Dodaj do ulubionych

Jaką ocenę, po 100 dniach rządów, wystawiasz gabin

20.10.06, 17:04
"Jaką ocenę, po 100 dniach rządów, wystawiasz gabinetowi J. Kaczyńskiego?
6 - celującą 5%
5 - bardzo dobrą 4%
4 - dobrą 6%
3 - dostateczną 5%
2 - dopuszczającą 11%
1 - niedostateczną 70%

Ogółem głosów: 160007"

rozmowy.onet.pl/_loinc/sonda/wyniki.html?ITEM=7784&MIEJSCE=WIADOMOSCI

musze powiedziec ze czasami udaje mi sie uwierzyc kaczynskim w dobre intencje,
ale o jakimkolwiek rzadzeniu (no moze oprocz ziobry, ktory powoli w moich
oczach przestaje byc zerem) nie mozna za bardzo powiedziec

poza tym polska polityka zeszla na takie dno ze trudno okreslic kto bylby
dobrym premierem dzis. ludzie glosuja i wybieraja tych ktorzy w latach 90tych
mieli sladowe poparcie. moze najlepiej zakontraktowac jakiegos fachowca na
stanowisko premiera? jeden warunek zeby nie byl polakiem i nie mieszal sie w
polskie klotnie
Obserwuj wątek
    • fiat_lux seksmisja leppera 20.10.06, 17:09
      www.youtube.com/watch?v=DaKx3L7hfcI
    • makbrajd Re: Jaką ocenę, po 100 dniach rządów, wystawiasz 20.10.06, 21:18
      fiat_lux napisał:
      jeden warunek zeby nie byl polakiem i nie mieszal sie w
      > polskie klotnie

      Bismarck czy Hitler?
    • alex.4 Re: Jaką ocenę, po 100 dniach rządów, wystawiasz 21.10.06, 11:41
      Jak widać ocena rządów Kaczyńskiego jest druzgocąca...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka