Dodaj do ulubionych

Jakie Trunki % Som Trendy???

IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.10.05, 00:07

Witam,
Jestem Morfi i jestem alkoholikiem.
Rozpoczynam nowy dzień,mam nadzieję że odpowiecie mi na zadane pytanie;

Cóż lekiem jest na moją duszę schorowaną,
Moja wątroba chciałaby poznać tajemne sekrety destylacyji regionalnej;

Być może daj Boże jakiś przepisik.

----
Jestem Morfi i jestem z Polski
Obserwuj wątek
    • Gość: lewica Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 22.10.05, 00:08
      Sok z ogórcow
    • fiat_lux Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? 22.10.05, 00:13
      sekret polega na tym ze musi kapac bo jak cieknie to caly zacier idzie gora
      pozdrawiam wszystkich herbatnikow
    • Gość: dr procent Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl 22.10.05, 00:13
      Morfinencjo, widze, zes Ty tu panem, rzadzisz dobrostanem, tako wiec
      zaproponuje Ci trendy drina:
      zubroweczka (regional tip top bottle) 1/3 szklaneczki + ogoreczki swieze
      pokrojone w plastry (nie zaluj, men) + sprite (american shit) do pelna
      ach... sie uracz czlowieku z Bialegostoku, przepis od Artysty, ktoremu nawazyla
      to cudo Piekna Pani.
      • Gość: lewica Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 22.10.05, 00:19
        Nie! Tylko nie żubrówka , to tak jak byś pił perfumerię. Gin jest może i dobry
        na rozpęd, ale nie na leczenie. Musowo aby było kwaśne - moze byc kiszona
        kapusta.
        • Gość: dr procent Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl 22.10.05, 00:23
          zara, zara, mowi dr procent, pytanie tyczy droga lewico trendy % trunkow, a na
          choroby to inna bajka, Morfinencjo, w Tobie sila rozstrzygajaca, bo
          dwuznacznosc w temacie widze
          • Gość: lewica Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 22.10.05, 00:30
            Jesli chodzi o procenty to wyrobu z ... ale to ma zwykle 60-70 %. Nie
            przepadam, choć z konieczności jak trzeba przyswajam. Nie chcę ale.. CZASEM
            trzeba.Ale to akurat na leczenie jest niewskazane , chyba , że dla masochistów.
          • Gość: morfeusz Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.10.05, 00:33

            Powiedzmy po prostu,że próbowałem
            dotrzeć do granic rzeczywistości.
            Byłem ciekaw,chciałem zobaczyć,co się stanie.
            To było to i nic więcej;po prostu ciekawość.

            Jim Morrison
            Los Angeles,1969
            Każdy z Was rację ma';
            bo pierwsza racja przepis
            ta druga też zakąska...

            Jestem Morfi i jestem z Polski
            • Gość: lewica Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.bsk.vectranet.pl / *.bsk.vectranet.pl 22.10.05, 00:36
              No i lulu
              • Gość: morfeusz Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.10.05, 01:11
                Hello Białystok,

                Nie wierzę że tylko 3 forumowiczów jest koneserami dobrych trunków.
                Ruszcie mózgownicami i zdeklarujcie się co pijecie.
                Babci zapytajcie o przepisy czy cóś,
                Bo mnie temat stygnie.
                Jutro mię nie ma,ale w sobotę chcem widzieć tu jakieś oddolne inicjatywy,
                przepisy szejki inne cuda,wianki,dzikie węże - bo uznam że to co słyszę o
                waszych przepisach ułańskich to kpiny z misia.
                Jeżeli będziecie pielęgnować ten temat,to w niedzielę przywiozę przepis na
                extra bimberek z okolic / ah nie powiem skąd,to niespodzianka /

                Powiem tylko że tam dokąd jadę picie piwa uważa się za jakąś profanację i w
                sklepie u Jacentego nie wypijesz takowego na mniejscu.
                Tam walą jabole i swoje przepisowe trunki.Nie wiem,ale tam som trendy soł macz.
                Mietek który kiedyś na budowie był w Iraku i po powrocie wszystko z
                funflami przepił rzekł mi kiedyś przy tym szopie;
                Chcesz mieć Morfi dzieci zdrowe,Pij Jabole Owocowe.

                Jaboli nie walem bo mnie wykręca od tych mózgojebów;chyba że jednego dla
                towarzystwa.
                Mnietek W.odzwycził mnie wtedy od picia piwa pod sklepem.
                Teraz muszę się konspirować,żeby siem nie zdekonspirować.

                A jakie trunki som trendy to cały czas sprawa otwarta,czekam

                Łączę wyrazy szacunku - bye Wy Moje Cherubinki Serafinki
                Morfi z Polski
                ----
                tu na dobranoc pardon - alpażą de la patik cytat z misia;

                Czy Panowie się czegoś napiją?
                Ja dzienkuję.
                A ja jeszely Pani posfoly,
                s przyjemnościom.
    • alex.4 Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? 22.10.05, 18:00
      Gość portalu: morfeusz napisał(a):

      >
      > Witam,
      > Jestem Morfi i jestem alkoholikiem.
      > Rozpoczynam nowy dzień,mam nadzieję że odpowiecie mi na zadane pytanie;
      >
      > Cóż lekiem jest na moją duszę schorowaną,
      > Moja wątroba chciałaby poznać tajemne sekrety destylacyji regionalnej;
      >
      > Być może daj Boże jakiś przepisik.
      alex: dla ciebie najlepszym trunkiem byłaby woda mineralna, ltórej powinien
      towarzyszyć kuracja antyalkoholowa:)
      • Gość: morfeusz Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 23.10.05, 19:01


        Nic nowego nie wniosłeś alex4,takie głosy słyszę na jawie i we śnie od paru
        lat.
        Ale niech ci tam będzie,dopisuję ciebie po raz bodajże drugi do mojego klubu
        wujku dobra rada.
        Wypijam znaczyt podwójniaka za Twoje zarowie.

        --
        Jestem Morfi i jestem z Polski
        • alex.4 Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? 25.10.05, 18:17
          słyszysz głosy? To może pora iść do lekarza psychiatrę...
          • Gość: morfeusz Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.10.05, 18:31
            Poczekaj,o..

            Tera widzę njusa od alexiusa a ty gościu mój przyjacielu łosiu pręgowany
            co widzisz,jeżeli mojego njusa też podąrzaj w kierunku jasnego światełka
            w tunelu.
            Wydaje się Tobie że mnie znasz,a tak naprawdę
            - ze sobą rozmawiasz.

            Mnie tu nie ma.
            Życie jest gdzie indziej - idź smyku na basen.
            --
            Jestem Morfi i jestem z Polski
    • Gość: morfeusz Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 25.10.05, 18:15

      Cześć,co dzisiaj pijemy???

      --
      Jestem Morfi i jestem z Polski
      --
      Morfi nie bądź monotematyczny
      połówka żytniej
      --
      • Gość: dodo Re: Jakie Trunki % Som Trendy??? IP: *.aster.pl 25.10.05, 19:41
        Dzis prosze na choroby wszelakie
        zalac pale dobrym koniakiem
        jesli sie komus to durne wydaje
        niech do koniaku doda ajer.

        Shiuuuuupppp!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka