oka Re: Ralston is back....!!! IP: *.17.79.204.lifespan.org 06.08.02, 23:17 Tez to zauwazylam. Chyba ktos nam bardzo wkurzyl Ormonda tego dnia. Odpowiedz Link Zgłoś