Gość: kwachal
IP: 212.244.182.*
04.07.03, 14:00
Do bani to wszystko, szukam butów Tiffanyego, szpilki, rozmiar
37, proszę o pomoc. To są buty które można kupić bez mierzenia i
będą dobre. Ale to jest chore!!!, wszystkie modelki na obcasach,
tylko gdzie je kupić??????. Proszę o kontakt. Zdegustowany
Polskim chandlem??!!!!! kwachal@xl.wp.pl