Dodaj do ulubionych

Sensacja!!!!!!!

IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 15.09.07, 22:23
Prawdziwa twarz Fiata_lux
www.joyclub.de/forum/t68268.neue_swingerclubs_in_und_um_hannover.html
Obserwuj wątek
    • Gość: fan fiata luxa Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 00:21
      jaka tam sensacja , to dobrze , że panienkami się interesuje , a nie chłopami ,
      szukaj sensacji gdzie indziej
      • Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 00:35
        właśnie znalazłem.
        Interesować się panienkami a korzystać z tego rodzaju stron to jest wielka różnica
        • Gość: Mietek Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 00:39
          czyli wnioskuję , że autor tego wątku to pedzio , no trudno i tacy żyją
          w kaczorlandzie
          • Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 00:46
            nie pedzio palancie i nie zbok.
            I nie mieszkam w Polsce jak piszesz,przebywam tu czasowo.
            Tu sie nie da żyć i prawidłowo rozwijać.
            Jak czytam co wy tu wypisujecie to rzygać się chce.
            Jeszcze jedno, gdzie ty widzisz Polskę(mówię oczywiście o Polskiej Polsce)?
            A co do takich stron ,to nikt o zdrowym umyśle tam nie zagląda.
            • Gość: Mietek Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 01:13
              to po co zagladasz tam pedziu jeden ????????
    • Gość: xvb [...] IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 04:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • edico Re: Sensacja!!!!!!! 16.09.07, 05:41
        Nie odpowiedziałeś na pytanie, po co tam zaglądasz, skoro kroisz swe alter ego
        na betankę :))
        • Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 15:40
          Odpowiadam tylko zdrowym psychicznie.
          • edico Re: Sensacja!!!!!!! 16.09.07, 16:47
            To moralność Kalego jest odpowiednikiem zdrowia psychicznego?
            • Gość: xvb edico wyper... stąd IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 17.09.07, 21:35
              ty jesteś komuchą,głupi palancie
    • Gość: kot filemon Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.07, 08:59
      przekażmy znak pokoju
      www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Kot_Jaros%C5%82awa
    • Gość: kot filemon Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.07, 09:12
      jedni lubią kobiety drudzy koty
      www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=26298

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka