Gość: fx
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.08.07, 09:57
"Koszałek" nie ma dobrej prasy. Media na potęgę uprawiają czarny PR w tej
sprawie. Sponsorem jest Wedel, czy może wszyscy własciciele lokali ze
sródmieścia???? By odbudowac dobry wizerunek Społem będzie musiał wydac nieco
więcej niż planował pieniędxzy na promocję swojego centrum. Może o to chodzi w
tej całej sprawie.
Zupełnie inaczej wyglada sprawa budowy Galerii Jagielonii. Widzieliście ile
kryptoreklamowych tektsów ukazało się w tej sprawie. Jak tam będzie pięknie,
jak zyska na tym Jaga, władze miasta to, władze miasta tamto. A straganiarze z
Jurowieckiej??? Dlaczego tak mało pisze się o tych ludziach. Za mało ich jest???