Forum   globalnym ociepleniem

globalnym ociepleniem

(14 wyniki)
 • Rzeczywiście, efekty walki z globalnym ociepleniem są widoczne tej zimy. Co znaczy konsekwencja w działaniu...
 • Zaczalem watek o deficycie budzetowym i jestem mocno poparzony chwastami. Dyskusja w toku ale nie na temat i z doza bajkopisarstwa. W zwiazku z powyzszym powzialem decyzje o zakonczeniu mojego wlasnego watku i rozpoczeciu nowego O globalnym ociepleniu i jego przyczynach. W tym watku kazdy moze pisac dyrdymaly.
 • To skutki globalnego ocieplenia!!! Zakazać samochodów spalinowych!!! Zakazać spalania paliw kopalnych!!! Zamknąć wszystkie elektronie i ciepłownie!!! Globalne ocieplenie jest tak przewrotne że zrobi nam globalne ocieplenie!!!
 • Bardzo pomyślna wiadomość. Jeśli ci naukowcy nie mają racji to ludzie niepotrzebnie będą ponosić koszta z tym związane. Jeśli mają rację to w Polsce powróci bardzo ciepły klimat, który się przyczynił do rozkwitu Rzeczpospolitej aż do czasów chwały Sobieskiego. Potem nastąpiło ochłodzenie klimatu aż doczekaliśmy się najazdu wygłodzonych Szwedów którzy sobie przeszli po zamarzniętym Bałtyku. Klimat ten spowodował upadek gospodarczy Rzeczpospolitej, a tym samym doprowadził do rozbiorów.
 • Biznes kwitnie. Pan Al "Ekolog" Gore wie, że na straszeniu ludzi ociepleniem klimatu da się zarobić. Teraz widać, że wie też, jak wykorzystać swoje kontakty partyjne. tanisamochod.blox.pl
 • Więcej ludzi to mniej misów koala
 • Kiedy wreszcie skończy się ten za...ob z jakimiś limitami i innymi pier...mi? Wiadomo, że nie ma żadnego globalnego ocieplenia, tylko eko-terroryści robią zamęt, a politycy w ślad za nimi robią ludziom wodę z mózgu.
 • W końcu ktoś to powiedział głośno. A gdyby ktoś się zastanawiał nad "zieloną energią" z wiatru: wattsupwiththat.com/2011/03/19/the-reality-of-wind-turbines-in-california-video/
 • A na koniec okaże się, że klimat pójdzie swoją drogą. I albo zaczną wystawiać mandaty wulkanom, albo okaże się, że szykuje się sroga zima, bo i takie poglądy prezentują niektórzy naukowcy.
 • Arni wpadł na dobry sposób finansowania swojego stanu. Następne w kolejce powinny się znaleźć koncerny tytoniowe - trują palaczy, potem gorzelnie i browary - powodują alkoholizm, dalej farmerzy - mięso jest strasznie szkodliwe dla zdrowia, inna żywność też, skoro tylu Amerykanów jest nieprzyzwoicie opasłych, itd. itp. Inna, chyba nierealna możliwość, może zakazać używania samochodów spalinowych, tylko elektryczne. Ale produkcja prądu też powoduje zanieczyszczenia. Tylko się powiesić w ...
 • Czy dupe juz mu wylizaliscie?Jezeli nie to spieszcie czym predzej bo jąkała wszystkich POzwalnia.
 • Przecież "ekologia", "zmiany klimatyczne" itp. bzdury to świetny sposób na dodatkowe opodatkowywanie obywateli, dlatego nie dziwię się, że tak politykom na tym zależy - dojenie obywateli na wszelkie sposoby to ich sposób bycia/życia.
 • emisja CO2 do atmosfery nie ma zadnego wplywu na zmiany klimatyczne - kazda ilosc CO2 rozpuszcza sie w oceanach i NATYCHMIAST jest asymilowana przez biliony ton zielonego planktonu zyjacego w oceanach. CO2 funkcjonuje w calkowice zamknietym obiegu. Ten plankton za jakis czas bedzie znow ropa naftowa. trzeba ograniczac zuzycie paliw ale propagowanie w tym celu bzur o szkodliwosci CO2 to dosc kiepski pomysl. Nie lepiej powiedziec prawde, ze ropa musi sie kiedys skonczyc?
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się