Gość: rus IP: *.piasta.pl 27.07.05, 08:29 Zaorac Birune..........a gdzie tyle lat straconych, przeciez budowano i CO??? PYTAM WAS NACZALSTWO???......... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: rus Re: Biruna ma ten sam problem IP: *.piasta.pl 27.07.05, 08:45 JUZ JEDNA GIEŁDA JEST.........(za 3 lata będzie druga)???????? Odpowiedz Link Zgłoś