Dodaj do ulubionych

REKORD GUINESSA

IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 05.12.02, 19:51
Rekord Guinessa?

Czytałem w FORUM AKADEMICKIM (nr. 7-8. 2000 r., autor Mikołaj Korzec), że na
jednej z uczelni rekordzista ma 2000 godzin dydaktycznych w ciągu roku.
Chciałbym to zgłosić do Księgi Guinessa ale nie jestem pewien, czy w innych
uczelniach nie ma lepszych dydaktyków. Jesli znacie lepszych proszę o
informację
Obserwuj wątek
    • Gość: anka1 Re: REKORD GUINESSA IP: 212.33.74.* 06.12.02, 07:53
      ha ha ha.a kiedy on je, spi i w ogole zyje ?:)))
      • Gość: student Re: REKORD GUINESSA IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 06.12.02, 10:27
        Gość portalu: anka1 napisał(a):

        > ha ha ha.a kiedy on je, spi i w ogole zyje ?:)))
        -------------------
        To jest z życia wzięte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: student Re: REKORD GUINESSA IP: *.krakow.dialup.inetia.pl 07.12.02, 10:28
          Wiadomośc z FORUM -Łódź

          Re: REKORD GUINESSA ?
          Autor: Gość: Yasioo IP: *.private.ramtel.pl / 172.20.6.*
          Data: 06-12-2002 11:50
          Mój rodziciel pracuje jako wykładowca na AGH w Krakowie. Tygodniowo ma około
          100 godzin wykładów, co w skali rocznej daje ponad 4000. A że nie bierze
          urlopów i całe wakacje spędza na praktykach ze studentami, to jak na mój gust z
          5000 godzin by się zebrało...

          ---------------
          Jak na razie AGH ma szansę na trafienie do księgi GUINESSA

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka