Dodaj do ulubionych

Biruna ma ten sam problem

IP: *.piasta.pl 27.07.05, 08:29
Zaorac Birune..........a gdzie tyle lat straconych, przeciez budowano i CO???
PYTAM WAS NACZALSTWO???.........
Obserwuj wątek
    • Gość: rus Re: Biruna ma ten sam problem IP: *.piasta.pl 27.07.05, 08:45
      JUZ JEDNA GIEŁDA JEST.........(za 3 lata będzie druga)????????

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka