Gość: IRA IP: 212.160.236.* 13.02.06, 14:42 Hahaha, a to dobre !!! Zarząd Mienia i porządne administrowanie. Dowcip miesiąca. Buhaha :-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: koks Re: Breja tu, lód tam IP: *.bsk.vectranet.pl 13.02.06, 18:07 Nie wychodz z domu kolku i wszystko bedzie ok. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IRA Re: Breja tu, lód tam IP: 212.160.236.* 14.02.06, 08:27 O, jaka wspaniała samoocena. I kolejny burak białostocki. Tym razem chyba pracownik ZMK, co? Poziom wypowiedzi by o tym świadczył. Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: Breja tu, lód tam 14.02.06, 08:40 ciagle mnie zastanawia gdzie jest straz miejska ? pewnie lazi po peryferiach i na uliczkach typu Drewniana ludzi mandatami straszy za nieodsniezanie. a w centrum np. przy Delikatesach zabic sie mozna na chodniku ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IRA Re: Breja tu, lód tam IP: 212.160.236.* 14.02.06, 09:06 Ano można. Sama tego wczoraj doświadczyłam. Ale tak jest w większej części miasta, nie tylko w centrum. Odpowiedz Link Zgłoś