Gość: xvb IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 15.09.07, 22:23 Prawdziwa twarz Fiata_lux www.joyclub.de/forum/t68268.neue_swingerclubs_in_und_um_hannover.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: fan fiata luxa Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 00:21 jaka tam sensacja , to dobrze , że panienkami się interesuje , a nie chłopami , szukaj sensacji gdzie indziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 00:35 właśnie znalazłem. Interesować się panienkami a korzystać z tego rodzaju stron to jest wielka różnica Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 00:39 czyli wnioskuję , że autor tego wątku to pedzio , no trudno i tacy żyją w kaczorlandzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 00:46 nie pedzio palancie i nie zbok. I nie mieszkam w Polsce jak piszesz,przebywam tu czasowo. Tu sie nie da żyć i prawidłowo rozwijać. Jak czytam co wy tu wypisujecie to rzygać się chce. Jeszcze jedno, gdzie ty widzisz Polskę(mówię oczywiście o Polskiej Polsce)? A co do takich stron ,to nikt o zdrowym umyśle tam nie zagląda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mietek Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.koba.pl 16.09.07, 01:13 to po co zagladasz tam pedziu jeden ???????? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvb [...] IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 04:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: Sensacja!!!!!!! 16.09.07, 05:41 Nie odpowiedziałeś na pytanie, po co tam zaglądasz, skoro kroisz swe alter ego na betankę :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvb Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 16.09.07, 15:40 Odpowiadam tylko zdrowym psychicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
edico Re: Sensacja!!!!!!! 16.09.07, 16:47 To moralność Kalego jest odpowiednikiem zdrowia psychicznego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xvb edico wyper... stąd IP: *.89-161.tel.tkb.net.pl 17.09.07, 21:35 ty jesteś komuchą,głupi palancie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot filemon Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.07, 08:59 przekażmy znak pokoju www.spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Kot_Jaros%C5%82awa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot filemon Re: Sensacja!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.07, 09:12 jedni lubią kobiety drudzy koty www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=26298 Odpowiedz Link Zgłoś