Dodaj do ulubionych

Breja tu, lód tam

IP: 212.160.236.* 13.02.06, 14:42
Hahaha, a to dobre !!! Zarząd Mienia i porządne administrowanie. Dowcip
miesiąca. Buhaha :-))))))
Obserwuj wątek
    • Gość: koks Re: Breja tu, lód tam IP: *.bsk.vectranet.pl 13.02.06, 18:07
      Nie wychodz z domu kolku i wszystko bedzie ok.
      • Gość: IRA Re: Breja tu, lód tam IP: 212.160.236.* 14.02.06, 08:27
        O, jaka wspaniała samoocena. I kolejny burak białostocki. Tym razem chyba
        pracownik ZMK, co? Poziom wypowiedzi by o tym świadczył.
        • anka1 Re: Breja tu, lód tam 14.02.06, 08:40
          ciagle mnie zastanawia gdzie jest straz miejska ? pewnie lazi po peryferiach i
          na uliczkach typu Drewniana ludzi mandatami straszy za nieodsniezanie. a w
          centrum np. przy Delikatesach zabic sie mozna na chodniku ...
          • Gość: IRA Re: Breja tu, lód tam IP: 212.160.236.* 14.02.06, 09:06
            Ano można. Sama tego wczoraj doświadczyłam. Ale tak jest w większej części
            miasta, nie tylko w centrum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka